Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nerede? Ne yapıyor? (1 Kullanıcı)

_YUSUF_

Yönetici
Vaay vaay gelmez sandım olmaz sandım ümitsizce bir seslenişti bu benimkisi hoşbuldum :) Hoşgeldiniz abilerin abisi evet geçmişte güzel zamanlar güzel muhabbetlerimiz olmuştu bendeki yeriniz ayrıdır değerli abim her ne kadar uzunca bir süre görüşmemiş olsakta..İnşallah Rabbim daim,müstakim ve faydalı etsin,Amin..
eskiden kaan'sız muhabbet olmazdı zaten ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamün aleyküm
Hayırlı geceler...
Ben inanıyorum ki ihlas ve samimiyetle devam ettiğimiz sürece insalalh o herkesin aradığı eski günlerimiz yeniden gelecek...
İçimde bir kıpırtı var...
Olacak inşallah ?
Şu an ben Antalya Alanya dayım
Yaklaşık iki yıl oldu...
Pandemi ile birlikte gelmiştim
İnsalalh Rabbim gelecek olan günlerimizi daha hayırlı ve güzel eyleye...?
Yaklaşık 8 yıl kendi isimde çalıştıktan sonra 5 gün önce tekrar kamu kurumunda devam etmeye basladım...
Rabbim cümlemize önde sağlık sıhhat ve huzur versin inşallah
Sonrasında iki dünya saadeti diliyorum herkese.
Aminnn?

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm
Hayırlı geceler...
Ben inanıyorum ki ihlas ve samimiyetle devam ettiğimiz sürece insalalh o herkesin aradığı eski günlerimiz yeniden gelecek...
İçimde bir kıpırtı var...
Olacak inşallah ?
Şu an ben Antalya Alanya dayım
Yaklaşık iki yıl oldu...
Pandemi ile birlikte gelmiştim
İnsalalh Rabbim gelecek olan günlerimizi daha hayırlı ve güzel eyleye...?
Yaklaşık 8 yıl kendi isimde çalıştıktan sonra 5 gün önce tekrar kamu kurumunda devam etmeye basladım...
Rabbim cümlemize önde sağlık sıhhat ve huzur versin inşallah
Sonrasında iki dünya saadeti diliyorum herkese.
Aminnn?
Ve aleykümselam abim epeyce değişiklikler olmuş Rabbim hayreylesin inşallah..
İnşallah olacak olacak bekliyoruz bağımız bahçemiz yeşersin diye,tohumlar ekildi dualar da edildi..
Dualarınıza da canı gönülden amin amin inşallah Rabbim kabul eyleye..

Kaan Erdem

Yönetici
Selamunaleyküm.
Henüz yirmili yaşların başlarında bir üniversite öğrencisiyken bu siteyle tanışmıştım. Şimdi ise yolun yarısına yaklaşmış, kamu personeli, evli ve bir buçuk yaşında bir kız babasıyım. Ordu ilinde yaşar Giresun'da çalışırım.
Dinimi daha iyi öğrenmek için araştırmalar yaparken forumla yollarım kesişti. Burada öğrendiğim bilgiler edindiğim dostlar sayesinde içimdeki manevi boşluğu doldurabildim. Bu site ve edindiğim dostluklar benim için çok kıymetli. Birbirini hiç görmeyen onlarca insanla aramızda sanki çocukluk arkadaşıymış gibi bir bağlılık kardeşlik oluştu. Dertlere de sevinçlere de ortak olduk. Şimdilerde ne ben eskisi gibi sitede aktif olabiliyorum. Ne de o kardeşlerim abilerim ablalarımın aktif olduklarını görebiliyorum. Aradan uzun yıllar geçti kaçınız beni hatırlıyorsunuz bilmiyorum ancak çoğunuz hatırımdasınız hala eskisi gibi kıymetlisiniz. Foruma her girdiğimde duygulanırım. Geçmiş günlerin özlemi yakar beni, içimi hüzün kaplar. Sizleri ve sohbetlerinizi çok özlüyorum. Tekrar eskisi gibi aktif olabileceğimiz, paylaşımlarda bulunabileceğimiz günlerin temennisiyle Allaha emanet olun.
Aleykümselam,

Hoş geldiniz, gözden kaçmış, şimdi okudum.. Mutluluğunuz daim olsun, ALLAH Bağışlasın.

Selametle....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt