Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (2 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Abicim Bende Bir Resim Istiyorum,

Insanin Baktikça Içi Açilacaği Bir Manzara Resmi Rica Etsem...

A.e.ol.dua Ile.....

S.A. KARDEŞİM BU RESMİ CENNET AGACİ KARDEŞİM BANA YAPMIŞTI BENDE SİZE GÖNDERİYORUM COK SEVİYORUM BU RESMİ UMARIN SİZDE SEVERSİNİZ RABBİME EMANET OLUN:H[/B509054]

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Sağol Abicim..

Allah Razi Olsun....

çok Ama çooooooooooook Beyendim....

A.e.ol.dua Ile.....

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Abi Ben Sizden Kirmizi Güller Birde Kabei Muazzamanin Yakindan çekilmiş Bir Halinin Resmini Istesem Daha Doğrusu Rica Etsem Olabilir Mi Acaba Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Abi Ben Sizden Kirmizi Güller Birde Kabei Muazzamanin Yakindan çekilmiş Bir Halinin Resmini Istesem Daha Doğrusu Rica Etsem Olabilir Mi Acaba Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM İSTEĞİNİZ BAŞIM ÜZERİNE AMA BİRAZ BEKLETECEM RABBİME EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALINB)

EYMEREN

Kayıtlı Kullanıcı
8dz2fe1.jpg

fotoshop değildir...ama bir mucize..

852wxs6.jpg

NASIL TALICIK AMAAAAA:K

DİĞER RESİMLERDE ÇOK ŞİRİNLER..İÇİM AÇILDI DOĞRUSU..PAYLAŞIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..KEYİFLE BAKTIM..İZİNİNİZ OLURSA BİRKAÇINIDA KOPYALADIM..UMARIM MAHSURU YOKTUR..
İYİ GECELER HERKESE

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet avatar resimi bir türlü yapamıyoruz tarif edermisin

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet avatar resimi bir türlü yapamıyoruz tarif edermisin
SELAMÜN ALEYKÜM HAFİZE ANNE BEN TARİF ETMEYE ÇALIŞSAM KABUL BUYURURMUSUNUZ
ANA SAYFADA SOL KÖŞEDE FORUMLARA GİRİYORSUNUZ FORUMLAR AÇILINCA YİNE SOL KÖŞEDE KONTUROL PANELİ VAR ÜSTE ORAYA GİRİYORSUNUZ ORDA AVATAR SEÇİMİ VAR TIKLIYORSUNUZ YUKARDA AVATAR GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM İŞARETLİYORSUNUZ ALTA İNİP GÖZAT VAR ORAYI TIKLIYORSUNUZ P-C DE BULUNAN RESİMLERDEN BİRİNİ SEÇİP DEĞİŞİKLİĞİ KABUL ET BASIYORSUNUZ İNŞALLAH ANLATA BİLMİŞİMDİR RABBİME EMANET OLUN:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM CENNET YOLCUSU DAHA COK VAR AMA BEN KABENİN ESKİ HAHİNİ VE DİYERLERİ GÖSTERMEK İSTEDİM VE BİRAZDA GEĞİŞİK BİR RESİM YAPACAM BUNLARI ARAKKEN GÖRDÜM

KABENİN ESKİ HALİ

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM CENNET YOLCUSU DAHA COK VAR AMA BEN KABENİN ESKİ HAHİNİ VE DİYERLERİ GÖSTERMEK İSTEDİM VE BİRAZDA GEĞİŞİK BİR RESİM YAPACAM BUNLARI ARAKKEN GÖRDÜM

KABENİN ESKİ HALİ

ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM RABBİM RAZI OLSUN HAKKINIZI HELAL EDİN ÇOOOOOOK GÜZELLER GÜLLER RASULÜMÜ HATIRLATIR BANA KOKUSUNU ALMIŞ GÜLLER KABEYSE GÜNAHSIZ DÖNEN HACILARI HATIRLATIR HAKKINI VERMİŞ OLANLARI SAKIN KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN RABBİM ÇAĞIRMIŞ ORAYA GİTMEK HER KEZE NASİP ETSİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVDET ABİ HEPSİNİ KOPYALADIM BİZLERİDE ÇAĞIRSIN RABBİM ORAYA HAKKINIZI HELAL EDİN BU AKŞAM BİR HÜZÜN ÇÖKTÜ İÇİME RABBİME EMANET OLUN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM CENNET YOLCUSU BAK PEYGAMBERİMİZİN SAKALI ŞERİFİ VE MÜHRÜ

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cevdet abi rabbim razı olsun hepsi çok güzeller rabbime emanet olun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
BAK BUNKARDA PEYGAMBERİMİZİN KILICI VE AYAK İZİ RABBİME EMANET OL SAĞLICAKLA KAL S.A.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt