Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah razı olsun ablacım gönlünden kopan bu güzel cümleler ve bu güzel dualar için.. Amin inşAllah.. Amin.... Ecmain ablacım cümlemizi inşAllah, tüm kardeşlerimizi inşAllah.. siz de selametle kalın Leyla ablacım.. Allah'a emanet olasınız inşAllah.. hayırlı geceler..

Amin
Allah sizden de bilerce ke razı olsun kardeşim iyi ki budayız sizin gibi değerli kardeşlere sahip olduğumuz için Allah'ta bizleri olundan ayırmasın inşallah.Hep beraber hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin bhayırlı güzel günler nasip etsin Rabbim.kalbi gönlü güzel kardedşim Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
ALLAH razi olsun ablacim ne guzel dua etmissin boyle..midem cok kotu olunca pc basindan kalktim boyle dua edecegini bilseydim hic kalkmazdim ALLAH razi olsun cok tesekkur ederim..

Canım benim çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin inşalalh.Olsun tatlım her zaman dualarımda gönlümde kalbimdesin sen burda olmasan bile.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
Allah seninde o güzel gönlüne göre versin inşallah selam ve dua ile Allah'a emaent olun herşey gönlünüzce olsun:)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
sitede ilk tanıdıklarımdan :) onu cok severım ve sureklı görüşürüm
çok iyi niyetli ablam :)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
sitede ilk tanıdıklarımdan :) onu cok severım ve sureklı görüşürüm
çok iyi niyetli ablam :)

Canım benim kalbi gönlü güzel kardeşim Allah razı olsun hepsi sizin gönlünüzün kalbinizin güzelliğinden kaynaklanıyor gerçekten hepiniz pırıl pırılsınız hepinizinde kalbi gönlü o kadar güzel ki Allah her zaman o güzel kalbinize göre versin Allah hiç bir zaman sizleri darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.Bende seni çok seviyorum canım..
Çok sevdiğim dğer verdiğim benim için çok özel ve değer verdiğim kardeşlerimden biri:)Her zaman yanımda olan bir kardeşim.Allah'a emanet ol canım benim herşey gönlümüzce olsun inşallah.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
dünya tatlısı,melek birtanecik ablam .o kadar saf o kadar temiz o kadar iyi kalpliki onu anlatamıyorum.benim canım ,en zor zamanlarımın sırdaşı yoldaşı,ilk tanıdıklarımın arasında olan özel ablam .varlığı mutluluk sebebim ablam

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
dünya tatlısı,melek birtanecik ablam .o kadar saf o kadar temiz o kadar iyi kalpliki onu anlatamıyorum.benim canım ,en zor zamanlarımın sırdaşı yoldaşı,ilk tanıdıklarımın arasında olan özel ablam .varlığı mutluluk sebebim ablam

yorumlarıyla huzur veren ablam :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Canım benim çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin inşalalh.Olsun tatlım her zaman dualarımda gönlümde kalbimdesin sen burda olmasan bile.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
Allah seninde o güzel gönlüne göre versin inşallah selam ve dua ile Allah'a emaent olun herşey gönlünüzce olsun:)

ALLA razi olsun ablacim yaa resmen dualarinla gonlume hitap ediyorsun..rabbim benim icin ettigin dualarin misliyle sana versin insallah amin..cok tesekkur ederim insallah gecer..

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Aklima hep ne kadar huzunlu ve derin oldugu geliyor :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
tesekkur ederim gonlu guzel insan..oylesyiz sanirim...
ne kadar narin kadar ince biri oldugu aklima geliyor

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Estagfirullah :)

Bedeni rahatsizliklarla burun buruna oldugu aklima geliyor. Allah sana sifalar versin.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım iyilik sağlık versin inşAllah bol bol..
Afiyet olsun iftarın şimdiden.. Ne var diye sormuyorum, gönlüm razı gelmiyor duymaya cevabını :D

:) ahh ahh sorma hemşerim içim parçalanıyo hatırlayınca :D

iyi peki oyle olsun anlazliktan gel bakalim..
inan bende seninle mac muhabbetni ozledim ama ben sitedeyken seni hic gormuyorum en son zaman konustugumuzu bile hatirlamiyorum..

:) buralardayım ama bi denkgelemiyoz :)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
gonyali oldugu aklima geldi:a12:

Takip ettiğim kadarıyla çok değerli bir kardeşimiz Allah ondan da razı olsun paylaşımları içinde emeklerine gönüllerine sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin RABBİM.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

Canım benim bitanem o senin kalbinin gönlünün güzelliğinden kaynaklanıyor sende benim için öylesin özelsin değerlisin ve siteden yüz yüze tanıştığım ilk kişi sensin o tanışma anımızı hiç unutamam.Allah kardeşliğimizi arkadaşlığımızı dostluğumuzu daim etsin inşallah.Sırdaşım dert ortağım ne zaman bir sıkıntım olsa yanımda olan kardeşleriminden birisin.Bu hailyle bile dualarda yardıma koşan çok iyiliksever birisin Allah'ta seni darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.Bütün güzellikler seninle ve sevdiklerinle ailenle olsun inşallah.Sende bim için öylesin tatlım.Meleğim benim Allah'a emanet ol herşey o güzel gönlüne göre versin Rabbim.

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
hayirli iftar ALLA kabul etsin insalla..hmm ne guzel gercektende az kalmis benide dualarinda unutma abi yaa :a03:biliyorsun iftar vakti edilen dualar daa makbuldur...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt