Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

“Kadınlar, şeytanın ağlarıdır.” (1 Kullanıcı)

furkan-dost

Kayıtlı Kullanıcı
RE: “Kadınlar, şeytanın ağlarıdır.”

selamün aleyküm dostlar....islam geleneğinde fuhşiyattan bahsedilirken kadın-erkek diye bir ayırım sözkonusu değildir bu bir vakıa ve aslolan olayın kendisidir ki faturayı bayanlara kesmek pek doğru olmaz...bu bağlamda şunun altını iyi çizmekte fayda var islam neyi ne için kısıtlar neyi de meşru kılar yani ıstılaha bakmak gerekir..
selam ve dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

EVET FATURAYI SADECE BAYANLARA KESMEK DOGRU DEGİL.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar ya niye halen yanlış ankaşılıyor anlamıyorum nıye ıyı okumuyorsunuz ben kadınlar seytandır demiyorumki başlığı ıyı okuyun

KADINLAR,ŞEYTANIN AĞLARIDIR. diyor

ve orada her iki taraf için de eleştrı var.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ARKADAŞLAR KONUYA TEK TARAFLI BAKIYOR.TAMAM ÇOGU SUÇ BAYANLARDA AMA ERKEKLERDE SUÇSUZ DEGİLLER

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar yazdıgım konu galiba bi kere okunupta anlaşılmıyor. isterseniz tekrardan okuyunuz lütfennnn

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

fatoş hanım bu kadar kızacak ne var bılemıyorum acaba dıger bayan arkadaslarda bu sekıl demi?

bakınız yazıda erkeklerde eleştrilmekte

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

- لاَ يُؤْمِنُ أَحَدُكُمْ، حَتَّى يُحِبَّ ِلأَخِيهِ ماَ يُحِبُّ لِنَفْسِهِ.
1-Sizden biriniz, kendisi için arzu ettiği bir şeyi din kardeşi için arzu etmedikçe, gerçek mümin olamazlar.

KADIN KİM İÇİN SÜSÜLENİR ERKEKLER İÇİN.TABİKİ BEN ONAYLAMIYORUM KADINLAR YÜZDE YÜZ HAKSIZLAR ZATEN.AMA ERKEKLER YANIDAKİNE SAHİP ÇIKSALAR BÖYLE OLMAZ.BENCE ABİLER BACILARINI ÖRTMEKTEN BAŞLASALAR SONRA KADINLAR ŞEYTANIN AGLARIDIR GİBİ BİR TARTIŞMA ÇIKMAZ

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

ya bakınız her iki taraf eleştriliyor ama herkes kendi kafasında bir şeyler tasarlamış ve onu uygalamaya kalkarsa bu iş olmaz

ben iki taraf eleştriliyor dıyorum herkes yanlış anlıyor ben onu demıyorum kadınlar şeytanın ağlarıdır hadisi şeriftir bu ve açılımı

hiç düşündünüzmü efendimiz neden bu şekilde demiş lütfen biraz düşünün

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

TAMAM BEN İKİ TARAFIDA SUÇLUYORUM.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

FATOS_TELSIM yazdı:
BEN BAYANLAR ÇOK İYİDİR DEMİYORUM ZATEN .ERKEKLERİ YOLDAN ÇIKARAN BAYANLARDIR DİYORUM.AMA İSTİSNALAR KAYİDEYİ DEGİŞTİRİR

ÇOK YANLIŞ BİR DÜŞÜNCE SOKAKTA SADECE AÇIK KIZLARA BAKILDIĞINI SANIYORSUNUZ BEN GÖZÜMLE ŞAHİT OLDUM ARKADAŞLAR 40 YAŞINDA BİR KADIN UZUN ETEĞİYLE OTOBÜSE BİNERKEN AYAĞINI KALDIRINCA DİZİNE KADAR BİLE AÇILMAYAN BACAĞINA BAKIPTA "ULAN BU YAŞTA TAŞ GİBİ" (BU SÖZÜ YAZDIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLİYORUM) FALAN DİYE KONUŞMALAR DUYUYORUM BU TOPLUMDA NE KADARDA DİKKATLİ OLSAN OLMUYOR

SADECE KADINLARLA BİTMİYOR EVDEKİNE NAMUSU DIŞARIDAKİNE İSE O....... GÖZÜYLE BAKAN ÇOK ERKEK VAR ÜSTELİK BUNLAR TOPLUMDA DİNDAR OLARAK TANINIYOR.

ÖNCE KENDİ NEFSİMİZ ŞEYTAN BENCE BİR ERKEK EĞER YETERİNCE İMANLI İSE KADIN NE YAPSA BOŞ BUNLARI UNUTMAYIN

UNUTMAYIN HERKESİN ANNESİ BİR KADIN.

VE SİZİN KAPALINIZ BİR DİĞERİNE GÖRE AÇIK OLABİLİYOR.
SADECE PARDÜSO GİYİP SAÇI KAPATMAK YETMİYOR ŞEHVETE KAPILMIŞ BİR ERKEK ONUN BOYUNUN UZUNLUĞU VEYA YÜZ GÜZELLİYİĞLEDE YİNE AYNI DÜŞÜNCELERE KAPILABİLİYOR

A.E.O.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMMAK LAZIM YİNEDE.HERKES KADININA KIZINA SAHİP ÇIKSIN NE OLUR.BAŞIMIZI ÖRTÜPTE 0 3 YAŞ ARASI BADİLER YADA KISA ETEKLER PANTOLONLAR VEYA RENGARENK GİYSİLER GİYMEYELİM.KENDİ GÜNAHLARIMIZA ERKEKLERİDE ALET EDİYORUZ.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

bakınız ki fidan hanım yazdıgım konuyu ne guzel bı sekılde cevaplamış asıl dıs gorunus degıl ınsanın ıcı onemlı suana kadar bana yazılan cevapların en acık ornegı oldunuz yani her iki taraf hatalı

sizi tebrik ederim hoşçakalın

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

TEŞEKKÜR EDERİM BENİ ANLADIĞINIZ İÇİN.

ARKADAŞLAR UNUTMAYIN
KADIN GİYDİĞİNDEN SORGULANACSA
ERKEKTE BAKTIĞINDAN SORGULANACAK
AMA İLLAKİ O ERKEK ÖBÜR DÜNYADA KADINDAN HAK TELEP EDECEK BAKMAMA SEBET OLDU DİYE.

İLLAKİ BİZ TEŞİRCİ OLMAMAYA ÇALIŞACAĞIZ ERKEKLERDE BAKMAMAYA.
A.E.O.

GECE_YAGISI

Kayıtlı Kullanıcı

VEYSEL KARDEŞİME KATILIYORUM BUGUN BAKTIM YAPILAN YORUMLARA SANKİ VEYSEL ÇOK KÖTÜ Bİ ŞEY YAZMIS GIBI KENDISINE ITHAM LAR OLUYOR SUREKLI BELIRTMIS YAZILAN YAZININ IYI OKUNMASINI BENCEDE İYİ OKUNURSA HADİSİ ŞERİF VE AÇIKLAMASI ANLAŞILMAYAN BİŞEY KALMAYACAK

SELAM ALEYKUM

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

İLLAKİ O ERKEK ÖBÜR DÜNYADA KADINDAN HAK TELEP EDECEK BAKMAMA SEBET OLDU DİYE. YAŞŞA İŞTE BEN BUNU DİYORUM

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

MERHABALAR YİNEEYNI KONU HAKKINDA TARTIŞIYORSUNUZ GALİBA.
BENCE İNSANIN NEFSİYLE İLGİLİ.

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

ARKADASLAR SELAMLAR.ÖNCELİKLE VEYK KARDEŞ COK SAGOL,ŞU HADİSİ BİZLERE YAZDIGIN İÇİN.ASLINDA BİR KADIN OLARAK SİZE KATILIYORUM.GERÇEKTEN ŞUANDA HATALARIN % 90 BEN ŞAHSEN KADINLARDA GÖRÜYORUM.ERKEKLERİ YOLDAN ÇIKARANDA MAALESEF KADIN.BİLMEM TÜRKİYEDE NASIL AMA AZERBAYCANDA ÖYLE. YANİ ZORLA KADINA TAKILAN VARSA O YA HASTA YA MANYAK. KADIN YÜZ VERMEZSE ERKEK GELMEZ.
AMA TABİİ Kİ, VİCDANSIZ ERKEKLERDE VARDIR.VE BENCE İNSAN İLK ÖNCE KENDİ TEMİZ ADINI KORUMALI,ALLAHİN KURALLARINA KARŞI OLMAMALI.
ALLAH BİZLERİ ŞEYTANDAN,ONUN ŞERRİNDEN MUHAFAZA ETSİN İNŞALLAH.

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

SHEHLA HANIM ÇOK DOĞRU KONUŞTUNUZ. TEBRİK EDERİM. UNLARI YAZAN İLK BAYAN SİZSİNİZ. BAZI ARKADAŞLARIMIZ KABULLENMİYORLAR.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Kadını ;şeytan ağır1; olarak tarif eden hadis-i şerif, hem kadınları dikkatli olmağa çağırmakta, hem de şehvet esiri erkeklerin gerçekte kimin ağına takıldıklarını haber vermekte ve onları ikaz etmektedir. Bu hadis ile, şehvetine esir olmuş bir erkek, şeytanın ağına takılmış serseri bir balık olarak tasvir edilmektedir. LÜFFEN KILIK KIYAFETLERİMİZE DİKKAT EDELİM NE KENDİMİZ GÜNAH İŞLEYELİM NEDE BAŞKALARINA İŞLETELİM. EVET Shehla KATILIYORUM SANA SUÇUN ÇOGU BAYANLARDA

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt