Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nerede? Ne yapıyor? (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
Kimler geldi kimler gecti buralardan...
Kimileri birden sır oldu,yoklar...
İyimi yoksa kotu durumdalar mı mechul...

Buradan belirli sınırlar ve bılgıler dahılınde ALLAH rızası ıcın tanıdık ve ALLAH rızası ıcın sevdık bırbırımızı...Merakımızda bu yuzden herkesi...

Benım bır kızım var 5 yasında oldu...Hayatımız bir mucadele ıcerısınde...Sabır ve Hamdolsun herseye...

Ya siz?
Güncelleme yapıyorum, şükür kızım 12 yaşında :)

Ve hayat devam ediyor.

Kaan Erdem

Yönetici
Esselamu aleyküm...

"Kaan kardeşim..sizi görmek ne güzel...NAMAZ vakitleriyle konularda yarıştığımız günleri özledim...."

Buraya "maneviyatım" daha bebekken geldim....hala daha büyüyemeyen bir çocuğum....yaşım her ne kadar 40 a gelse de :)

2 çocuğum var.... oğlum 10 , kızım 4,5 yaşında ...Rabbim çocuklarımızı bizlere bağışlasın inşaallah...hayırlı , imanlı büyütmeyi nasip eylesin cümlemize ..

Muhasebenin bodrumundan başlayıp tavanına çıkan....

hergün bir imtihandan geçen..sınanan...

kalbimin terazisinin her kırıldığımda yerinden oynadığı

İnsanlarla uğraşmanın çok zor olduğu bir dönemde... dolu dolu uğraşıp ,

her düştüğümde...haydi yine dediğim ...

hamd etmektle uğraşan bir kardeşinizim...

Konuşmaya , kendini anlatmaya alışık olmayan bendeniz için kocaman bir adım daha

Sadece şunu söylemek istiyorum ;

Bu forumu sevmekten vazgeçemedim..

Değerli ablamı 2015 tarihinde yazılan mesajı şimdi okuyorum yeni gördüm, bir çok mesaj gözden kaçmış.

Hissiyat ve dualarımız müşterek, birliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun,

Sizinde dediğiniz gibi Bu forumu sevmekten vazgeçemedim..

leyla-1

Altın Üye
Şu anda evdeyim dua vakti çok şükür halimize dünya telaşı bir koşuşturma ile hayat geçiyor Rabbim önce can sağlığı aile huzuru versin selam ve dua ile selametle kalınız.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Amin abi çok şükür sağlığımız yerinde olsun kosturalim ?sizede hayırlı yolculuklar

berat05

Yönetici

@bir_umut kardeşimin konusunu okurken.... tebessüm ettim yine... hani biz yaşlandık ya ;) onlar daha genç ya ... gelip bizimle uğraşacak , sıkıştıracak, terliğimizi elimize aldıracak gözü kara kardeşlerimize ihtiyacımız var dedim... boynuz kulağı geçmezse olmaz... geçecek ki bizler tebessüm edelim... onlar bizle uğraşsın dursun ... biz onların varlığı ile gurur duyup mutlu olalım...

Sonra arada bir kaç kardeşimizi daha gördüm.... Sİzler nerdesiniz ? Ne yapıyorsunuz ?

_YUSUF_

Yönetici
@Kaan Erdem, yok hocam ben bol proteinli yağlı ve özellikle şekerli ürünleri seviyorum. :) misafir umduğunu değil bulduğunu yer demeyesin diyede şimdiden söylüyorum yani :)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Sanki bu konunun içeriği farklıydı...
Anlık yer ve iş bildirimi olmuş sanki ;) :ROFLMAO:

_YUSUF_

Yönetici
@mavci, derken konumuzun özüne dönelim on zaman ve diyelimki sahi bizim forumumuzun aşcısı kimdi , kim hatılıyor, ve nerde ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt