Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TESETTÜRLÜ LOLİPOPLAR (RENKLİ BONBON ŞEKERLER) (1 Kullanıcı)

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: TESETTÜRLÜ RENGARENK LOLİPOPLAR

sadece_eda yazdı:
makinaci06 yazdı:
goNuL_ yazdı:
makinaci06 yazdı:
goNuL_ yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM,,NE FAYDALI BİR KONU BENDE BİR SENE ÖNCE KAPANDIM HEP İÇİMDE VARDI AMA Bİ TÜRLÜ KAPANAMAZDIM HEP İLERDE DERDİM NEYSE BEN NAMAZA BAŞLADIM AMA HALA AÇIĞIM O ZMANLAR BENDE EKSİK BİŞEYLER VAR BİLİYORUM KILDIĞIM NAMAZLAR MAKBUL OLUYORMU DİYE DÜŞÜNÜYODUM HEP NEYSE ÇOK GEÇMEDİ ARADAN BEN KAPANICAM BUNA HİÇ BİR ENGELİM YOK DEDİM KAPANDIM AMA NASIL TUNİK PATOLON İLK ZAMANLAR HEP BÖLE GİYİNİRDİM NEYSE DAHA SONRA İLİM KONUSUNDA KENDİMİ DAHADA GELİŞTİRDİM SONRA DEDİM KENDİ KENDİME SENİNKİ KAPALILIK DEĞİL GÖNÜL MADEM KAPALIYIM DİYOSUN O ZAMAN HAKKINI VER PANTOLUN GİYMEYİ BIRAKTIM ARTIK GİYMİYORUM BELKİ PARDESÜNÜN ALTINA GİYEBİLİRİM BUNDA Bİ SAKINCA VARMI BİLMİYORUM VARSA SÖLEYİN ONUDA YAPMAM YANİ KISACASI ÖLE BAŞINDA BAŞÖRTÜ DİZ ALTI ETEK ALTINA NEYMİŞ ÇİZMEM VAR GÖZÜKMÜYOKİ BİYERİM DİYENLERDEN DEĞİLİM ELHAMDÜLİLLAH RABBİM BANA ÖLE BİR İMAN GÜCÜ ÖLE BİR İSLAM SEVGİSİ VERDİKİ ELAHMDÜLİLLAH VE BEN BU YAŞANTIMDAN VE BÖLE OLMAKTAN ÇOK MUTLU OLUYORUM ÇOKTA HUZURLUYUM ALLAHIMA
ŞÜKÜR EDİYORUM RABBİM HERKESE DE NASİP ETSİN ES SELAMUN ALEYKÜM

NE GÜZEEL KARDEŞİM GIPTA İLE OKUDUM ÇOK ŞÜKÜR BENDE ÇOK NADİR GİYİYORUM PANTOLONU HUZURSUZ OLUYORUM GİYMEK İSTİYORUM AMA İÇİM RAHAT ETMİY. O YÜZDEN BU İSTEĞİMİ EVDE DEĞERLENDİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. HANİ YOLCULUĞA FALAN ÇIKARKEN PANTOLON RAHAT OLUR DİYE GİYİLİR YA ASLINDA ETEK DAHA RAHAT.HEM BAYANIN RAHAT OLMASI UYGUN DEĞİL NERDE OLURSA OLSUN O HER YERDE MAHCUP ÇEKİNGEN İFFETLİ ARLI OLMASI GEREK DİMİ.ZATEN BU UTANMA DUYGUSU NARİNLİK OLMASAYDI RAHATLIKLA ERKEKLERE BENZERDİK.BAKIN BU YAZDIKLARIMDAN SONRA BİRAZ DAHA SOĞUDUM PANTOLONDAN :).SEBEP OLANDAN YORUMDA BULUNANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN.İNŞALLAH İSLAMİYETİ TAM MANASIYLA HAYATINA GEÇİRİP ONDAN UZAKLAŞTIRACAK HERŞEYİ BİR ÇIRPIDA SİLENLERDEN EYLESİN RABBİM...

EVET ÇİĞDEMCİM MADEM MÜSLÜMANIZ VEDE KAPALIYIZ O ZAMAN HAKKINI VERELİM TABİKİ İNSAN BİLGİ SAHİBİ OLUNCA BİRDE İNANCI KUVVETLİ OLUNCA HERŞEY KENDİLİĞİNDEN OLUVERİYOR SENDE BNM GİBİSİN İLK ZAMANLAR İÇİN HUZURSUZ OLUR PANTOLUNLU GİYDİĞİN ZAMANLAR SONRA SONRA ARADA GİYMEYİ BİLE BIRAKACAKSIN EMİNİM SENDE DE BU AZİM BU İNANIŞ OLDUKÇA HER DOĞRU OLAN ŞEY GELİP SENİ BULUR BULMUŞTA ZATEN ..BENİMDE KENDİMDE HALA EKSİK GÖRDÜĞÜM ŞEYLER VAR RABBİM CÜMLEMİZE KUSURSUZ TESETTÜRLÜ OLMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH
amin canım amin.KUSURSUZ TESETTÜRLÜ NE GÜZEL GELİYO KULAĞA DİMİ .İNŞALLAH BİZLERDE BİR GÜN KUSURSUZ TESETTÜRLÜ OLURUZ TEK KUSURUMUZ KSUSURSUZ OLMAMIZ OLSUN İNŞALLAH.:)
CANIM YA SABAHTAN BERİ ÜZERİMDEKİ KIYAFETİ İNCELİYORUM KENDİME SİNİR OLDUM..
ZAMANLA DÜZELECEK İNŞALLAH GİYİM KUŞAM ....
BENDE KUSURSUZ TESETTÜRLÜ OLABİLİRİM İNŞALLAH...
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN..
inşallah canım benim inşallah hepimizin eksikleri var.

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM BİZLERİNDE TEK UMUDU BU İNŞALLAH HEP BİRLİKTE KENDİMİZE GİYİMİMİZE KUŞAMIMIZA DİKKAT EDECEĞİZ EKSİKLER TAMAMLANACAK İNŞALLAH

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com
RE: TESETTÜRLÜ LOLİPOPLAR

RE: TESETTÜRLÜ LOLİPOPLAR

mk5834 yazdı:
Avukat yazdı:
103-ASR:

1 - Asra yemin olsun ki,

2 - İnsan mutlaka ziyandadır.

3 - Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır

ALLAH c.c RAZI OLSUN ABLAM...ARADIĞIMIZ TÜM SORULARIN CEVABI VAR KURANDA..HAL BÖYLE İKEN YAŞANTIMIZI DİNE DEĞİLDE ,DİNİ YAŞANTIMIZA UYDURMANIN MANTIKİ BİR AÇIKLAMASI YOK...KURAN BÖYLE DİYOR KARDEŞİM...BUNUN LAMI CİMİ OLMAZ OLAMAZ...BUNUN İÇİN UYGUN ZAMANDA OLMAZ VEYA ŞU OLUNCA BU OLUNCA DİYE ŞERH TE KOYAMAZSIN ARAYA... ÇÜNKİ ALDIĞIMIZ NEFES SAYI İLE...HER NEFES BİZİ SONA GÖTÜRÜYOR..HEMDE YILDIRIM HIZI İLE GİDİYORUZ...

BİZLER ,SİZ MUHTEREM BACILARIMIZDAN BU KONUNUN MUHATABI OLANLARIN YARIN ALLAHIN RIZASINA UYGUN OLARAK GİYİNMİŞ OLMALARINI DİLİYORUZ...İNŞAALLAH BU ÇAĞRIYA CEVAP GELİR...ARTIK BU KONUYA MUHATAP BACILARIMIN LOLİPOP TESETTÜRLÜ OLARAK ANILMAMASI DİLEĞİMİZ..SİZLERE BU TABİR YAKIŞMIYOR,ÇÜNKİ MÜMİNE HANIM BU GİBİ HAFİF İSİMLERLE ANILMAMALI.O TAŞ GİBİ KAYA GİBİ AĞIR OLMALI.EDEBİ İLE VAKUR TAVRI İLE GİYİM KUŞAMIYLA ÖRNEK OLMALI...VE DİĞER DİLEĞİMİZ SİZLERİN GİYİMİNE ŞU AN İTİBARİYLE BİR TEK ERKEĞİN DİKKAT KESİLMEMESİ...ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN YAPTIKLARINIZDAN VE YAPACAKLARINIZDAN...

EVET ABLALARIM KİMSEDEN SES SADA ÇIKMADI...BEN BUNU TAMAM OLARAK ALGILAMAK İSTİYORUM...HADİ BİSMİLLAH

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
kendi adıma söyleyeyim bu formun bana çok faydası oldu sizlerden epey bilgi öğrendim. bu akşamdan uygulamaya da başlayacağım.en kısa zamanda da kapanacağım. allahın izni ile.
bu formda emeği geçen herkesden allah binlerce kez razı olsun.rabbim başımızdan eksik etmesin.

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

mavi22 yazdı:
s.a
kendi adıma söyleyeyim bu formun bana çok faydası oldu sizlerden epey bilgi öğrendim. bu akşamdan uygulamaya da başlayacağım.en kısa zamanda da kapanacağım. allahın izni ile.
bu formda emeği geçen herkesden allah binlerce kez razı olsun.rabbim başımızdan eksik etmesin.

A.S. ABLAM,
İNAN O KADAR ÇOK SEVİNDİM Kİ, NE YAZACAĞIMI BİLE BİLMİYORUM ŞİMDİ. HANİ VARYA BİE ANNE ÇOCUĞUNU KAYBEDER, ONUDA TAM UMUDU TÜKENMEK ÜZEREYKEN BULURYA, İŞTE ŞİMDİ BEN VE İNANIYORUM Kİ ARKDAŞLARIMDA AYNI DUYGULAR İÇİNDEYİZ.
TESETTÜRÜN KUTLU OLSUN İNŞALLAH. HAKKIYLA KAPANANLARDAN OLMAN DİLEĞİYLE İNŞALLAH.
DAHA FAZLA YAZAMIYORUM ŞİMDİ . İNŞALLAH AKLIM BAŞIMA GELİNCE YAZARIM.
K.S.E.O.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

mavi22 yazdı:
s.a

MAAŞALLAH BEREKETALLAH...ABLAM İNŞAALLAH MÜJDELİ HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ...SIRADA HANGİ MÜBAREK İNSAN VAR MERAK EDİYORUM...[/color]

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a
s.a
çok sevindim kardeşim rabbim daimi eder inş. aeo;)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a
A.S. ABLACIM;
İNANIN BEN DE ABİ GİBİ ÇOK DUYGULANDIM...O KADAR GÜZEL DUYGULARKİ BUNLAR RABBİM C.C. BÜTÜN MÜSLÜMAN BAYANLARA NASİP ETSİN İNŞAALLAH...HAKKIYLA TAŞIMAYI NASİP ETSİN...SENİN ADINA AYRICA ÇOK SEVİNDİM ABLACIM...ALLAH C.C. DAİM ETSİN...S.A...EMANET EDİLENLERİN EN GÜZELİNE EMANET OLUN A.E.O...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
Avukat yazdı:
103-ASR:

1 - Asra yemin olsun ki,

2 - İnsan mutlaka ziyandadır.

3 - Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır

ALLAH c.c RAZI OLSUN ABLAM...ARADIĞIMIZ TÜM SORULARIN CEVABI VAR KURANDA..HAL BÖYLE İKEN YAŞANTIMIZI DİNE DEĞİLDE ,DİNİ YAŞANTIMIZA UYDURMANIN MANTIKİ BİR AÇIKLAMASI YOK...KURAN BÖYLE DİYOR KARDEŞİM...BUNUN LAMI CİMİ OLMAZ OLAMAZ...BUNUN İÇİN UYGUN ZAMANDA OLMAZ VEYA ŞU OLUNCA BU OLUNCA DİYE ŞERH TE KOYAMAZSIN ARAYA... ÇÜNKİ ALDIĞIMIZ NEFES SAYI İLE...HER NEFES BİZİ SONA GÖTÜRÜYOR..HEMDE YILDIRIM HIZI İLE GİDİYORUZ...

BİZLER ,SİZ MUHTEREM BACILARIMIZDAN BU KONUNUN MUHATABI OLANLARIN YARIN ALLAHIN RIZASINA UYGUN OLARAK GİYİNMİŞ OLMALARINI DİLİYORUZ...İNŞAALLAH BU ÇAĞRIYA CEVAP GELİR...ARTIK BU KONUYA MUHATAP BACILARIMIN LOLİPOP TESETTÜRLÜ OLARAK ANILMAMASI DİLEĞİMİZ..SİZLERE BU TABİR YAKIŞMIYOR,ÇÜNKİ MÜMİNE HANIM BU GİBİ HAFİF İSİMLERLE ANILMAMALI.O TAŞ GİBİ KAYA GİBİ AĞIR OLMALI.EDEBİ İLE VAKUR TAVRI İLE GİYİM KUŞAMIYLA ÖRNEK OLMALI...VE DİĞER DİLEĞİMİZ SİZLERİN GİYİMİNE ŞU AN İTİBARİYLE BİR TEK ERKEĞİN DİKKAT KESİLMEMESİ...ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN YAPTIKLARINIZDAN VE YAPACAKLARINIZDAN...
abi sen varya süpersin ya.allah razı olsun.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ferit yazdı:
mavi22 yazdı:
s.a
A.S. ABLACIM;
İNANIN BEN DE ABİ GİBİ ÇOK DUYGULANDIM...O KADAR GÜZEL DUYGULARKİ BUNLAR RABBİM C.C. BÜTÜN MÜSLÜMAN BAYANLARA NASİP ETSİN İNŞAALLAH...HAKKIYLA TAŞIMAYI NASİP ETSİN...SENİN ADINA AYRICA ÇOK SEVİNDİM ABLACIM...ALLAH C.C. DAİM ETSİN...S.A...EMANET EDİLENLERİN EN GÜZELİNE EMANET OLUN A.E.O...

BU ÇOK GÜZEL BİR SÖZ YÜREGİNİZE SAGLIK.ABLACIM RABBİM DAİM ETSİN İNŞ.ÇOK MUTLU OLDUM.MAŞALLAH SİZE...

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
mtekik, mk5834,tsunami,ferit, fatma ergün
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. alla(c.c) sizlerden razı olsun. çok duygulandırdınız beni.
ne diyeceğimi bilemiyorum.
ilk önce aileme konuyu açacağım, sonraki günlerde de patronla görüşmem lazım, tesettürlü olunca çalışmama izin verecekmi, vermezse yerime birisini buluncaya kadar çalışmam lazım. o yüzden gün veremiyorum ama en kısa zamanda olacak. allahın izni ile. kapandıkdan sonra sorunlarla karşılaşan diğer kardeşlerim gibi eminim bende sorunlar yaşayacağım, bunu biliyorum ama, ölmek var dönmek yok diyorum kimse bu kararımdan beni döndüremez diye. bakalım gelecek günler neler gösterecek.
hayırlı akşamlar.

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. alla(c.c) sizlerden razı olsun. çok duygulandırdınız beni.
ilk önce aileme konuyu açacağım, sonraki günlerde de patronla görüşmem lazım, tesettürlü olunca çalışmama izin verecekmi, vermezse yerime birisini buluncaya kadar çalışmam lazım. o yüzden gün veremiyorum ama en kısa zamanda olacak. allahın izni ile. kapandıkdan sonra sorunlarla karşılaşan diğer kardeşlerim gibi eminim bende sorunlar yaşayacağım, bunu biliyorum ama, ölmek var dönmek yok diyorum kimse bu kararımdan beni döndüremez diye. bakalım gelecek günler neler gösterecek.
hayırlı akşamlar.[/quote

İNŞALLAH KARDEŞİM İNŞALLAH ÖNÜNE HİÇ BİR SORUN ÇIKMAZ EN KISA ZAMANDA KAPANMANI TEMENNİ EDİYORUM RABBİM YARDIMCIN OLSUN GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH HAYDİ BAKALIM DUALARIMIZ SENİNLE

ES SELAMUN ALEYKÜM....

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM ...

KAPANACAK OLAN ARKADASA...ÖNCELIKLE TEŞEKKUR EDERİM BENDE...KENDİ ADIMA COK SEVİNDİM BENDE..NE GÜZEL BİR KARAR ALMIŞ...ACİZANE FİKİRLERİM..EGERKI ZORLANIRSA ..SIKILIRSA ALLAH I AGZINDAN BIRAKMASIN..SAHABELERİN CEKTİĞİ CEFALAR AKLINA GELSİN..VE BUNLARI ALLAH TAN OLDUGUNUN DA AKLINDAN CIKARMASIN İNŞ..SONUNDA ONU COK GÜZEL SEYLERİN BEKLEDİĞİNİ UNUTMASIN ..BU DUNYADA OLMASSA EBEDİ ALEMDE OLUCAKTIR İNŞ..MERAK ETMESİN..VE SON SÖZÜMDE BÜYÜKLERDEN İNŞ...

[big]ÖNCE CEFA ....SONRA SEFA..[/big]

ALLAH RAZI OLSUN ..

RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..İNŞ..SELAMUN ALEYKUM...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a
hayırlı akşamlar.
HELAL OLSUN SANA İŞTE BU.HELAL SANA.RABBİM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN İNŞ. B)B)B)B)B)B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

m_muaz yazdı:
SELAMUN ALEYKUM ...

KAPANACAK OLAN ARKADASA...ÖNCELIKLE TEŞEKKUR EDERİM BENDE...KENDİ ADIMA COK SEVİNDİM BENDE..NE GÜZEL BİR KARAR ALMIŞ...ACİZANE FİKİRLERİM..EGERKI ZORLANIRSA ..SIKILIRSA ALLAH I AGZINDAN BIRAKMASIN..SAHABELERİN CEKTİĞİ CEFALAR AKLINA GELSİN..VE BUNLARI ALLAH TAN OLDUGUNUN DA AKLINDAN CIKARMASIN İNŞ..SONUNDA ONU COK GÜZEL SEYLERİN BEKLEDİĞİNİ UNUTMASIN ..BU DUNYADA OLMASSA EBEDİ ALEMDE OLUCAKTIR İNŞ..MERAK ETMESİN..VE SON SÖZÜMDE BÜYÜKLERDEN İNŞ...

[big]ÖNCE CEFA ....SONRA SEFA..[/big]

ALLAH RAZI OLSUN ..

RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..İNŞ..SELAMUN ALEYKUM...
A.S. AYNEN KATILIYORUM.AYRICA SÖZDE ÇOK GÜZEL OLMUŞ SAGOLUN...B)B)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a
hayırlı akşamlar.
s.a
dualarımızdasın canım bacım.aeo;)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

mavi22 yazdı:
s.a
hayırlı akşamlar.

ABLAM ALLAH DAİM ETSİN İNŞAALLAH...BİZLERDE HER SIKINTINDA ABİLERİN ,KARDEŞLERİN OLARAK YANINDAYIZ...AMA SİZ İSİM VERMEYİN GENEDE ...BU HEPİMİZİN ÇALIŞMASI DİYELİM...BAZILARI YAZAR,BAZILARI DÜŞÜNÜR,BAZILARIDA SİZLER İÇİN DUA EDER...EMİN OLUN MİLYONLARCA DUA VAR ARKANIZDA...BUNLAR SİZİN ÜZERİNİZDE DAHA TESİRLİ OLMUŞTUR...

AMA BEN BİR TEK MAVİ KARDEŞİMLE SINIRLI KALMAMASINI DİLİYORUM...İNŞAALLAH BİZLERE DAHA ÇOK BACIMIZ SEVİNÇ NİDALARI ATTIRACAK...

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

mk5834 yazdı:
mavi22 yazdı:
s.a
hayırlı akşamlar.

ABLAM ALLAH DAİM ETSİN İNŞAALLAH...BİZLERDE HER SIKINTINDA ABİLERİN ,KARDEŞLERİN OLARAK YANINDAYIZ...AMA SİZ İSİM VERMEYİN GENEDE ...BU HEPİMİZİN ÇALIŞMASI DİYELİM...BAZILARI YAZAR,BAZILARI DÜŞÜNÜR,BAZILARIDA SİZLER İÇİN DUA EDER...EMİN OLUN MİLYONLARCA DUA VAR ARKANIZDA...BUNLAR SİZİN ÜZERİNİZDE DAHA TESİRLİ OLMUŞTUR...

AMA BEN BİR TEK MAVİ KARDEŞİMLE SINIRLI KALMAMASINI DİLİYORUM...İNŞAALLAH BİZLERE DAHA ÇOK BACIMIZ SEVİNÇ NİDALARI ATTIRACAK...

s.a.
Bende sıradaki kardeşlerimizi bekliyorum abim. inşallah çok bekletmezler bizi. Daha bir sürü işimiz var.
k.s.e.o

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
abilerim ben bir kampanya başlatmak istiyorum islamiyet gen ailesi olarak kapanmak isteyen namaza başlamak isteyen yani kısacası dinini yaşamak isteyen herkese dua edelim destek olalım ne bileyim bişeyler yapalım...islam dinini heryerde her yönde görelim ve yaşayalım ....yani demek istediğim herkes isim versin ve biz onlara elimizden geleni yapalım.inş. aeo;)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. hayırlı sabahlar,
rabbim hepinizden razı olsun. sizlerin duası ile benim sırtım yere gelmez.
allah(c.c) emanet olun.B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt