Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

GEVHER

Yönetici
Selamun Aleyküm,

Hanımın akrabalarının ani bir baskını neticesinde bir süre sitemizden uzak kalmak zorunda kaldım...
Ancak dua kampanyamıza programa olabildiğince sadık kalarak devam ettim... Sadece biraz daha genel ifadelelerle dua etmek zorunda kaldım...
Haber veremediğim için hakkınızı helal edin...

Artık daha ciddi olarak katılabileceğim inşaallah...

Allah'a emanet olun...

Ve aleykümselam abimiz...

Ne güzel işte , misafire hizmet ederek de sevap kazanmışsınız inşaAllah.
Biz de Cemaldurra abimiz hafta sonu eviyle ilgilendiği için girememiştir diye düşündük , zira sizin işyerinizde her vakit yoklama verdiğinizi çok iyi biliyoruz.

İnşaAllah daha da aktif bir şekilde kampanyaya hep birlikte devam ediyoruz abimiz..

Kolay gelsin , hayırlı günler.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
yarın sabah namazından sonraki gurubumuz

2.Grup :

Cemaldurra .........''Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle... ''
Kardelen1711........ ''Rabbim hayırlı rızıklar açsın.Eşime iş kapısı,yavrularıma hayırlı ömürler hayırlı kader versın ''
Berat05.............'' Rabbim , kendisine - ailesine - sevdiklerine Kur'an ve Sünnet rehberliğinde yaşanacak , Allah Celle Celalühün razı olacağı , Efendimizin hoşnut olacağı hayırlı ve faydalı güzel hayatlar nasip etsin. Hem dünya hem de ahiret hayatında Cennette yaşamayı , cennet ehlinden olmayı nasip etsin ; Hayırlı ve bereketli kazançlar versin, verdiği tüm zenginliği de sağlık -afiyet-mutluluk-huzur içinde Kendisinin razı olacağı şekilde kullanmayı nasip etsin. Yuvasını islamiyetin yaşandığı , sıcacık bir yuva haline getirsin. Her anını iman içinde yaşamayı , son nefesini de iman ile vermeyi nasip etsin. ''

Cemal-i Hilal
Bir_umut
Mutlu Kul :............ '' Rabbim tüm sıkıntılarımdan kurtarsın , hayırlı tüm isteklerim gerçekleştirsin ve ablalarıma hayırlı evlatlar nasip etsin .''
Ilgın_gümüş

ve ödevimiz bunu her sayfaya koplamak gerek :) duyan duymayana duyursun :)

Ya ALLAH
Ya Rahman ( dünyada bütün yaratılmışlara yardım eden)
Ya Rahım (ahirette sadece mümin kullarına yardım eden )

ve Fatiha suresini okuyalım..açan, anahtar anlamlerına gelen kuran ı kerimin ilk suresiyle bende açılış yapmak istedim:)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]1-FATİHA:[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]1 - Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]2 - Hamd o âlemlerin Rabbi, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]3 - O Rahmân ve Rahim,[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]4 - O, din gününün maliki Allah'ın. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]5 - Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti. (Ya Rab!).[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]6 - Hidayet eyle bizi doğru yola, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]7 - O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil. [/FONT]

kuzene yoklama verdiğim günleride mi görcektim yaww:a01:
neyse bi hafta idare etcez artık:a12:

sabah namazının ardından görevimi yaptım ALLAH kabul etsin...

GEVHER

Yönetici
kuzene yoklama verdiğim günleride mi görcektim yaww:a01:
neyse bi hafta idare etcez artık:a12:

sabah namazının ardından görevimi yaptım ALLAH kabul etsin...

Keser döner sap döner , gün gelir hesap döner....
Elbet siz de direksiyona geçeceksiniz kardeşim , o günler gelince artık yoklama verme sırası Bir_umut kardeşimize gelecek... :a04:

O zaman acısını çıkarırsınız artık...:a12:

mir_erhan

Moderator
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh....

hamd olsun. dünki bütün vazifelerimiz yerine getirdik..
sabah namazında da ikinci grubumuz için el açıp dualarda bulunduk Rabbimiz kabul buyursun inşallah...
öğle namazın da üçüncü grubumuzun dua ve dileklerinin kabulu için el açıp Rabbimize yalvaracağız inşallah...

bir umut .... kardeşim bu haftaki üstlendiğiniz görevinizde Rabbimiz hayırlı kılsın emeklerinizin karşılığını kat kat versin inşallahh...hazırladığınız ödevde çok güzel inşallah hakkıyla uyar yerine getiririz.

SEVDA hafız ve LEYLA kardeşlerim çok çok geçmiş olsun. Allah celle celalüh en kısa zaman da şifanızı ve bütün hastalarımızın şifasını katın da ŞAFİ ismi hürmetine göndersin...amin...

bu arada cuma akşamları için düşündükleriniz çok güzel. inşallah bir program hazırlarsınız bizlerde iştirak edip bu hayırlı şerefe nail oluru.
KÖRDÜĞÜM kardeşimin hazıladığı program çok güzel bence .. allah c.c. sizden razı olsun bende sizinle aynı fikirdeyim kardeşim...

allah bütün dua ve ibadetlerimizi kabul buyursun inşallah...
RAhman ve RAhim olan Allah c.c. a emanet olun...

selam ve dua ile

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Keser döner sap döner , gün gelir hesap döner....
Elbet siz de direksiyona geçeceksiniz kardeşim , o günler gelince artık yoklama verme sırası Bir_umut kardeşimize gelecek... :a04:

O zaman acısını çıkarırsınız artık...:a12:

ben miii:a23::a23: hıım bak bunu hiç düşünmemiştimm:a12:
neyse zamana bıraksak daha iyi belki benden daha taze kan bulunur:a01:

GEVHER

Yönetici
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh....

hamd olsun. dünki bütün vazifelerimiz yerine getirdik..
sabah namazında da ikinci grubumuz için el açıp dualarda bulunduk Rabbimiz kabul buyursun inşallah...
öğle namazın da üçüncü grubumuzun dua ve dileklerinin kabulu için el açıp Rabbimize yalvaracağız inşallah...

bir umut .... kardeşim bu haftaki üstlendiğiniz görevinizde Rabbimiz hayırlı kılsın emeklerinizin karşılığını kat kat versin inşallahh...hazırladığınız ödevde çok güzel inşallah hakkıyla uyar yerine getiririz.

SEVDA hafız ve LEYLA kardeşlerim çok çok geçmiş olsun. Allah celle celalüh en kısa zaman da şifanızı ve bütün hastalarımızın şifasını katın da ŞAFİ ismi hürmetine göndersin...amin...

bu arada cuma akşamları için düşündükleriniz çok güzel. inşallah bir program hazırlarsınız bizlerde iştirak edip bu hayırlı şerefe nail oluru.
KÖRDÜĞÜM kardeşimin hazıladığı program çok güzel bence .. allah c.c. sizden razı olsun bende sizinle aynı fikirdeyim kardeşim...

allah bütün dua ve ibadetlerimizi kabul buyursun inşallah...
RAhman ve RAhim olan Allah c.c. a emanet olun...

selam ve dua ile

ve aleykümselam Mir-Erhan kardeşim...

Afiyettesiniz inşaAllah ?
İş durumunda bir gelişme var mı değerli kardeşim ?
Ya Fettah - Ya Rezzak tesbihlerimde sizin adınıza da dua ediyorum kardeşim , tüm iş problemi yaşayan kardeşlerimizle beraber...

Rabbim en kısa zamanda hayırlı rızık kapıları açsın ve helal rızkı en kolay ve güzel şekilde kazanmanızı nasip etsin. Rızkınıza bereket versin.

Hayırlı günler kardeşim.

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm selam
Dualarınıza canı gönülden Amin...
Bir umut kardeşim bu haftaki göreviniz hayırlı olsun:a12:
Rahman c.c yar ve yardımcınız olsun size çok güzel mükafatlar nasib etsin inşallah
sayfanın girişindeki linkte Maşallah Barekallah Subhanallah çok güzel olmuş:a12:
Erkan kardeşimizin emeğine sağlık Rahman c.c. razı olsun..
Allah c.c. izniyle Namazlarımızdan sonra dualarımıza devam ediyorum..
Rahman c.c. kabul etsin inşallah..
Selametle kalın
Selam ve duayla

Rahman c.c. emanetsiniz..

yürekten aminn kardeşim..güzel dilekleriniz duanız için...:)

Mir_erhan:bir umut .... kardeşim bu haftaki üstlendiğiniz görevinizde Rabbimiz hayırlı kılsın emeklerinizin karşılığını kat kat versin inşallahh...hazırladığınız ödevde çok güzel inşallah hakkıyla uyar yerine getiririz.

aminn kardeşim..inşaAllah layıkıyla yerine getirebilim(riz)

bu arada
YA ALLAH
YA RAHMAN
YA RAHİM

FATİHA..LARI UNUTMUYORUZ :a26:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Hanımın akrabalarının ani bir baskını neticesinde bir süre sitemizden uzak kalmak zorunda kaldım...
Ancak dua kampanyamıza programa olabildiğince sadık kalarak devam ettim... Sadece biraz daha genel ifadelelerle dua etmek zorunda kaldım...
Haber veremediğim için hakkınızı helal edin...

Artık daha ciddi olarak katılabileceğim inşaallah...

Allah'a emanet olun...

:) Aleyküm selam abimiz... dua duadır ..Allah kalplerimizi biliyor, baskın bitmiş kolay gele ;)
Allah kabul etsin...

bu arada
YA ALLAH

YA RAHMAN
YA RAHİM

FATİHA..LARI UNUTMUYORUZ :a26:

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,

hafta sonu görevimi eksiksiz yaptım inşAllah,

bir_umut kardeşimizin ödevlerini de not aldım, sizin de 1 haftalık sorumluluğunuz hayırlı olsun, cuma akşamı programını merakla bekliyorum

hasta olan kardeş, abla ve abilerimize Rabbim şifa versin inşAllah,

selam ve dua ile, hayırlı günler

ılgın_gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm bugünkü vazifemi yaptım allah inşallah kabul eder birde yasin okudun selam ve dua ile

mir_erhan

Moderator
ve aleykümselam Mir-Erhan kardeşim...

Afiyettesiniz inşaAllah ?
İş durumunda bir gelişme var mı değerli kardeşim ?
Ya Fettah - Ya Rezzak tesbihlerimde sizin adınıza da dua ediyorum kardeşim , tüm iş problemi yaşayan kardeşlerimizle beraber...

Rabbim en kısa zamanda hayırlı rızık kapıları açsın ve helal rızkı en kolay ve güzel şekilde kazanmanızı nasip etsin. Rızkınıza bereket versin.

Hayırlı günler kardeşim.

esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh

sevgili kardeşim allah celle celalüh sizden razı olsun...
dualarınızın karşılığını ve sevabını kat kat versin inşallah..
iş konusunda kaygılı bekleyişimiz devam etmektedir..
ben biliyorum ki çok çetin bir sınavdır benim için ama
allah celle celalüh hakkıyla layıkıyla çıkmayı nasip etsin...
çok zor bir durum ama rabbimiz beterinden korusun inşallah
gittikçe zorlansakda biliyorum Rabbimiz en kısa zamanda Fettah ismi hürmetine bir kapı açacaktır ...

herşeye kadir olan mevlamız sizi sıkıntılardan emin kılsın. hanenize iman huzur ve bereket versin inşallah...
rahman ve rahim olan Allah c.c. a emanet olun..

selam ve dua ile

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm,

bir_umut kardeşimizin ödevlerini de not aldım, sizin de 1 haftalık sorumluluğunuz hayırlı olsun, cuma akşamı programını merakla bekliyorum

selamın aleyküm bugünkü vazifemi yaptım allah inşallah kabul eder birde yasin okudun selam ve dua ile

Rabbim razı olsun kardeşlerimiz ,dualarızı en güzel şekilde kabul buyursun.

Durmak yok.... Çalışmaya devam inşaAllah...:a12:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,

Aleyküm selam..Allah kabul etsin arkadaşlar...

teşekürler ceylan kardeşim inş cuma gecemizi güzel değerlendirebiliriz ;)

selametle..dualara devam ;)

İkindi : 4. Grup

Akşam : 5. Grup

Yatsı : 1. Grup

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
3.Grup :

Sıla1 :
SILA kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. ''
Smyyes
Mavci :..........'' Allah CC. hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz... ''
Zühre_ : .......... '' SÖZLÜMÜN bana karşı olan sevgisinin daha da artması NAMAZLARINI AKSATMADAN KILMASI EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması herkese örnek olabilecek mutlu bir yuvamızın olmasıve en kısa zamanda bu yuvanın kurulması engellerin ortadan kalkması sevgimizin daim olması ''
Kur'ana Sevdalı :....... '' Rabbimden ayaklarımın islamda sabit kalması,şuurlu bir müslüman olmak,sıhhat,afiyet içerisinde Rabbımızın dinine,kitabına daha çok hizmet edebilmek ve de hayırlı,huzurlu bir yuva içerisinde,sevdiklerimle beraber olmak,hayır muradımın gerçekleşmesi ''
Leyla-1.........ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları,Rabbim gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup selamete çıkmak engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması.Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kul olmak. Rabbim bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH bütün hastalarımıza hayırlı şifalar günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak
Şeb-i Arus

amin amin amin Allah kabul etsin.

_YUSUF_

Yönetici
Tarafımızdan dualar yapıldı
Mevlam kabul buyursun inşaALLAH.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Ya ALLAH
Ya Rahman ( dünyada bütün yaratılmışlara yardım eden)

Ya Rahım (ahirette sadece mümin kullarına yardım eden )

ve Fatiha suresini okuyalım..açan, anahtar anlamlerına gelen kuran ı kerimin ilk suresiyle bende açılış yapmak istedim:)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]1-FATİHA:[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]1 - Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]2 - Hamd o âlemlerin Rabbi, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]3 - O Rahmân ve Rahim,[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]4 - O, din gününün maliki Allah'ın. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]5 - Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti. (Ya Rab!).[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]6 - Hidayet eyle bizi doğru yola, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]7 - O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil. [/FONT]

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
Sıla1 : SILA kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. ''
Smyyes
Mavci :..........'' Allah CC. hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz... ''
Zühre_ : .......... '' SÖZLÜMÜN bana karşı olan sevgisinin daha da artması NAMAZLARINI AKSATMADAN KILMASI EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması herkese örnek olabilecek mutlu bir yuvamızın olmasıve en kısa zamanda bu yuvanın kurulması engellerin ortadan kalkması sevgimizin daim olması ''
Kur'ana Sevdalı :....... '' Rabbimden ayaklarımın islamda sabit kalması,şuurlu bir müslüman olmak,sıhhat,afiyet içerisinde Rabbımızın dinine,kitabına daha çok hizmet edebilmek ve de hayırlı,huzurlu bir yuva içerisinde,sevdiklerimle beraber olmak,hayır muradımın gerçekleşmesi ''
Leyla-1.........ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları,Rabbim gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup selamete çıkmak engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması.Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kul olmak. Rabbim bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH bütün hastalarımıza hayırlı şifalar günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak
Şeb-i Arus

berat05

Yönetici
esselamün aleyküm DEĞERLİ KARDEŞLERİM

esselamün aleyküm DEĞERLİ KARDEŞLERİM

Rabbim 3.grubumuzun - tüm grubların ve tüm ümmeti müslümanın dualarını kabul buyursun ,
açılan elleri ,
söyleyen dilleri,
ağlayan kalpleri
geri çevirmesin inşallah....

AMİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt