Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sıkıntı Ve Üzüntü İçin Dua (2 Kullanıcı)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
mektubat kardeşim ALLAH razı olsun ALLAH razı olsun cok güzel bilgilerdi.ben nazardan dolayı cok rahatsızlıklar gecirdim halada gecırıyorum kendim okuyorum ama ancak okununca bıraz rahatlıyorum.emegine saglık kardeşim.

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
mektubat kardeşim ALLAH razı olsun ALLAH razı olsun cok güzel bilgilerdi.ben nazardan dolayı cok rahatsızlıklar gecirdim halada gecırıyorum kendim okuyorum ama ancak okununca bıraz rahatlıyorum.emegine saglık kardeşim.

Amin.Kıymetli Efendim.Allahü teala cümlemizden razı olsun.Geçmiş olsun Cenab-ı Hak Sizleri şerlilerin şerrinden muhafaza eylesin.Dualarınızı istirham ederiz.Selametle kalın..

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Türkçe Yemek Duası....

Türkçe Yemek Duası....

Bismillâhirrahmânirrahîm
Elhamdülillâhi’llezî et’amenâ ve sekânâ ve cealenâ minel müslimîn
Külû ve’şrabû ve lâ tüsrifû, İnnehû lâ yuhibbü’l müsrifîn
****​
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]Ey bizi nimetleriyle perverde eden SULTANIMIZ![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]Bize gösterdiğin numunelerin ve gölgelerin asıllarını, mebalarını göster. Ve bizi makarr-ı saltanatına celbet. Bizi bu çöllerde mahfettirme. Bizi huzuruna al. Bize merhamet et. [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]Burada bize tattırdığın leziz nimetlerini orada yedir. Bizi zeval ve teb'id ile tazib etme. Sana müştak ve müteşekkir şu muti raiyyetini başıboş bırakıp idam etme.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]YA RAB! Resûl-u Ekrem Aleyhissalatü Vesselamın bereketi hürmetine bize ihsan ettiğin maddi ve manevi rızkımıza bereket ihsan et..![/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]YA RAB! kusurumuzu affet bizi kendine kul kabul et. Emenetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]Ruhumuzu cesedimize, kalbimizi nefsimize, aklımızı midemize hakim eyle. Lezzeti şükür için isteyen kullarından eyle. [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]Amin!...[/FONT]

nermin.demir

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin.Allahıma şükürler olsun.Ağzına sağlık.Çok güzel bir dua paylaşımın için sağol.Allah razı olsun.Allaha emanet ol.

ipek

Kayıtlı Kullanıcı
Amin amin amin allah razı olsun çok güzel bir dua

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin.Allahıma şükürler olsun.Ağzına sağlık.Çok güzel bir dua paylaşımın için sağol.Allah razı olsun.Allaha emanet ol.

Amin kardeşim sizdende razı olsun.
Gözlerinize sağlık.
Rabbim şükrünüzü arttırsın..
Hayırlı günler...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
sık yapılan arapça dualar ve anlamları...

sık yapılan arapça dualar ve anlamları...

estağfirullahi ve etubu ileyh: ALLAH'tan mağfiret diler ve ona dönerim.

bismikellahumme emutu ve ehya: ALLAH'ım senin isminle ölür ve yaşarım.

hasbiyellahu ve niğmel vekil:bana ALLAH yeter o ne güzel vekldir.

bismillahi eala sünneti rasulullah: ALLAH'ın adıyla ve rasulun sünneti üzere

elhamdulillahi ala külli hal:her halükarda ALLAH'a hamd olsun.

ALLAH'umme inni eselüke ilmen rafia ve rizken tayyiba ve amelen mutekabbela:ALLAH'ım senden faydalı bir ilim temiz bir rızık ve makbul bir amel dilerim.

ALLAH'umme inni esellüke cennete ve euzü bike minennar: ALLAH'ım senden cenneti dilerim cehennemden sana sığınırım.

inna lillahi ve inna ileyhi raciun: biz ALLAH'a aitiz ve her an ona dönmekteyiz.

yerhamu kellah:ALLAH'ın rahmeti üzerine olsun.

la havle vela kuvvete illa billah: bütün güç kuvvet ALLAH'ındır

rabbena atina fiddünya hasaneten ve fil ahireti hasaneten ve kına azabennar: RABBİMİZ bize dünyada da hasene ahirettede hasene ver ve bizi cehennem ateşinden koru.

ipek

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
gerçten cok merak ediyordum budualrın anlamını Rabbim sizden razı olsun
hakkınızı helal edin lutfen bir kopyasını alacağım :(

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
gerçten cok merak ediyordum budualrın anlamını Rabbim sizden razı olsun
hakkınızı helal edin lutfen bir kopyasını alacağım :(

Bir nebze olsa merakınızı giderip, size faydalı olabildiysem ne mutlu bana.:a12:
Amin kardeşim ecmain olsun inş.
Gözlerinize sağlık.
Helal olsun kardeşim.:a12:
Rahmana emanet olun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt