Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Islami.gen.tr. 2 (1 Kullanıcı)

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Abi ilgilendiğin için RABBİM razı olsun doğru söylüyorsun vardır bundada bir hikmeti ilahi diğer konu içinde yardım edersen sevinirin insan isterse yapamıca bir şey yoktur bende öğrenmek istiyorum ABİ şimdi çıkıyorum

SELAM ve DUA ile kal ALLAHA EMANET OL

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum. emeğinize sağlık. çok güzel olmuş:)

kızılmavi

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeslerim ben yeni üye oldum siteye aranızda olmaktan çok memnunum sizlerden bir ricam olacak sitede şiirleri yer alan yakub sani haşimi hoca efendi bu gün bir kalp ameliyatı geçirecek o mübarek kişi için inşirah yasin fatiha ve ihlas surelerini okuyabilirmisiniz ayrıca dualarınızı bekliyorum allahın izni ve sizlerin duasıyla hocaefendi saglına kavuşur inşallah

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeslerim ben yeni üye oldum siteye aranızda olmaktan çok memnunum sizlerden bir ricam olacak sitede şiirleri yer alan yakub sani haşimi hoca efendi bu gün bir kalp ameliyatı geçirecek o mübarek kişi için inşirah yasin fatiha ve ihlas surelerini okuyabilirmisiniz ayrıca dualarınızı bekliyorum allahın izni ve sizlerin duasıyla hocaefendi saglına kavuşur inşallah

aleyna ve aleykümselam ben okurum inşALLAH​

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam kardeşim..
dua köşesine konu acın inşa-ALLAH.burdan denk gelmz kimselere.
rabbimn acil şifalar versin..

emre_619

Kayıtlı Kullanıcı
herinizin ALLAH yardımcısı olsun

emre_619

Kayıtlı Kullanıcı
kızılmavi´isimli üyeden Alıntı
selamünaleyküm kardeslerim ben yeni üye oldum siteye aranızda olmaktan çok memnunum sizlerden bir ricam olacak sitede şiirleri yer alan yakub sani haşimi hoca efendi bu gün bir kalp ameliyatı geçirecek o mübarek kişi için inşirah yasin fatiha ve ihlas surelerini okuyabilirmisiniz ayrıca dualarınızı bekliyorum ALLAHın izni ve sizlerin duasıyla hocaefendi saglına kavuşur inşALLAH

aleyküm selam kardeşim..
dua köşesine konu acın inşa-ALLAH.burdan denk gelmz kimselere.
rabbimn acil şifalar versin..
İman edip güzel amellerde bulunanlar, namazı dosdoğru kılanlar ve zekatı verenler; şüphesiz onların ecirleri Rablerinin katındadır. Onlara korku yoktur ve onlar mahzun olmayacaklardır(bu yaşanan son dem.veda tadında)haklar helal olsun inşa-ALLAH..

emre_619

Kayıtlı Kullanıcı
AşK giBi SiLah,,,NeFiS giBi düŞmaN yoKtuR

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt