Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (2 Kullanıcı)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Rabbim Razi Olsun Bukadar Uğraşmanizin Karşiliğini Rabbim Kat Kat Versin Inşallah çok Uğraştiniz Hakkinizi Helal Edin Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Hepsini Kopyaladim Rabbim Razi Olsun Rasulümün Ayak Izini Sakali şerifini Yazdiği Mektuplarini Hepsini Görmeme Vesile Oldunuz Rabbim Sizi Hiç Sikintida Birakmasin Rabbim Gönlünüzdeki Hayirli Muradlariniza Kavuştursun Inşallah Rabbime Emanet Olun Bana En Büyük Iyiliğini Busiteye Dönmeniz Oldu Ve Biliyormusunuz Beni çağirdiğinizda çok şok Olmuştum Bana Kirgin Olacağinizi Ve Birdaha Asla Yorum Yapmayacaginizi Düşünmüştüm Bu Akşam Bunlari Yazmak Geldi Içimden Rabbim Sizden Razi Olsun Daimi Duamdasiniz Ailece çok Uzattim Hakkinizi Helal Edin

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Rabbim Razi Olsun Bukadar Uğraşmanizin Karşiliğini Rabbim Kat Kat Versin Inşallah çok Uğraştiniz Hakkinizi Helal Edin Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Hepsini Kopyaladim Rabbim Razi Olsun Rasulümün Ayak Izini Sakali şerifini Yazdiği Mektuplarini Hepsini Görmeme Vesile Oldunuz Rabbim Sizi Hiç Sikintida Birakmasin Rabbim Gönlünüzdeki Hayirli Muradlariniza Kavuştursun Inşallah Rabbime Emanet Olun Bana En Büyük Iyiliğini Busiteye Dönmeniz Oldu Ve Biliyormusunuz Beni çağirdiğinizda çok şok Olmuştum Bana Kirgin Olacağinizi Ve Birdaha Asla Yorum Yapmayacaginizi Düşünmüştüm Bu Akşam Bunlari Yazmak Geldi Içimden Rabbim Sizden Razi Olsun Daimi Duamdasiniz Ailece çok Uzattim Hakkinizi Helal Edin

VE ALEYKÜM SELAM KIZIM BEN ACIK SÖZLÜLÜĞÜMLE TANINIRIM VE KİMİN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜRSEM SÖYLERİM SANA HİÇ DARILMADIM GÜCENMEDİM DARILIP GÜCENDİĞİM KİŞİ İLE KONUŞTUM VE GEREKENİ İZAH ETTİM SEN RAHAT OL SENİN BU KADAR DUA EDECEĞİNİDE BİLSEYDİM İNAN SABAKADAR SANA RESİM YAPARDIM COK GÜZEL DUALAR EDİYORSUN YAPMIŞ OLDUĞUN DUALARIN ALLAH BİN KATINI SANAVERSİN RABBİM HERDAYİM SENİN GÖNLÜNDEN GECENİ MURAT ETSİN İNŞALLAH İYİ GECELER GÜZEL RÜYALAR RABBİME EMANET OLUN :gulegule

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.KARDEŞİM FATIMAA ELLERİNE SAĞLIK COK GÜZEL RABBİME EMANET OLUN

abdullah_47

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim . Bu Bölümde Herkes Sevdiği Bir Resmi Koysun Il Veya Ilcelerde Olur. Benden Isterseniz Ben Yardimci Olurum Istediğiniz Resmi Yazin Yeterli. Rabbime Emanet Olun

selamün aleyküm cevdet abi ban bi tane doğa resmi yaparsan sevinirim ama istersen tabi Allah c.c emanet olun hayırlı akşamlar...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cevdet abi ban bi tane doğa resmi yaparsan sevinirim ama istersen tabi Allah c.c emanet olun hayırlı akşamlar...

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM DOĞA RESMİ YAPARIM AMA AYRI BİR ŞEKİL İSTERSEN YAZ NE SELA NASIL BİR YER İSTİYORSUN BUNU YAZ RABBİME EMANET OLUN

abdullah_47

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM DOĞA RESMİ YAPARIM AMA AYRI BİR ŞEKİL İSTERSEN YAZ NE SELA NASIL BİR YER İSTİYORSUN BUNU YAZ RABBİME EMANET OLUN

s.a cevdet abi vallahi ben senin işine karışmıyim ama eğer böle bi şelale olursa büyük böle merdivenli iyi olur kendine iyi bak... teşekürler...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abi bu şekerleri görünce koyuyum dedim

1188888102_01_detishki.jpg

1188888102_02_detishki.jpg

1188888102_03_detishki.jpg

1188888102_10_detishki.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
1188888102_08_detishki.jpg

bu utanıyor fazla bakmayın​

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEKÜM KARDEŞİM BENİM YA GERCEKTEN COK ŞEKERLER YEEEERRRRİİİMMM BEN BUNLARI AMA BU NEDEN UTANIYOR SÖYLE TAMAM BAKMIYACAĞIZ RABBİME EMANET OL KARDEŞİM ELLERİNİ SAĞLIK

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEKÜM KARDEŞİM BENİM YA GERCEKTEN COK ŞEKERLER YEEEERRRRİİİMMM BEN BUNLARI AMA BU NEDEN UTANIYOR SÖYLE TAMAM BAKMIYACAĞIZ RABBİME EMANET OL KARDEŞİM ELLERİNİ SAĞLIK

aleykum selam cevdet abi
benden de utanıyor cevdet abi söyledim artık utanmaz :D
rabbimize emanetsin inşallah cevdet abi
selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt