Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (4 Kullanıcı)

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞİM ALLAH BAĞIŞLASIN BU AVATARDAKİ COCUK SİZİNMİ SİZİN COCUĞUNUZMU ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ALLAH ACISINI GÖSTERMESİN RABBİME EMANET OLUN

yaw şakamı yapıyorsunuz abı yaaa hepınız bılıyorsunuz benım bekar oldugumu üstüme gelmeyın :K:K:K ABLAMIN KIZI BENIMDE YİĞENIMMMMMMMMMMMMMM

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
yaw şakamı yapıyorsunuz abı yaaa hepınız bılıyorsunuz benım bekar oldugumu üstüme gelmeyın :K:K:K ABLAMIN KIZI BENIMDE YİĞENIMMMMMMMMMMMMMM

ya neden kızarsınki zaten biz diyoruzki o senin yeğenin çok şanslısın bol bol onu seversin ama inan çok şirin bir çocuk rabbim onu nazarlardan korusun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

TAMAM TAMAM BAĞIRIP DURMA KULAKKARIMIZ YIRTILDI TABİKİ BİLİYORUZ BİR SAKA YAPALIM DEDİK NEYSE ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM YEGENİNİ KOCAMAN ÖPERİM A.E.O.:H

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
ya neden kızarsınki zaten biz diyoruzki o senin yeğenin çok şanslısın bol bol onu seversin ama inan çok şirin bir çocuk rabbim onu nazarlardan korusun

yokya kızmıyorum abi kızmak haddımemı bılıyorum şaka yaptıgınızı bende şaka yapıyorum amin inşaAllah zamanii cocukları işte cok zekı ve yaramaz oluyolar:K:K naparsın...hem buaraada o ankarada malesef bayadır göremıyorum burnumda tütüyor kuzucummm:A:A

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
neyse size iyi geceler cümleten Rabbime emanet ollunnn selam ve dua ile...:H:H

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
yokya kızmıyorum abi kızmak haddımemı bılıyorum şaka yaptıgınızı bende şaka yapıyorum amin inşaAllah zamanii cocukları işte cok zekı ve yaramaz oluyolar:K:K naparsın...hem buaraada o ankarada malesef bayadır göremıyorum burnumda tütüyor kuzucummm:A:A

inşallah yakın bir zamanda rabbim görmeyi nasip eder sende bol bol seversin onu

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa cevdet kardeşim.ya nolur kusura bakmayın.hastanede işleri uzun sürmüş.e benimde mesait bitmişti.nurum çok ağladı akşam.cevdet abiye söz verdim,sözümü tutmadım diye.çok çok özür diliyormuş.rabbime emanetsiniz.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
cennet_agaci; bunların boyutları küçük artık idare et abim:K:K:K[/QUOTE' Alıntı:
ALLAH(C.C) RAZI OLSUN CANIM BACIM. ÇOK GÜZELLER ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK HEDİYENİN BÜYÜĞÜ KÜÇÜĞÜ OLURMU HİÇ.SAĞOLASIN ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. SELAMETLE.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
sa cevdet kardeşim.ya nolur kusura bakmayın.hastanede işleri uzun sürmüş.e benimde mesait bitmişti.nurum çok ağladı akşam.cevdet abiye söz verdim,sözümü tutmadım diye.çok çok özür diliyormuş.rabbime emanetsiniz.

A.S. KAREDEŞİM .HABER VERDİĞİNİZ İCİN COK TEŞEKÜR EDERİM .BENDE COK MERAK ETTİM VE AKŞAMA KADAR BEKLEDİM. NURTANEME SELAMIMI İLETİN ONUN GÖZ YAŞLARINA DÜNYAYI DEĞİŞMEM ONU COOOOOK ÖPÜYORUM RABBİME EMANETSİNİZ :gulegule

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
A.S. KAREDEŞİM .HABER VERDİĞİNİZ İCİN COK TEŞEKÜR EDERİM .BENDE COK MERAK ETTİM VE AKŞAMA KADAR BEKLEDİM. NURTANEME SELAMIMI İLETİN ONUN GÖZ YAŞLARINA DÜNYAYI DEĞİŞMEM ONU COOOOOK ÖPÜYORUM RABBİME EMANETSİNİZ :gulegule
tahmin ettim merak ettiğinizi.sizden bir ricam olucak.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
incinur sizinle dertleşicekti .benim anlattığımı sakın söylemeyin.cumartesi söz verdim gelicek yanıma konuşursunuz.evet kardeşim ,incinur çevresiyle yüzleşmeye başladı.korktuğum dönem bu dönemdi.okulda allahı ,peygamberini anlatmaya başlamış.kendince arkadaşlarını uyarmaya başladı.sa dediği için galga geçmişler.velilerdende biraz tepki gelmiş.cenneti cehennemi ,sırat köprüsünü anlatmış.çocuklardan biride annesine anlatınca nura uyarı gelmiş.daha öncede olmuştu.ama şimdi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.ne yap diyebiliyorum nede yapma.davasında haklı ama daha küçük olduğunu düşünüyorum.şimdiden yıpranmasını istemiyorum.okuldan soğudu.kimse allahı sevmiyor. diyor.işin garip yanı hiçde üzülmüyor.söylediğini sonuna kadar savunuyor.ya bilmiyorumda sizinle bu konuyu konuşucak .kendi söyledi.lütfen ona bu konuda şimdilik konuşmamasını söylermisiniz.lütfen.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt