Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
hımmm....Kemm...kümmm...
Bilmediğim bir yerden soru geldi... :a36:

Süt ile olan münasebetlerine dair bir bilgim yok kardeşim , belki birbirlerinden pek haz etmiyorlardır. :a05:

Siz işi garantiye alıp sıcak su ile için ...
Çok çok , acısını gidermek için su ile eşit oranda bal kullanırsınız artık...
Ama o zaman da şeker tüketimini azaltın .
Allah korusun gripten kurtaralım derken sizi bir de şeker hastası etmeyelim de.... :a45:
selamün aleyküm,
dualarımız okunmuştır.Rabbim kabul etsin inşallah...

bu arada sevda kardeşim geçmiş olsun Rabbim şifa versin...gevher kardeşimin tavsiyesi müthiştir...çok ağır grip geçirdim ama beni ayağa kaldıran bal,zencefil, oldu.ama ilave olarak birazda sirke katın...ben sıcak tavsiye etmiyorum çünkü dedim ya o kada ağır geçirdim ki ciğerlerime vurdu öküsürük de vardı...sıcak öksürüğü daha da çoğaltırmış...eğer birde yapabilirseniz balı sadece zencefille karıştırıp bir yemek kaşığı günde 2 kere tüketebilirsiniz...
hakkınızı helal ediniz....

gevher kardeşim tekrar söylemeye utanıyorum ama erkan kardeşim sitedeyken ,yakalamışken incinurun siteye girememesini sorarmısınız....sorun hala devam ediyor...

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm,
dualarımız okunmuştır.Rabbim kabul etsin inşallah...

bu arada sevda kardeşim geçmiş olsun Rabbim şifa versin...gevher kardeşimin tavsiyesi müthiştir...çok ağır grip geçirdim ama beni ayağa kaldıran bal,zencefil, oldu.ama ilave olarak birazda sirke katın...ben sıcak tavsiye etmiyorum çünkü dedim ya o kada ağır geçirdim ki ciğerlerime vurdu öküsürük de vardı...sıcak öksürüğü daha da çoğaltırmış...eğer birde yapabilirseniz balı sadece zencefille karıştırıp bir yemek kaşığı günde 2 kere tüketebilirsiniz...
hakkınızı helal ediniz....

gevher kardeşim tekrar söylemeye utanıyorum ama erkan kardeşim sitedeyken ,yakalamışken incinurun siteye girememesini sorarmısınız....sorun hala devam ediyor...

Utanmak ne demek kardeşim , lütfen..Asıl ben utandım şimdi , size haberdar etmediğim için...:a03:

Erkan kardeşimiz , e-posta adresine İncinur'un şifresini gönderdiğini söyledi.

Hemen denesin , Erkan kardeşimiz hazır forumdayken çözümleyelim yine sorun çıkarsa.

leyla-1

Altın Üye
dualarımı yaptım allah kabul etsin.bu arada dün giremedim üzerinize afiyet grip olmuştum baya rahatsızdım dersde calısıyorken uyumus kalmışım ama dualar edilmiştir.selametle kalın:)

Amin
Geçmiş olsun kardeşim Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin bende bir aydır aynı rahatsızım ve bir türlü geçmedi Allah beterin beterinden korusun Allah sağlık afiyet nasip etsin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

GEVHER

Yönetici
Amin
Geçmiş olsun kardeşim Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin bende bir aydır aynı rahatsızım ve bir türlü geçmedi Allah beterin beterinden korusun Allah sağlık afiyet nasip etsin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Siz nasılsınız Leyla ablamız ?
Rahatsızmışsınız , lütfen kendinize dikkat ediniz. Bizi burada ablasız bırakmayınız...
Zencefil Rabbimizin bizlere bir lütfu , siz de mutlaka tüketin.

Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin , bizler için ettiğiniz her duanın kat kat fazlasıyla sizi mükafatlandırsın.

Hayırlı geceler ablamız...

GEVHER

Yönetici
maşALLAH dua demeti sayfalar :a12: rabbim razı olsun ne güzel bir bağ kurulmuş sayenizde

dua ile..

bereketli akşamlar.

Siz yoksunuz ama kardeşim... :a17:
Gözlerim hep sizi arıyor , acaba diyorum Şeb-i Arus kardeşim de katılacak mı aramıza , o da bu güzelliklerden nasiplenebilecek mi diye soruyorum kendi kendime...

Hazır sizi bulmuşken bari size sorayım dedim , böyle kafadan kendi kendime konuşup duracağıma... :a16:

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
Siz yoksunuz ama kardeşim... :a17:
Gözlerim hep sizi arıyor , acaba diyorum Şeb-i Arus kardeşim de katılacak mı aramıza , o da bu güzelliklerden nasiplenebilecek mi diye soruyorum kendi kendime...

Hazır sizi bulmuşken bari size sorayım dedim , böyle kafadan kendi kendime konuşup duracağıma... :a16:

ama katılırsam sizi uğraştıracagım uzun uzun anlatacaksınız :) ne yapmam gerektigi hususunu ;)

okudum tabi ama pekiştirmek acısında :a03:

GEVHER

Yönetici
ama katılırsam sizi uğraştıracagım uzun uzun anlatacaksınız :) ne yapmam gerektigi hususunu ;)

okudum tabi ama pekiştirmek acısında :a03:

:a15:

Ya aslında çok kolay bir çalışma da ben beceriksizliğim yüzünden biraz karışık anlatmışım herhalde... :a03:

Tek yapmanız gereken her namaz vaktinde belirtilen grup için dua etmek ve tabii ki ödevinizi yaptığınıza dair yoklamanızı vermek...
Hepsi bu... :a12:

yani..... Aramızda mısınız artık ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Utanmak ne demek kardeşim , lütfen..Asıl ben utandım şimdi , size haberdar etmediğim için...:a03:

Erkan kardeşimiz , e-posta adresine İncinur'un şifresini gönderdiğini söyledi.

Hemen denesin , Erkan kardeşimiz hazır forumdayken çözümleyelim yine sorun çıkarsa.

şifresini aldım giriş yaptım ...tamamdır ...Allah razı olsun.incinur uyuyor yarın çok sevinicek...
erkan kardeşimden de Allah razı olsun ilgilendiği için...
Allaha emanet olunuz.

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
:a15:

Ya aslında çok kolay bir çalışma da ben beceriksizliğim yüzünden biraz karışık anlatmışım herhalde... :a03:

Tek yapmanız gereken her namaz vaktinde belirtilen grup için dua etmek ve tabii ki ödevinizi yaptığınıza dair yoklamanızı vermek...
Hepsi bu... :a12:

yani..... Aramızda mısınız artık ?

estf.. olur mu öyle şey :a03:

rabbimin izni ile evet ama her zaman haber veremezsem kızmayın tamam mı ;) hangi gruba dahil olacam kime dua edecem ve dua ederken kişilerin istekleri doğrultusunda mı edecem ?

GEVHER

Yönetici
şifresini aldım giriş yaptım ...tamamdır ...Allah razı olsun.incinur uyuyor yarın çok sevinicek...
erkan kardeşimden de Allah razı olsun ilgilendiği için...
Allaha emanet olunuz.

çok sevindim sorunun çözümlendiğine.
İncinurumuzu artık aramızda görebileceğiz şükür ki...

Onu da Dua Kampanyamıza davet ediyorum , eğer katılırsa çok memnun oluruz.

İletir misiniz kardeşim?

Hayırlı geceler.

leyla-1

Altın Üye
Siz nasılsınız Leyla ablamız ?
Rahatsızmışsınız , lütfen kendinize dikkat ediniz. Bizi burada ablasız bırakmayınız...
Zencefil Rabbimizin bizlere bir lütfu , siz de mutlaka tüketin.

Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin , bizler için ettiğiniz her duanın kat kat fazlasıyla sizi mükafatlandırsın.

Amin
çok şükür kardeşim iyi olya çalışıyorum Allah'ın izni ve dualarınız sayesinde çokm şükür daha iyi olmaya çalışıyorum bünyede zayıf düşünce bu sene o kadar çok rahatsız oluyorum ki halimize binlerce şükür Rabbim bundan geriye bırakmasın hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
Allah razı olsun kardeşim burda sizlerle olmaktan dolayı çok huzurlu ve mutluyum böyle bir hayır işine vesile olduğunuz için Rabbim mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Her zaman dua etmeyi çok severim ve elimden geldiğnce dua etmeye çalışırım ama kendimi daha çok dualara verdim gidip boş işlerle uğraşıp kötü şeylere vesile olana kadar evde oturup dua etmek daha hayırlı kardeşim:)Allah herkese nasip etsin inşallah sizlerde inşallah iyisinizdir kardeşim.
Allah hepimizin yar v eyardımcısı olsun Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyi dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Tamam kardeşim bende zencefil kullanacağım Allah razı olsun.
Selam ve dua ile Allah.2a emanet olun herşey gönlünüzce olsun sizede hayırlı geceler:)

GEVHER

Yönetici
estf.. olur mu öyle şey :a03:

rabbimin izni ile evet ama her zaman haber veremezsem kızmayın tamam mı ;) hangi gruba dahil olacam kime dua edecem ve dua ederken kişilerin istekleri doğrultusunda mı edecem ?

Gönlünüzden geçen bir grup varsa oraya ekleyelim , yoksa ben sıraya göre yerleştireyim.

En azından haftada bir kaçkez haber verin ve duanızda bize yer vermeyi unutmayın da...
Bize yeter...

Mesela şimdi ekliyorum , bugünün yatsı namazında kimler için dua edeceğimizi...
Gönlünüzden nasıl geçiyorsa öyle dua edin , önemli olan içtenlik... :a26:

Ama sayfaya uğradığınızda kişişel istekleri de okuyup , bir AMİN derseniz kardeşlerimiz mutlu olurlar...

GEVHER

Yönetici
Amin
çok şükür kardeşim iyi olya çalışıyorum Allah'ın izni ve dualarınız sayesinde çokm şükür daha iyi olmaya çalışıyorum bünyede zayıf düşünce bu sene o kadar çok rahatsız oluyorum ki halimize binlerce şükür Rabbim bundan geriye bırakmasın hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
Allah razı olsun kardeşim burda sizlerle olmaktan dolayı çok huzurlu ve mutluyum böyle bir hayır işine vesile olduğunuz için Rabbim mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Her zaman dua etmeyi çok severim ve elimden geldiğnce dua etmeye çalışırım ama kendimi daha çok dualara verdim gidip boş işlerle uğraşıp kötü şeylere vesile olana kadar evde oturup dua etmek daha hayırlı kardeşim:)Allah herkese nasip etsin inşallah sizlerde inşallah iyisinizdir kardeşim.
Allah hepimizin yar v eyardımcısı olsun Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyi dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Tamam kardeşim bende zencefil kullanacağım Allah razı olsun.
Selam ve dua ile Allah.2a emanet olun herşey gönlünüzce olsun sizede hayırlı geceler:)

Artık yoklama alırken , kardeşlerimize Zencefillerini kullandılar mı diye de soracağım...
Zira bütün forum hastalıktan kırılıyor.

Siz bize daha çookk lazımsınız , kendinize dikkat edin bu yüzden.

GEVHER

Yönetici
17.Ocak.2010 Pazar - Yatsı Namazında dua edilecek kardeşlerimiz ( 5.Grup ) :

Nur-u Secde : ......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. Kardeşimizin babasına ve kızı İncinur'a en güzel şekilde şifa ver.''

Sevda Hafız : ...... '' ALLAHIM sevda hafız kardeşimin korkularından emin eyle kuracagı yuvayı mubarek eyle eşiyle islamı en güzel sekılde yasamayı sen nasib eyle sözleriyle kalemleriyle islama ve insanlıga hizmet edecek hayırlı hayalı edebli evlatlar nasib eyle evini islama hizmet eden insanlarla doldur taşır ve nişanlısına 5 vakit namaz kılmayı nasıb eyle.. ''

Mir - Erhan : ........'' yeni kurduğum yuvamda iman huzur ve bereketin daim olması...evlediğimden beri bir türlü açılmayan rızık kapısının biran önce açılması...ve darda olan bütün kardeşlerime rabbim hayırlı kapılar bekar kardeşlerimize hayırlı eş ve yuvalar..hastalarımıza acil şifalar ve borç sıkıntısında olan tüm kardeşlerimize Rabbim ödeme kolaylığı nasip etsin inşallah... ''

Rüyam3 : ........ "ALLAHIM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE; HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE"

Gülşahh ( Okul ve staj nedeniyle haftasonları yoklama verecek )

Nazar57 : ........... '' Evlilik yolunda ilerlediğim şu günlerde Rabbim sarpasaran ev meselesini kalpler kırılmadan halletmemizi nasip eylesin inşaAllah.Rahman Ve Rahim olan Allahım, Nişanlımın kalbini benden benim kalbimi ondan çevirmesin ..
Yüce Rab Bizi ona yakın tutacak bir evlilik nasip etsin,ondan alıkoymayacak evlilikle hediyelendirsin inşaAllah.
Tüm müslüman kardeşlerimize hidayet ve sağlık versin Yüce Rabbim..''

GEVHER

Yönetici
veee.... Kampanyamız için bir başlık da açılmış ana sayfamızda.... :a15:
eee, bu gazla durmak yok , tam hızla çalışmaya devam... :a04:

Rabbim sizden razı olsun Erkan kardeşimiz , bizi mutlu ettiniz.

berat05

Yönetici
esselamünaleyküm

esselamünaleyküm

Değerli kardeşlerim hayır ve bereket dolu gecelerimiz olsun inşallah

5.Grubumuz ve tüm kardeşlerimizin Rabbim dualarını kabul eylesin inşallah

Rabbim c.c. O'ndan başkasına muhtaç etmesin herşeyin hayırlısını versin inşallah

Selametle

GEVHER

Yönetici
Değerli kardeşlerim hayır ve bereket dolu gecelerimiz olsun inşallah

5.Grubumuz ve tüm kardeşlerimizin Rabbim dualarını kabul eylesin inşallah

Rabbim c.c. O'ndan başkasına muhtaç etmesin herşeyin hayırlısını versin inşallah

Selametle

ve aleykümselam Berat05 kardeşim...

Rabbim razı olsun , dualarınızı kabul gören ve icabet edilen dualardan eylesin.

Hayırlı geceler değerli kardeşim.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:eek: benn , takip :a36: nayırr nolamazzz.....kırmızı gibi hissediyorum :D

ama herkesin bu taşın altına elini koyması lazım haklısınız..tek kişiye yüklemek ağır gelir ..ne edelim bu hafta bende sorumluluk o zaman :eek: haftaya yeni taptaze bi kana teslim :)

ilkindi namazı : 3.grup yapılmışır

Akşam namazından sonraki listemiz...
4.Grup :

Ferahhfeza : Ferahhfeza kardeşimiz için ........'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.''

ayşe-rana : ........... Allah'ım,kardeşimizin ve tüm yakınlarını gerçek hidayete erenlerden eyle.Bilerek veya bilmeyerek işledikleri tüm günahları affeyle,mağfiret eyle..Zamanın şerrinden ümmeti ve onları koru.Maddi sıkıntı içinde olan yakınlarına ve ona sağlam hayırlı bol rızıklar nasip eyle.İşlerini kolaylaştır.
Onu ve ailesini sevdiğin kullardan eyle.
Ceylantur ( Sadece hafta içi işyerinden yoklama verecek )
BÜLENT TUNALI .......ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Hatice1007: ........Rabbimin içinde buluduğumuz sikintidan kurtulup borçlarimizi hayirlisiyla ödemek nasip etmesini diliyorum.

[mihriban] ........ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.

heyyytt bee kimin kuzeniymişş;):p

1 hafta boyunca yoklamayı sana mı vercez yani:a37:
hadi kolay gele taze kanımız heheee:a04:

bu arada bugünkü vazifemide yerine getirdim, ALLAH kabul etsin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt