Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
17. Ocak Pazar - 22.Ocak.Cuma Tarihleri arasında Kaptan Koltuğunda BİR_UMUT kardeşimiz var.

Bir hafta süresince , kardeşimiz ne derse onu yapacağız inşaAllah.

Ben bu işi çoook sevdim ... :a04:

Kampanyada ki tüm kardeşlerime sesleniyorum...
Hazırlıklarınıza yavaş yavaş başlayın ...Benden söylemesi ..
Programınız elinizde hazır olsa iyi olur... :a26:

Belki de BİR_UMUT kardeşimizin ''23.Ocak.Cumartesi ile 29.Ocak .cuma tarihleri arasında görev yapması'' için seçeceği '' TAZE KAN '' siz olursunuz. :a37:

Belli mi olur ?

..

geciktim biraz affola kusurumuz:a35:

belediyenin pardon :) gevher modumuzun bana verdiği yetkiye dayanarak kumandayı ele alıyorum :)

hımm bir hafta boyunca gevher! gevher!.. bizi kimlerin Eline bıraktın gibi sesleri işitiyorum şimdiden :D şaka efendim korkmayın ibadet ederken tebessüm de edelim demi ;)

yarın ki sürpriz paketi açıklıyayım ( vakit bulduğumuz zaman istediğimiz miktarda)

bu sürekli bi proje olduğu için düşündüm ki her gün (ki benden sonraki arkadaşlarda bunda devam edecekler) 3 esma okuyalım baştan..

Ya ALLAH
Ya Rahman ( dünyada bütün yaratılmışlara yardım eden)
Ya Rahım (ahirette sadece mümin kullarına yardım eden )

ve Fatiha suresini okuyalım..açan, anahtar anlamlerına gelen kuran ı kerimin ilk suresiyle bende açılış yapmak istedim:)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]1-FATİHA:[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]1 - Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]2 - Hamd o âlemlerin Rabbi, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]3 - O Rahmân ve Rahim,[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]4 - O, din gününün maliki Allah'ın. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]5 - Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti. (Ya Rab!).[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]6 - Hidayet eyle bizi doğru yola, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]7 - O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil. [/FONT]

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
heyyytt bee kimin kuzeniymişş;):p

1 hafta boyunca yoklamayı sana mı vercez yani:a37:
hadi kolay gele taze kanımız heheee:a04:

bu arada bugünkü vazifemide yerine getirdim, ALLAH kabul etsin...

bak seni iki kat çalıştıracağım ee o da akraba kıyağı olsun:a37:

Allah kabul etsin hepimizinkini

GEVHER

Yönetici
geciktim biraz affola kusurumuz:a35:

belediyenin pardon :) gevher modumuzun bana verdiği yetkiye dayanarak kumandayı ele alıyorum :)

hımm bir hafta boyunca gevher! gevher!.. bizi kimlerin Eline bıraktın gibi sesleri işitiyorum şimdiden :D şaka efendim korkmayın ibadet ederken tebessüm de edelim demi ;)

yarın ki sürpriz paketi açıklıyayım ( vakit bulduğumuz zaman istediğimiz miktarda)

bu sürekli bi proje olduğu için düşündüm ki her gün (ki benden sonraki arkadaşlarda bunda devam edecekler) 3 esma okuyalım baştan..

Ya ALLAH

ve Fatiha suresini okuyalım..açan, anahtar anlamlerına gelen kuran ı kerimin ilk suresiyle bende açılış yapmak istedim:)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]1 - Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]4 - O, din gününün maliki Allah'ın. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]5 - Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti. (Ya Rab!).[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]6 - Hidayet eyle bizi doğru yola, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]7 - O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil. [/FONT]

Emir anlaşılmıştır kumandanım... :B

Rabbimizin izniyle , yarın namazlarımızda dua etmenin yanısıra gün içerisinde bu ödevlerimizi de gerçekleştireceğiz.

Hayırlı geceler ...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Emir anlaşılmıştır kumandanım... :B

Rabbimizin izniyle , yarın namazlarımızda dua etmenin yanısıra gün içerisinde bu ödevlerimizi de gerçekleştireceğiz.

Hayırlı geceler ...

eyvallah modum..senin günlerini arıyacaklar biraz ama :a37:

Allah şimdiden kabul etsin..hayırlı geceler...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
18.ocak. pazartesi

sabah namazı : 2.grup

veee yarınki ödevimiz :) kolay gele...

Ya ALLAH

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Allah allah benim kafam karıştı.biz yatsıyı 5.grup için etmedik mi ?yarın sabah namazında sıra 1.grupta değilmiydi?

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
yarın sabah namazından sonraki gurubumuz

2.Grup :

Cemaldurra .........''Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle... ''
Kardelen1711........ ''Rabbim hayırlı rızıklar açsın.Eşime iş kapısı,yavrularıma hayırlı ömürler hayırlı kader versın ''
Berat05.............'' Rabbim , kendisine - ailesine - sevdiklerine Kur'an ve Sünnet rehberliğinde yaşanacak , Allah Celle Celalühün razı olacağı , Efendimizin hoşnut olacağı hayırlı ve faydalı güzel hayatlar nasip etsin. Hem dünya hem de ahiret hayatında Cennette yaşamayı , cennet ehlinden olmayı nasip etsin ; Hayırlı ve bereketli kazançlar versin, verdiği tüm zenginliği de sağlık -afiyet-mutluluk-huzur içinde Kendisinin razı olacağı şekilde kullanmayı nasip etsin. Yuvasını islamiyetin yaşandığı , sıcacık bir yuva haline getirsin. Her anını iman içinde yaşamayı , son nefesini de iman ile vermeyi nasip etsin. ''

Cemal-i Hilal
Bir_umut
Mutlu Kul :............ '' Rabbim tüm sıkıntılarımdan kurtarsın , hayırlı tüm isteklerim gerçekleştirsin ve ablalarıma hayırlı evlatlar nasip etsin .''
Ilgın_gümüş

ve ödevimiz bunu her sayfaya koplamak gerek :) duyan duymayana duyursun :)

Ya ALLAH

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
öğle namazı : 3.grup

ilkindi namazı : 4.grup
akşam namazı : 5.grup
yatsı namazı : 1. Grup

Es-selamü aleyküm..

Rabbim bizlere dinde dünyada ve ahirette af ve afiyet eylesin..günahlarımızı affetsin..Razı olduğu kullarından eysin cümlemizi..kendine layık kul habibine layık ümmet eylesin ..(amiinn)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
sabah namazımı kıldııııımmmm :) 2.grup için dualarımı ettim.dün kalkaamaıştım ya onu da hemnamazını hem duamı kza ettim.hayırlı sabahlar.bugun bana dua edin önemli bi konu için birazdan yola çıkıcam hayırlı geişmelerin olması ve bu hayırlı gelişmelerin de gönlümdeki ile bir olmas için RABBİM yardım et şu kuluna dersenız sevinirim.haydın hayırlı sabhlar.öğlen ve ikindin muhtemelen dışarda olurum.gelince haber eddeerim.dün yatsı namazımı kılıp duamı ettim bunuda söylüyüm

haydi AEO iyi günler

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamüaleykum...

Esselamüaleykum...

Rabbim Bu mübarek günlerin, okunan Kur'anlar, dualar yüzü gözü hürmetine bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Rabbim bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Rabbim bizleri cemalini görmeyi ve Cennette sevdiklerimizle beraber olmayı nasip etsin...
AMİNNN...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
yarın sabah namazından sonraki gurubumuz

2.Grup :

Cemaldurra .........''Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle... ''
Kardelen1711........ ''Rabbim hayırlı rızıklar açsın.Eşime iş kapısı,yavrularıma hayırlı ömürler hayırlı kader versın ''
Berat05.............'' Rabbim , kendisine - ailesine - sevdiklerine Kur'an ve Sünnet rehberliğinde yaşanacak , Allah Celle Celalühün razı olacağı , Efendimizin hoşnut olacağı hayırlı ve faydalı güzel hayatlar nasip etsin. Hem dünya hem de ahiret hayatında Cennette yaşamayı , cennet ehlinden olmayı nasip etsin ; Hayırlı ve bereketli kazançlar versin, verdiği tüm zenginliği de sağlık -afiyet-mutluluk-huzur içinde Kendisinin razı olacağı şekilde kullanmayı nasip etsin. Yuvasını islamiyetin yaşandığı , sıcacık bir yuva haline getirsin. Her anını iman içinde yaşamayı , son nefesini de iman ile vermeyi nasip etsin. ''

Cemal-i Hilal
Bir_umut
Mutlu Kul :............ '' Rabbim tüm sıkıntılarımdan kurtarsın , hayırlı tüm isteklerim gerçekleştirsin ve ablalarıma hayırlı evlatlar nasip etsin .''
Ilgın_gümüş

ve ödevimiz bunu her sayfaya koplamak gerek :) duyan duymayana duyursun :)

Ya ALLAH

öğle namazı : 3.grup

ilkindi namazı : 4.grup
akşam namazı : 5.grup
yatsı namazı : 1. Grup

Es-selamü aleyküm..

Rabbim bizlere dinde dünyada ve ahirette af ve afiyet eylesin..günahlarımızı affetsin..Razı olduğu kullarından eysin cümlemizi..kendine layık kul habibine layık ümmet eylesin ..(amiinn)

Rabbim Bu mübarek günlerin, okunan Kur'anlar, dualar yüzü gözü hürmetine bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Rabbim bizleri cemalini görmeyi ve Cennette sevdiklerimizle beraber olmayı nasip etsin...
AMİNNN...

Ve Aleyküm selam
Dualarınıza canı gönülden Amin...
Bir umut kardeşim bu haftaki göreviniz hayırlı olsun:a12:
Rahman c.c yar ve yardımcınız olsun size çok güzel mükafatlar nasib etsin inşallah
sayfanın girişindeki linkte Maşallah Barekallah Subhanallah çok güzel olmuş:a12:
Erkan kardeşimizin emeğine sağlık Rahman c.c. razı olsun..
Allah c.c. izniyle Namazlarımızdan sonra dualarımıza devam ediyorum..
Rahman c.c. kabul etsin inşallah..
Selametle kalın
Selam ve duayla
Rahman c.c. emanetsiniz..

GEVHER

Yönetici
sabah namazımı kıldııııımmmm :) 2.grup için dualarımı ettim.dün kalkaamaıştım ya onu da hemnamazını hem duamı kza ettim.hayırlı sabahlar.bugun bana dua edin önemli bi konu için birazdan yola çıkıcam hayırlı geişmelerin olması ve bu hayırlı gelişmelerin de gönlümdeki ile bir olmas için RABBİM yardım et şu kuluna dersenız sevinirim.haydın hayırlı sabhlar.öğlen ve ikindin muhtemelen dışarda olurum.gelince haber eddeerim.dün yatsı namazımı kılıp duamı ettim bunuda söylüyüm

haydi AEO iyi günler

veeee işte budur !.... :a15:
Sabah namazına kalkmışsınız ehamdülillah.
Aynen bu şekilde devam , yarın da güzel haberinizi bekliyoruz inşaAllah kardeşim. :B

Rabbim bugün yardımcınız olsun kardeşim .Sizi korktuklarınızdan emin kılsın , umduklarınıza nail etsin.

Hayırlı günler olsun.

GEVHER

Yönetici
ALLAH DUALARIMIZI KABUL BUYURSUN İNŞAALLAH.SELAM VE DUA iLE

AMİNNN...

Ve Aleyküm selam
Dualarınıza canı gönülden Amin...
Bir umut kardeşim bu haftaki göreviniz hayırlı olsun:a12:
Rahman c.c yar ve yardımcınız olsun size çok güzel mükafatlar nasib etsin inşallah
sayfanın girişindeki linkte Maşallah Barekallah Subhanallah çok güzel olmuş:a12:
Erkan kardeşimizin emeğine sağlık Rahman c.c. razı olsun..
Allah c.c. izniyle Namazlarımızdan sonra dualarımıza devam ediyorum..
Rahman c.c. kabul etsin inşallah..
Selametle kalın
Selam ve duayla
Rahman c.c. emanetsiniz..

Rabbim dualarınızı kabul etsin.
Bizler için ettiğiniz duaların kat kat fazlasıyla mükafatlandırsın sizleri...

Durmak yok , çalışmaya devam inşaAllah...:a12:

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Hanımın akrabalarının ani bir baskını neticesinde bir süre sitemizden uzak kalmak zorunda kaldım...
Ancak dua kampanyamıza programa olabildiğince sadık kalarak devam ettim... Sadece biraz daha genel ifadelelerle dua etmek zorunda kaldım...
Haber veremediğim için hakkınızı helal edin...

Artık daha ciddi olarak katılabileceğim inşaallah...

Allah'a emanet olun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt