Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
incinur sizinle dertleşicekti .benim anlattığımı sakın söylemeyin.cumartesi söz verdim gelicek yanıma konuşursunuz.evet kardeşim ,incinur çevresiyle yüzleşmeye başladı.korktuğum dönem bu dönemdi.okulda allahı ,peygamberini anlatmaya başlamış.kendince arkadaşlarını uyarmaya başladı.sa dediği için galga geçmişler.velilerdende biraz tepki gelmiş.cenneti cehennemi ,sırat köprüsünü anlatmış.çocuklardan biride annesine anlatınca nura uyarı gelmiş.daha öncede olmuştu.ama şimdi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.ne yap diyebiliyorum nede yapma.davasında haklı ama daha küçük olduğunu düşünüyorum.şimdiden yıpranmasını istemiyorum.okuldan soğudu.kimse allahı sevmiyor. diyor.işin garip yanı hiçde üzülmüyor.söylediğini sonuna kadar savunuyor.ya bilmiyorumda sizinle bu konuyu konuşucak .kendi söyledi.lütfen ona bu konuda şimdilik konuşmamasını söylermisiniz.lütfen.

TABİKİ KARDEŞİM BENCEDE ANLATMASIN VE BUNU BEN ANLATIRIM BİZLER BİLE NE ANLATMAK İSTEDİĞİMİZİ ANLATAMIYORUZ İNAN CEVREMDEKİ KİŞİLERİN 10 DA 1 BELKİ ACAK ANLIYOR VE BEN BİLE ARTIK KİMSEYE ANLATMAK İSTEMİYORUM TARTIŞMA VEYA FİKİR AYRILIĞI EN İYİSİ ANLATMAMA ÖĞRENECEK KİŞİ GİTSİN İSTEDİĞİ VERDEN ÖĞRENSİN FAZA BİR ŞEYLER YAZIP SİZİ MEŞGUL EMEYİM UMARIM ANLAMIŞINDIR ANLATMAK İSTEDİĞİMİ CUMARTESİ NURTANESİNİ BEKLİCEM A.E.O. KARDEŞİM.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim.bende aynen sizin gibi düşünüyorum.insanlara birşey anlatmak çok zor.bir söylüyorsun bin işitiyorsun.allah razı olsun.rabbime emanetsiniz.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim . Bu Bölümde Herkes Sevdiği Bir Resmi Koysun Il Veya Ilcelerde Olur. Benden Isterseniz Ben Yardimci Olurum Istediğiniz Resmi Yazin Yeterli. Rabbime Emanet Olun

selamün aleyküm can abicigim.
öncelikle dün geceki olan olaylardan ötürü,gönül kırgınlıgımı ve üzüntümü bildirmek isterim.sinirle sizin çagrınıza uyamadım.lütfen bagışlayın.özür diler hakkınızın helalligini beklerim.lütfen kabul buyurun.B)B)B)
şimdi acizane benimde sizden bir ricam olabilirmi.gülleri çok seviyorum.kırmızı güllerin kapladıgı bir resim isteye bilirmiyim.anlayışınıza sıgınaraktan tekrar özür dilerim.hakkınızı helal edin.selametle.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm can abicigim.
öncelikle dün geceki olan olaylardan ötürü,gönül kırgınlıgımı ve üzüntümü bildirmek isterim.sinirle sizin çagrınıza uyamadım.lütfen bagışlayın.özür diler hakkınızın helalligini beklerim.lütfen kabul buyurun.B)B)B)
şimdi acizane benimde sizden bir ricam olabilirmi.gülleri çok seviyorum.kırmızı güllerin kapladıgı bir resim isteye bilirmiyim.anlayışınıza sıgınaraktan tekrar özür dilerim.hakkınızı helal edin.selametle.

ve alayküm selam kardeşim. anlıyorum sizin görmediğinizede eminim benim hic kimsede hakkım yok var isede helal olsun dünkü olaya cok üzüldüm sen cennet yolcusu ve mustafa 11 kardelerim cok değer vediğim bir okadar sevdiğim kişilersiniz ve sizden biricam var birbirlerinizden helallik isterseniz beni cok mutlu edersiniz kardeşim şu an işteyim eve gidince yapacağım isteğinizi rabbime emanetsiniz sağlıcakla kalın.:gulegule

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı

esselamü aleyküm kasım hadi abi bunlar senın için selametle

selamün aleyküm cennet agacı.Dilerim dilekleri kabul eden RABBİMDEN
yarın mahşerdede seni işte böyle güllerle karşılarlar.Akşamki olayın üzerine bu nadide güller çok iyi geldi.içim rahatladı.sag ol var ol.selametle.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı

ve alayküm selam kardeşim. anlıyorum sizin görmediğinizede eminim benim hic kimsede hakkım yok var isede helal olsun dünkü olaya cok üzüldüm sen cennet yolcusu ve mustafa 11 kardelerim cok değer vediğim bir okadar sevdiğim kişilersiniz ve sizden biricam var birbirlerinizden helallik isterseniz beni cok mutlu edersiniz kardeşim şu an işteyim eve gidince yapacağım isteğinizi rabbime emanetsiniz sağlıcakla kalın.:gulegule

selamün aleyküm abicigim.
anlayışınız içim minnettarım.ALLAH razı olsun.inan abi halen kendimi öyle kötü hissediyorumki,:gulegule:gulegule
istediginiz gibi mustafa 11 e özür yazımı kedi sitesine yazdım.ayrıca cennet yolcusuda yazmış.inşaallah oda bizimle helalleşir.tekrar anlayışınıza canı gönülden teşekkür eder hayırlı günler dilerim.esselamün aleyküm.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cennet agacı.Dilerim dilekleri kabul eden RABBİMDEN
yarın mahşerdede seni işte böyle güllerle karşılarlar.Akşamki olayın üzerine bu nadide güller çok iyi geldi.içim rahatladı.sag ol var ol.selametle.

ve aleyküm selam abi AMİN Allah razı olsun inş Rabbım cümlemızın dılerklerını kabul eder inş Akşamkı olay hepımızı çok üzdü ama neyse kı son buldu inş bir daha böyle birşey olmaz sizde sıkmayın canınızı Rabbime emanet olun selam ve dua ile hayırlı akşamlarrr:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

esselamü aleyküm kasım hadi abi bunlar senın için selametle

SELAMÜN KASIM KARDEŞİM CENNET AGACİ KARDEŞİM BENİM VEKİLİMDİR BEN OLMASSAM O BAKIYOR FORMA COK GÜZEL CİCEKLER YAPMIŞ BENDE OLSAM BUKADAR ANCAK YAPARDIM ALLAH RAZI OLSUN GÖNÜLLERİMİZ BİR OLSUN RABBİME EMANET OLUN :H

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
029-civciv.jpg

%5Cfotobuyuk%5C62007%5C221342civciv.jpg
ALİYE KARDEŞİM ÇOK GÜZEL RESİMLER ELLERİNİZE SAĞLIK....SELAMETLE...

b_bocek

Kayıtlı Kullanıcı
cok teş....emegınıze saglık :) ;)

orhan abi

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cevdet abi.banada peygamber efendimizin evinin resmini rica edebilirmiyim.selametle.

abi üstteki resim FETHİYE ÖLÜDENİZİN RESMİ.bende fethiyede oturdugumdan biliyorum.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cevdet abi.banada peygamber efendimizin evinin resmini rica edebilirmiyim.selametle.

abi üstteki resim FETHİYE ÖLÜDENİZİN RESMİ.bende fethiyede oturdugumdan biliyorum.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM İSTEĞİNİZİ YAPMAYA CALIŞACAĞIM KARDEŞİM BURASI MUHTEŞEM BİR YER YA BENİM GÖRMEM LAZIM İNŞALLAH BİR GÜN GİDERİM RABBİME EMANET OLUN KARDEŞİM.:H

orhan abi

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM İSTEĞİNİZİ YAPMAYA CALIŞACAĞIM KARDEŞİM BURASI MUHTEŞEM BİR YER YA BENİM GÖRMEM LAZIM İNŞALLAH BİR GÜN GİDERİM RABBİME EMANET OLUN KARDEŞİM.:H

selamün aleyküm.
abi,şu an kasım hadi ile sohbet ediyoruz.elbetteki seni bekleriz.başımızın üstünde yerin var.inşaallah nasip olurda gelirsin.selametle.

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Abicim Bende Bir Resim Istiyorum,

Insanin Baktikça Içi Açilacaği Bir Manzara Resmi Rica Etsem...

A.e.ol.dua Ile.....

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. kardeşim .buyur peygabberimizin evi rabbime emanet olun sağlıcakla kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt