Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kuran-ı Kerim ezber dersimiz (1 Kullanıcı)

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam inşallah ablacım. tabi var Allah zihin açıklığı versin.

aleyküm canım canım amin. maşallah. bak ne aklıma geldi bu okuduğun yasinleri kolay doğum niyetiyle oku ben de okurken sana da niyetlenirim aklıma geldikçe. normal doğum olacak galiba. Allah yardımcın olsun.

Selamün Aleyküm
İnşallah ablacım. Bugün de tekrarım tamamladım.. Rabbim kabul eylesin..1 ve 2 sayfayı okuyabiliyorum.
Selam ve dua ile.. Allaha emanet olun..

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleykum,
hayirli geceler herkese,
Sila ablacim ben 2.sayfani tekrarini bitirmek üzereyim, yarina insALLAH
3.sayfaya geçecem...
Mervecim Allah c.c. zihin açikligi versin sana...yardimcin olsun...sinavlarin hayirlisiyla güzel geçer insALLAH...(okudugun bölüm neydi canim? sormamda sakinca yoksa)

ALLAH'a emanet olun, hayirli geceler:a14:

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
İnşallah ablacım. Bugün de tekrarım tamamladım.. Rabbim kabul eylesin..1 ve 2 sayfayı okuyabiliyorum.
Selam ve dua ile.. Allaha emanet olun..

esselamu aleykum,
hayirli geceler herkese,
3.sayfaya geçecem...
Mervecim Allah c.c. zihin açikligi versin sana...yardimcin olsun...sinavlarin hayirlisiyla güzel geçer insALLAH...(okudugun bölüm neydi canim? sormamda sakinca yoksa)

aleyküm selam ve rahmetullah çalışmalar gayet güzel gidiyor maşallah yarın üçüncü sayfayı tekrar edelim hayırlı akşamlar.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, gününüz aydın olsun, günleriniz sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin, yuvanızdan sevgi eksik olmasın inşallah..Allah yar ve yardımcınız olsun. Yaptığınız ibadetler ve dualar kabul olsun inşallah.

Sıla, aşure günü tavsiyelerini yerine getirdim. Rabbim hepimizin ibadetlerini kabul etsin inşallah. Yasin süresine geçmişiz. Allah zihin açıklığı versin, ezber gücümüzü arttırsın. Hayırlı günler. Selam ve dua ile.
aleyküm selam canım amin inşallah amin. Allah kabul etsin çok sevindim inşallah seneye kadar ömrümüz yeterde yine yaparız. hayırlı akşamlar selametle kal.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Allah razı olsun Sıla ablacım Rabbim herkese yardım etsin..Rabbim zihin açıklığı versin herkese..
Ben Yasin 1 ve 2. sayfalarını tekrar ediyorum ablacım.
Selam ve dua ile..

aleyküm selam inşallah ablacım. tabi var Allah zihin açıklığı versin.

aleyküm canım canım amin. maşallah. bak ne aklıma geldi bu okuduğun yasinleri kolay doğum niyetiyle oku ben de okurken sana da niyetlenirim aklıma geldikçe. normal doğum olacak galiba. Allah yardımcın olsun.

Aleyküm Selam Merve,

Rabbim zihin açıklığı versin. Allahım çalışmalalarını kolaylaştırsın, çok başaılı kılsın inşallah. Allah yar ve yardımcın olsun. Hayırlı günler..

aleyküm selam
ALLAH razı olsun samimi dualarınız için.:)

esselamu aleykum,
hayirli geceler herkese,
3.sayfaya geçecem...

aleyküm selam canım
ne sakıncası olabilir, henüz açıköğretim lise okuyorum
aslında başlarda hafızlıkla beraber yürütmeyi düşündüm ama hafızlık cesaret ister
baya düşünmüştüm ama vazgeçtim...neyse hayırlısı artık kısmet deilmiş:a12:

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Yasin süresi 3. sayfa tekrarımı bugün tamamladım. Allah kabul etsin.. Vesile olanlardan Allah razı olsun.
Selam ve dua ile...

acizanegünahkar

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim ne güzel şeyler yazmışsınız
ALLAH razı olsun hepinizden
ne olur banada dua edin edinde bu acizanede maneviyata ersin

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim ne güzel şeyler yazmışsınız
ALLAH razı olsun hepinizden
ne olur banada dua edin edinde bu acizanede maneviyata ersin
hoşgeldiniz kardeşim. Allahım senin cümlemizin günahlarını affetsin inşallah Rabbimin istediği gibi bir kul oluruz hepimizde Allah doğru yoldan ayırmasın siz bu siteye takılın fark olacaktır mutlaka.

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, gününüz aydın olsun, günleriniz sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin, yuvanızdan sevgi eksik olmasın inşallah..Allah yar ve yardımcınız olsun. Yaptığınız ibadetler ve dualar kabul olsun inşallah.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam amin amin amin inşallah canım. Allahım bugünümüzü aratmasın iyi işler yapma konusunda azmimizi isteğimizi arttırsın. Rabbim cümlemizi tüm kötülüklerden korusun. Allah razı olsun senden. hayırlı günler.

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Sıla Ablacım,
Ben 3. sayfa tekrarımı tamamladım. 4. sayfaya çalışıyorum.
Allah herkese zihin açıklığı versin.
Selam ve dua ile..:a12:

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Sıla Ablacım,
Ben 3. sayfa tekrarımı tamamladım. 4. sayfaya çalışıyorum.
Allah herkese zihin açıklığı versin.
Selam ve dua ile..:a12:
aleyküm selam ablacım çok iyi Allah kolaylıklar versin.

leyfunnur sen ne yaptın ezberledin mi 3 ü ?

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
tekrar yapan arkadaşların ALLAH yardımcısı olsun:)
hayırlı geceler...

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleykum Sila ablacim,
ablacim 1 ve 2. sayfa tekrari tamam, 3.sayfayi ezberlemeye devam ediyorum su an.
Sana bir sorum olacak abla, özel günlerde ezber yapmanin bir sakincasi var mi acaba?
ALLAH c.c. senden razi olsun ablam, birlik olunca ezberlerimiz çok güzel gidiyor, Rabbim cümlemize zihin açikligi versin...amin

Ndyzlf, Merve, ALLAH c.c. razi olsun sizden, amin amin ALLAH c.c. yardimcimiz olsun...

hayirli günler herkese
:a14:

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
tekrar yapan arkadaşların ALLAH yardımcısı olsun:)
hayırlı geceler...

aleyküm selam amin canım sağol hayırlı akşamlar.

esselamu aleykum Sila ablacim,
ablacim 1 ve 2. sayfa tekrari tamam, 3.sayfayi ezberlemeye devam ediyorum su an.
Sana bir sorum olacak abla, özel günlerde ezber yapmanin bir sakincasi var mi acaba?
ALLAH c.c. senden razi olsun ablam, birlik olunca ezberlerimiz çok güzel gidiyor, Rabbim cümlemize zihin açikligi versin...amin

Ndyzlf, Merve, ALLAH c.c. razi olsun sizden, amin amin ALLAH c.c. yardimcimiz olsun...

hayirli günler herkese:a14:

aleyküm selam leyfunnur tamam ezberledim demeni bekliyorum merakla.
ablacım Kuran kurslarında okutuyorlar ama Kuranı ellemiyorsun altına bir kitap filan koyuyorsun. ellemeden okuyorsun. fetva varmış öğrenciler okuyabilir diye. orda dersler çok. dediğim gibi dersler aksıyor diye galiba. izin var. ama bizim öyle bir durum yok. sıkışıklığımız yok yani biraz ara vermiş oluruz hayızlıyken tekrar yapmayalım. ben yapmıyorum. Kurandan bir ayet bile okumuyorum. ezbere bile olsa.
hayırlı akşamlar

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, gününüz aydın olsun, günleriniz sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin, yuvanızdan sevgi eksik olmasın inşallah..Allah yar ve yardımcınız olsun. Yaptığınız ibadetler ve dualar kabul olsun inşallah. Hayırlı haftalar, hayırlı günler..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, gününüz aydın olsun, günleriniz sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin, yuvanızdan sevgi eksik olmasın inşallah..Allah yar ve yardımcınız olsun. Yaptığınız ibadetler ve dualar kabul olsun inşallah. Hayırlı haftalar, hayırlı günler..
aleyküm selam amin amin amin Allah razı olsun canım hayırlı günler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt