Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kapanacagim ama korkuyorum? (1 Kullanıcı)

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. Arkadaşlar. Namazima rabbime çok şükür başladim tekrardan kaldigim yerden. şimdide tesettüre bürünmeyi (yani kapanmayi istiyorum) ama korkuyorum. çevremin tepkisinden, iş yerimin tepkisinden, alişabilecekmiyim gibi nedenlerden korkuyorum. Belki bu korkular şytanin vesvesi olabilir ama. Bilmiyorum? Bildigim tek şey kapanmayi istiyorum, bana yardimci olurmusunuz? özellikle bayan arkadşlarim bu konuda tecrübelidirler.
Selam ve dua ile...
Rabbime emanet olun.
Namazi biraktim diye açmiş oldugum formuna gösterdiginiz tepkiniz çok hoşuma gitti. Sizi üzdügüm içinde af diliyorum, rabbimden ve sizden.
Rabbim hepinizden razi olsun.

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim..böye bişeyi düşünmen bile çok güzel..başlığı görünce çok heycanlandım...sitede bu duyguyu yeni yaşayan kardeşlerimiz var onların açtığı konuları paslayacağım sen oku onları..okadar harika bi duyguki..başkalarının tepkisini düşünme önce kendini düşün..bize kimseden fayda yok canım kardeşim....BENDE ZOR ŞARTLAR ALTINDA KAPANAN BİRİYİM AİLEMDE KAPALI YOK DENECEK KADAR AZ...İNAN BAŞKALARININ TEPKİSE BAKSAYDIM ŞİMDİYE KADAR ÇOKTAN AÇINMIŞTIM ...AMAONLARIN DEDİKLERİNİ HİÇ DİNLEMİYORUM BİLE...YARIN ECEL GELDİĞİND EBENİMLE MEZARA ONLARMI GİRECEK.. rabbim yardımcın olsun canım

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim benim bende senin gibi kapanamıyorum.ben sana kapan diyemiyorum kimseyi dinlemede diyemiyorum çünkü bunu sana söyliycek yüzüm yok benim.önce kendim yapmalıyımki bunu sana söylemeye hakkım olsun.ama inan çok isterim kapanmanı.seni çok iyi anladığımı düşünüyorum çünkü seninle aynı kaderi paylaşıyoruz .ALLAH yardımcın olsun.canım kardeşim

zamannamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,
Aynen Fatmana arkadaşımız gibi başlığı görünce çok heyecanlandım.
Bende kapanmadan önce bu duyguları korkuları vesveseleri burada form açıp paylaşmıştım.Herkesden Allah razı olsun, emekleride oldu inan.

Şuan yanında olmayı ve senin gözlerine bakıp konuşmayı isterdim neden dersen inan çok heyecanlandım ve sevindim bu duygumu görmeni isterdim çünkü.Seni çok iyi anlıyorum.
Ama düşündüğün zaman nelerden korktuğunu töbe haşa Rabbimin korkusundan hiçbirşey değildir üstün.Rabbimin rızasından değildir hiçbir rıza üstün.Hep bu çerçevede düşündüğün zaman yolunu daha kolay bulacaksın.Çevrende sana tepki verecek insanlar belki sevdiklerin olacaktır diye korkuyorsundur belki ama, inan insanoğlu o kadar çabuk alışıyorki herşeye.Ben kapandıktan sonra bazı arkadaşlarım evime oturmaya geldiğinde başımı açık görmüşlerdi ve ay şimdi nekadar garip geldin bize sanki seni hep kapalı tanımışız demişlerdi.
İnan herşeye çok çabuk kabulleniyor insanoğlu.

.... ve kapandığım o ilk günkü yüreğimin atışı şuan bile aynı inan seninle paylaşım yaparken.O duyduğum huzur , başarma sevinci, daha da önemlisi Rabbimin bize verdiği bu kadar sayısız nimete karşılık onun rızasını almak için en azından bir kulluk görevimi yerine getirmenin ferahlığı....

İnşallah kardeşim; kısa zamanda burada yeni bir formunu görmek nasip olur.Ve bize güzel haberi verirsin inşallah.Bende kapandığım ilk gün hemen iş yerime gelince burada paylaşmıştım.

Rabbim hayırlısıyla tez zamanda kapanmanı nasip eder inşallah.
Selametle kal...

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
hayirli akşamlar

Kaan Erdem

Yönetici
sayın kardeşim yazdıklarına yürekten üzülüyor ve bu iki muhim konuda açtığınız paylaşıma çok şaşırıyorum.niyetlerimiz halis olmalı sadece ve sadece ALLAH celle celalühu rızasını gözetmeliyiz.

konu hakkında yazacaklarım yanlış anlaşılabilir,kırıcı olan taraf ben kırılan taraf siz olabilirsiniz.o yüzden burada noktalıyorum.

selam ve yürekten samimi dualarımla.ALLAH celle celalühu islah eylesin.hidayet versin.en kısa zamanda vazifelerinin şuurunda olan vakit geçmeden farzını eda edenlerden olmanızı duası ve ümidi ile.selametle.

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim..böye bişeyi düşünmen bile çok güzel..başlığı görünce çok heycanlandım...sitede bu duyguyu yeni yaşayan kardeşlerimiz var onların açtığı konuları paslayacağım sen oku onları..okadar harika bi duyguki..başkalarının tepkisini düşünme önce kendini düşün..bize kimseden fayda yok canım kardeşim....bende zor şartlar altinda kapanan biriyim ailemde kapali yok denecek kadar az...inan başkalarinin tepkise baksaydim şimdiye kadar çoktan açinmiştim ...amaonlarin dediklerini hiç dinlemiyorum bile...yarin ecel geldiğind ebenimle mezara onlarmi girecek.. Rabbim yardımcın olsun canım

a.s. Kardeşim.saolasin.beni anladigin için teşekkürler, benimde ayni ailemede kapali kimse yok. Pazar günü arkadaşlarla paylaştim bu duygumu bazilari beni yürekten destekledi bazilari kizim daha yaşin geç, şahsen ben kapanmayi istemiyorum. Gibi tepkiler verdi ama olsaun önemli olan benim duygularim degilmi? Demi
senin düşüncelerine aynen katiliyorum.
Rabbim hepinizden razi olsin.
Selam ve dua ile...

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
sayın kardeşim yazdıklarına yürekten üzülüyor ve bu iki muhim konuda açtığınız paylaşıma çok şaşırıyorum.niyetlerimiz halis olmalı sadece ve sadece allah celle celalühu rızasını gözetmeliyiz.

konu hakkında yazacaklarım yanlış anlaşılabilir,kırıcı olan taraf ben kırılan taraf siz olabilirsiniz.o yüzden burada noktalıyorum.

selam ve yürekten samimi dualarımla.allah celle celalühu islah eylesin.hidayet versin.en kısa zamanda vazifelerinin şuurunda olan vakit geçmeden farzını eda edenlerden olmanızı duası ve ümidi ile.selametle.

kaan kardeşim neden öyle söylüyorsunki. Istedigini yazabilirsin, eger bu frmu açmiş isen sizin tepkilerinizide, olumlu duygularinizada açigim demektir. Kirilmam sana inanki sygiyla karşilarim fikirlerini belki etkilenirimde emin olabilirsin o yüzden her şeyi söyleyebilirsin. Belki bilgim senin kadar kuvvetli degil o yüzden bu kadar terettür ediyorum, ama bende en kisa zamanda kendimi geliştirecegim.
Rabbim razi olsun..
Selam ve dua ile...

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim benim bende senin gibi kapanamıyorum.ben sana kapan diyemiyorum kimseyi dinlemede diyemiyorum çünkü bunu sana söyliycek yüzüm yok benim.önce kendim yapmalıyımki bunu sana söylemeye hakkım olsun.ama inan çok isterim kapanmanı.seni çok iyi anladığımı düşünüyorum çünkü seninle aynı kaderi paylaşıyoruz .allah yardımcın olsun.canım kardeşim

kardeşim inşallah en kisa zamanda sende benle birlikte kapanirsin. öyle söyleme istedigini söyleyebilirsin. Inşallah rabbim ikimizide en kisa zamanda bu güzel olaya dahil eder. Ve bizim durumumuzdaki tüm kardeşlerimi
selam ve dua ilee..
Rabbime emanet ool...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam Kardeşim...

Ve Aleykumselam Kardeşim...

s.a. Arkadaşlar. Namazima rabbime çok şükür başladim tekrardan kaldigim yerden. şimdide tesettüre bürünmeyi (yani kapanmayi istiyorum) ama korkuyorum. çevremin tepkisinden, iş yerimin tepkisinden, alişabilecekmiyim gibi nedenlerden korkuyorum. Belki bu korkular şytanin vesvesi olabilir ama. Bilmiyorum? Bildigim tek şey kapanmayi istiyorum, bana yardimci olurmusunuz? özellikle bayan arkadşlarim bu konuda tecrübelidirler.
Selam ve dua ile...
Rabbime emanet olun.
Namazi biraktim diye açmiş oldugum formuna gösterdiginiz tepkiniz çok hoşuma gitti. Sizi üzdügüm içinde af diliyorum, rabbimden ve sizden.

Allah CC. bizimle beraberdir...
Yapacağınız her şey Allah CC. için olmalıdır...
Birileri ne der?
Acaba nasıl karşılarlar?
Çevrem ne der?
.....
.....
Zaman ne der?
Bunları düşünmeyelim bile....

Sadece ALLAH CC. İçin yapalım herşeyi...
Allah CC. yar ve yardımcımız olsun...
Dualarımız sizinle kardeşim...

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm,
aynen fatmana arkadaşımız gibi başlığı görünce çok heyecanlandım.
Bende kapanmadan önce bu duyguları korkuları vesveseleri burada form açıp paylaşmıştım.herkesden allah razı olsun, emekleride oldu inan.

şuan yanında olmayı ve senin gözlerine bakıp konuşmayı isterdim neden dersen inan çok heyecanlandım ve sevindim bu duygumu görmeni isterdim çünkü.seni çok iyi anlıyorum.
Ama düşündüğün zaman nelerden korktuğunu töbe haşa rabbimin korkusundan hiçbirşey değildir üstün.rabbimin rızasından değildir hiçbir rıza üstün.hep bu çerçevede düşündüğün zaman yolunu daha kolay bulacaksın.çevrende sana tepki verecek insanlar belki sevdiklerin olacaktır diye korkuyorsundur belki ama, inan insanoğlu o kadar çabuk alışıyorki herşeye.ben kapandıktan sonra bazı arkadaşlarım evime oturmaya geldiğinde başımı açık görmüşlerdi ve ay şimdi nekadar garip geldin bize sanki seni hep kapalı tanımışız demişlerdi.
Inan herşeye çok çabuk kabulleniyor insanoğlu.

.... Ve kapandığım o ilk günkü yüreğimin atışı şuan bile aynı inan seninle paylaşım yaparken.o duyduğum huzur , başarma sevinci, daha da önemlisi rabbimin bize verdiği bu kadar sayısız nimete karşılık onun rızasını almak için en azından bir kulluk görevimi yerine getirmenin ferahlığı....

Inşallah kardeşim; kısa zamanda burada yeni bir formunu görmek nasip olur.ve bize güzel haberi verirsin inşallah.bende kapandığım ilk gün hemen iş yerime gelince burada paylaşmıştım.

Rabbim hayırlısıyla tez zamanda kapanmanı nasip eder inşallah.
Selametle kal...

saol kardeşim. Söyleyecek sözüm yok. Inşallah en kisa zamanda o müşterili haberi, hepinize duyuruyum.
Rabbim razi olsun hepinizden.
Selam ve dua ile...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm güzel kardeşim.​
Rabbim yardımcın olsun inşallah.hepimiz senin gibi korkular yaşadık kapanmadan önce.kapandıktan sonra tepkilerde aldık almaya da devam ediyoruz çok şükür!şükür diyorum aldığımız tepkiler karşısında gösterdiğimiz sabırla sevap alıyoruz inşallah.kapanmadan önce çok zoooor gibi görünüyo ama rabbim nasıl bi his veriyosa kapandıktan sonra insana bi huzur geliyo anlatamam nasıl keyfli.Allah katında iyi bişey yapmış olmanın verdiği hazzı keşke rabbim herkese nasip etse.hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim rabbim yaar ve yardımcın olsun inşallah.
EN GÜZEL MÜCEVHERLER KADİFE KUTULARIN İÇİNDE SAKLANIR
:a03:

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm güzel kardeşim.​
rabbim yardımcın olsun inşallah.hepimiz senin gibi korkular yaşadık kapanmadan önce.kapandıktan sonra tepkilerde aldık almaya da devam ediyoruz çok şükür!şükür diyorum aldığımız tepkiler karşısında gösterdiğimiz sabırla sevap alıyoruz inşallah.kapanmadan önce çok zoooor gibi görünüyo ama rabbim nasıl bi his veriyosa kapandıktan sonra insana bi huzur geliyo anlatamam nasıl keyfli.allah katında iyi bişey yapmış olmanın verdiği hazzı keşke rabbim herkese nasip etse.hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim rabbim yaar ve yardımcın olsun inşallah.
en güzel mücevherler kadife kutularin içinde saklanir
:a03:

a.s. Güzel kardeşim. Saolasin.inşallah en kisa zamanda o hazzi bende hissederim.
Selam ve dua ile...
Rabbime emanet ol.

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
B)Merhaba üzgün_42 ablacığım...B)
fatmana ablacığımın dediği gibi böyle birşeyi düşünmen bile çok güzel...Bence bu işi hiç kimsenin tepkisine bırakma...Çünkü bu senin iraden...Bence kapan ve kimseye aldırma derim...Ama yine de sen bilirsin...Selam ve dua ile...B)
:)

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
Selam ve dua ile...
Rabbime emanet olun.

ve aleykümselam kapanmak için çevrenizden mi korkuyorsunuz
peki kapanmamak için Allah tan niye korkmuyosunuz

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kapanmak için çevrenizden mi korkuyorsunuz
peki kapanmamak için allah tan niye korkmuyosunuz

hafizkiz kardeşim. çok haklisin bende rabbimden korktugum için, mahşerde karşisina ak bir yüzle çikabilmek için kapanmayi istiyorum ya zaten.
Selam ve dua ile...

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
b)merhaba üzgün_42 ablacığım...b)
fatmana ablacığımın dediği gibi böyle birşeyi düşünmen bile çok güzel...bence bu işi hiç kimsenin tepkisine bırakma...çünkü bu senin iraden...bence kapan ve kimseye aldırma derim...ama yine de sen bilirsin...selam ve dua ile...b)
:)

merhaba güzel kardeşim. Saolasin. Bende bunu düşünüyorum kimseye aldirmadan kapanmayi inşallah en kisa zamanda rabbimin izniyle kapanacagim.
Selam ve dua ile...
Rabbime emanet ol...

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Teşekkürler...Sen kendi işine bak ablacım...Kimse seni kapandın diye linç etmez...:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt