Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

“Kadınlar, şeytanın ağlarıdır.” (2 Kullanıcı)

fidan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: “Kadınlar, şeytanın ağlarıdır.”

Shehla yazdı:
ARKADASLAR SELAMLAR.ÖNCELİKLE VEYK KARDEŞ COK SAGOL,ŞU HADİSİ BİZLERE YAZDIGIN İÇİN.ASLINDA BİR KADIN OLARAK SİZE KATILIYORUM.GERÇEKTEN ŞUANDA HATALARIN % 90 BEN ŞAHSEN KADINLARDA GÖRÜYORUM.ERKEKLERİ YOLDAN ÇIKARANDA MAALESEF KADIN.BİLMEM TÜRKİYEDE NASIL AMA AZERBAYCANDA ÖYLE. YANİ ZORLA KADINA TAKILAN VARSA O YA HASTA YA MANYAK. KADIN YÜZ VERMEZSE ERKEK GELMEZ.
AMA TABİİ Kİ, VİCDANSIZ ERKEKLERDE VARDIR.VE BENCE İNSAN İLK ÖNCE KENDİ TEMİZ ADINI KORUMALI,ALLAHİN KURALLARINA KARŞI OLMAMALI.
ALLAH BİZLERİ ŞEYTANDAN,ONUN ŞERRİNDEN MUHAFAZA ETSİN İNŞALLAH.

amin ama allah önce bizi bizim nefsimizden korusun
lütfen arkadaşlar sadece kadınları suçlamayın önce kendimizden sorumluyuz

öbür dünyada ben şeytana uydum şeytan suçlu dediğimizde nasılki şeytan senin aklın yokmuydu diyecekse bu konuda aynı

herkes kendinden sorumlu önce kendimiz doğrumu yapıyoruz diye düşüneceğiz

bu gün kaç erkek acaba kendisine yaklaşan güzel bir kadına gitmeyecek kadar imanlı nefsine hakim. kadında aynı şekilde güzel görünme uğruna ne şekillere giriyoruz

başkasını suçlamak çok kolay önemli olan kendi ayıbımızı bulup tamir etmeye çalışmak.
a.e.o.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Ç o K Ş ü k ü R

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA HANIM KADIN OLARAK SİZ BİR TAKIM HUSUSLARI GÖREMİYORSUNUZ..GERÇEKTEN BAYANLAR ÇOK TEHLİKELİ GENLLEME YAPMIYORUN YANLIŞ ANLAŞILMASIN..

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

FİDAN ALLAH RAZI OLSUN bu gün kaç erkek acaba kendisine yaklaşan güzel bir kadına gitmeyecek kadar imanlı nefsine hakim. kadında aynı şekilde güzel görünme uğruna ne şekillere giriyoruz
YETERİN CE AÇIK

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA HANIM KADIN OLARAK SİZ BİR TAKIM HUSUSLARI GÖREMİYORSUNUZ..GERÇEKTEN BAYANLAR ÇOK TEHLİKELİ GENLLEME YAPMIYORUN YANLIŞ ANLAŞILMASIN..

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH NEFSİMİZE HAKİM OLACAK GÜCÜ KUDRETİ VERSİN.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ERDAL BEY BEN HERŞEYİ GÖRÜYORUM BEN KISACA DİYORUM Kİ YALAN DÜNYA VE BAYANLAR KENDİLERİNİ SERGİLEMESİNLER OLDUMU

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞLERİM BENDE ZATEN ONU DİYORUM Kİ,HERKES İLK ÖNCE KENDİ İSMİNİ,TEMİZ ADINI KORUSUN İSTER ERKEK ,İSTER KADIN O ZAMAN ŞEYTANDAN DA UZAK OLURUZ,HARAMLARDAN DA.
AMA YİNEDE İTİRAF EDİYORUM Kİ,BU GÜNLERDE BAYANLAR(BAZILARI) HATLARINI AŞMIŞLAR.ONLARA KADIN DİYEMİYORUM,HANIM DEYEMİYORUM ÇÜNKÜ BU YÜCÖ ADA LAYİKLERLE BİR YERDE DURMALARINA İZİN VEREMİYORUM,UMARIM ANLARSINIZ BENİ.....SEVGİLERLE..

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

HAKILSINIZ AMA HER BAYAN SİZİNGİBİ DÜŞÜNMÜYOR..YALAN DÜNYA Bİ KERE DAHAMI GELECEM DÜNYAYA DİYORLAR VE OLAN OLUYOR.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

YOL GÖSTERMEK LAZIM ERDAL BEY,GÜZELİ ÖGRETMEK LAZIM ÖNCE KENDİMİZDEN VE ÇEVREMİZDEN BAŞLAYALIM

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

ErdalOZSARAC yazdı:

bayanların tehlikeli oluşu sizin günahınızı hafifletmez
önce kendinizi sorgulayın
sonra başkasını

anlamıyorsunuz
BAYAN GİYDİĞİ İÇİN SORGULANACAKSA ERKEKTE BAKTIĞI İÇİN

size öbür dünyada torpil geçilmeyecek nefsine hakim olamadı bayan onu şehvete sürükledi diye o günah sizin.
bayan ne giymiş olursa olsun bakmamak sizin elinizde
ama siz kolay yolu seçiyor ve bayanlar suçlu diyorsunuz

bayan teşirci olmayacak erkekte bakmayacak bu bukadar

a.e.o.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

FİDAN HAKLISIN Bİ KONUDA AMA BAYANLAR DAHA SUÇLU BANA GÖRE.ERKEKLERE GELİNCE BAKIN HAVUZLARA GİDİYORLAR BAYANLAR ZATEN YOLDAN ÇIKMIŞ OZAMAN ERKEKLER KENDİNİ ENGELLİCEKLER.NAMAZ KILAN BİR ERKEK BAYANLARIN OLDUGU HAVUZA GİTMESİN.NEFSİMİZİ TERBİYE ETMEK İÇİN BİR YOK BAKALIM TERBİYEEDEBİLECEKMİYİZ

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

GENEL OLARAK KONUŞMUYORUM FİDAN HANIM. BEN GAYET İY ANLIYORUM. BÜTÜN İNSANLAR BİR DEĞİLKİ. BEN HARAMA BAKTIYSAM TABİKİ CEZASINI BEN ÇEKECEM BUNUN FARKINDAYIM. BAYANLARA SİZ BAKTIRYORSUNUZ DEMEK BENİM GİBİ BİR İNSANA YAKIŞMAYACAK SÖZLER. YANLIŞ ANLAŞILMASIN. TABİKİ KADINDA ERKEKTE YARGILANACAKTIR. BUTUN BAYANLARI SUÇLAMIYORUM BUNA HAKKIM OLMAZ.

GECE_YAGISI

Kayıtlı Kullanıcı

Kadını r0;şeytan ağır1; olarak tarif eden hadis-i şerif, hem kadınları dikkatli olmağa çağırmakta, hem de şehvet esiri erkeklerin gerçekte kimin ağına takıldıklarını haber vermekte ve onları ikaz etmektedir. Bu hadis ile, şehvetine esir olmuş bir erkek, şeytanın ağına takılmış serseri bir balık olarak tasvir edilmektedir.

bakın burda her sey cok acık yazmıs

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

BAYANLARA SİZ BAKTIRYORSUNUZ DEMEK BENİM GİBİ BİR İNSANA YAKIŞMAYACAK SÖZLER. EVET AMA ÖYLE MESALEF KADINLAR BAKTIRTIYOR

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA HANIM KADINLARA DEĞİLMİDİR ki alnından ayak bileğine kadar kapalı olması gereken.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Kadını r0;şeytan ağır1; olarak tarif eden hadis-i şerif, hem kadınları dikkatli olmağa çağırmakta, hem de şehvet esiri erkeklerin gerçekte kimin ağına takıldıklarını haber vermekte ve onları ikaz etmektedir.

bakın burda yazıyor arkadaşlar

yıne belırtmek ıstıyorum neden benı anlamıyorsunuz ben kadın şeytandır demıyorum aynlış anlamayın beni lütfennn

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

EVET ERDAL BEY

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

erdal bey sözlerinize ben cevap vermek zorunda kalıyorum kusura bakmayın
kadının kapalı olması konusunda hepimiz hemfikiriz ama erkeyede bakmamak düşer bunu anlatmaya çalışıyoruz
a.e.o.

wertlin

Kayıtlı Kullanıcı

hayat imtahandır. biz bu dünyaya imtahan iiçin geldik, önemli olandan yaşantımız süreci içerisinde kendi nefsimizi kontorol altına ala bilmektir, buda Allah(c.c) kuralları koymuştur, yaşamın özü beli, önemli olan kendi nefsimizi bilmektir ve kendi hatalarımızı düzeletme yoluna gitmeliyiz Allaha emanet olun

Nefsini bilen, Rabbiini bilir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt