Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kapanacagim ama korkuyorum? (4 Kullanıcı)

berat05

Yönetici
Selamun aleykum arkadaslar,
sizlerin acilen fikrine ihtiyacim var. Belki bazilariniz yazimi okumustur, ben almanyada pedagogum ve Allah nasip edersede eylül ayindan itibaren cogunlugu müslüman ailelerinden olusan bir okulda baslayacagim calismaya. is anlasmamda kapaliliga karsi bir madde bulunmuyor ben yinede müdürümüz ve is arkadaslarima fikrimi bildirmek istedim fakat müdürümüz 6 agustosa kadar izinliymis. ben bu durumda ne yapacagimi bilemiyorum. diyorumki ben Allahin izniyle cuma kapanip ise gideyim, yani öyle hevesliyimki bu sene oruc tutmaya namaz kilmaya teravihye gitmeye ve ilk defa bu kadar büyük bir askla kapanmaya :( icim pir pir ediyor! En kötü ihtimal istemezler fakat karsida cikamazlar anlasmada karsi bir madde olmadigi icin. bilemiyorum ne olur, sizlerin fikrine ihtiyacim var..

ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

http://forum.islamiyet.gen.tr/islam...ipte-kapanamayan-arkadaslar-haydi-buyrun.html
konumuzu takip edin...orada hepbirlikteyiz....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt