Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Islami.gen.tr. 2 (1 Kullanıcı)

edaalican

Kayıtlı Kullanıcı
Emeklerine saglık kardeşim. başarılı olman dilegiyle ALLAH,a emanet ol........

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum cevdet abi buda bende sana küçük bir hediye aslında kırmızı çiçekleri sevdiğini biliyorum bir tane beyendiğin vardı ama onu bulamadım buna yaptım:)şimdilik onu bulursam yapıcam inşallah gönlüne emeğine saglık cevdet abi
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

çiçegini buldum cevdet abi buda senin için:)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.cevdet Abim Eline Sağlik çok Güzel Olmuş.insan Gönülden Irak Kaldiğini,unutulduğunu Anlayinca Ne Kadar üzülüyormuş.selametle.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.cevdet Abim Eline Sağlik çok Güzel Olmuş.insan Gönülden Irak Kaldiğini,unutulduğunu Anlayinca Ne Kadar üzülüyormuş.selametle.

ve aleyküm selam kardeşim öncelikle hoş geldiniz inan sizleri cok özledik sizleri tekrar aramızda görmek istiyoruz bizleri burada yalmız burakmayın kardeşim bu yapmış olduğum kılipler bana selam formu vardı oradan alıntı yaptım ama bakın siz ve eski şu an siteye giremeyen kardeşlerimiz var onlara hepinize tekrar bir video yapıyorum inanın sizler hep kalbimizdesiniz nasıl unuturuz sizleri bak buna cok üzüldüm böyle düşünmene rabbime emanet olun kardeşim benim.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Abi.
Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..
Hazırladığınız video çok güzeldi...Çok teşekkürler..
Rabbimiz c.c razı olsun..Güzel çalışmalarınız daim olsun inşallah..
Rabbimize emanet olun..Selam ve baki dua ile.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN SİZLER OLMASANIZ BİZDE YAPMAYIZ DEMİ İYİKİ VARSINIZ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum cevdet abi buda bende sana küçük bir hediye aslında kırmızı çiçekleri sevdiğini biliyorum bir tane beyendiğin vardı ama onu bulamadım buna yaptım:)şimdilik onu bulursam yapıcam inşallah gönlüne emeğine saglık cevdet abi
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BENİM.BU CİCEKLER BANA MI ŞİMDİ ALLAH RAZI OLSUN BEN ALIŞIK DEĞİLİM BÖYLE HEDİYELERE BÖYLE BİR HEDİYE ALINCADA NE DENİR ONUDA BİLMEM KUSURUMA BAKMAYIN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bir şeye Emek Verildiğinde I
Kat Kat Fazlasini Alirsiniz
Ne Mutlu Ki Herkes Sizi Mutlu Etmek Icin Caba Harciyor
Iyi Ki Buraya Gelmişim
Allah Razi Olsun Sizden Ve Herkesden
Duyarli Insanlari Bulmak Zor
Allaha Emanet Olun
(siz Yine Bizleri Mutlu Edin :)sizde Gulumseyin Bizde

Dua Ile Kalin

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Bir şeye Emek Verildiğinde I
Kat Kat Fazlasini Alirsiniz
Ne Mutlu Ki Herkes Sizi Mutlu Etmek Icin Caba Harciyor
Iyi Ki Buraya Gelmişim
Allah Razi Olsun Sizden Ve Herkesden
Duyarli Insanlari Bulmak Zor
Allaha Emanet Olun
(siz Yine Bizleri Mutlu Edin :)sizde Gulumseyin Bizde

Dua Ile Kalin

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM EVET BURADAKİ KARDEŞLERİMİZ GERCEKTEN HEPSİ BİRER MÜCEFER GİBİDİR DEĞERLİDİR İYİKİ VARLAR RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür Ederim..

Teşekkür Ederim..

selamün aleyküm kardeşlerim bunlar deneme videoları ismimi yazmamışın diye kimse kırılmasın ilede daha gelişmişini yapacam hepimizi tek tek yazacam boyut meselesi var bunu bir cözemedim inşallah bir gün başaracam tekrar özür dilerim ve asla kırılmayın yoksa bende üzülürüm sizlerin hepinizi cok seviyorum rabbime emanet olun selam ve dua ile HOŞCA KALIN
VeAleynaAleykümSelam Cevdet Kardeşim..

Ellerinize-emeğinize sağlık olsun..teşekkür ederim Kardeşim..
Selam ve baki dualarımla Allah(CC)'a emanet olunuz..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim bunlar deneme videoları ismimi yazmamışın diye kimse kırılmasın ilede daha gelişmişini yapacam hepimizi tek tek yazacam boyut meselesi var bunu bir cözemedim inşallah bir gün başaracam tekrar özür dilerim ve asla kırılmayın yoksa bende üzülürüm sizlerin hepinizi cok seviyorum rabbime emanet olun selam ve dua ile HOŞCA KALIN
VeAleynaAleykümSelam Cevdet Kardeşim..

Ellerinize-emeğinize sağlık olsun..teşekkür ederim Kardeşim..
Selam ve baki dualarımla Allah(CC)'a emanet olunuz..

SELAMÜN ALEYKÜM TALİP ABİ BEN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Cevdet Maşallah Maşallah çok Güzel Olmuş Ellerine Sağlik Gülleri Sevdiğimi Nasilda Bilmişsin Devamini Bekliyoruz Inş:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Cevdet Maşallah Maşallah çok Güzel Olmuş Ellerine Sağlik Gülleri Sevdiğimi Nasilda Bilmişsin Devamini Bekliyoruz Inş:H

VE ALEYKÜM SELAM APLACIĞIM ALLAH RAZI OLSUN BEĞENDİĞİNİZE COK SEVİNDİM EVET BENDE GÜLLERİ COK SEVERİM BİRDE KIRMIZI OLURSA BAYILIRIM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DU AİLE

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm hayırlı geceler hayırlı Cumalar Abi çok güzeldi emeğine güzel yüreğine sağlık RABBİM razı olsun bak artık usta oldun sen...bende bir gün yapabilirim inşaallah....Abi ben bir şey soracaktım gerçi bura yeri değil ama hani bir selam yeter formun varya sayfa görüntülemiyor özellikle online iken niye böyle oluyo neyse ben daha fazla sıkmayım seni

SELAM ve DUA ile kal ALLAHA EMANET OL

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm hayırlı geceler hayırlı Cumalar Abi çok güzeldi emeğine güzel yüreğine sağlık RABBİM razı olsun bak artık usta oldun sen...bende bir gün yapabilirim inşaallah....Abi ben bir şey soracaktım gerçi bura yeri değil ama hani bir selam yeter formun varya sayfa görüntülemiyor özellikle online iken niye böyle oluyo neyse ben daha fazla sıkmayım seni

SELAM ve DUA ile kal ALLAHA EMANET OL

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HAYIRLI CUMALAR BEĞENDİĞİNİZE SEVİNDİM EVET İNSAN BEN BUNU YAPACAĞIM DERSE YAPAR YETERKİ İSTE İNŞALLAH İSTERSEN ÖĞRETİRİM BİRAZ SABIR YETER BAK KARDEŞİM BEN SELAM FORMUNA YAZDIM AMA OKUMADINIZ GALİBA NEDENİNİ BENDE CÖZEMEDİM BAŞKASINDA YAPMIYOR BİR TEK SENDE BUNDADA VARDIR BİR HİKMET RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt