Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Islami.gen.tr. 2 (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim bunlar deneme videoları ismimi yazmamışın diye kimse kırılmasın ilede daha gelişmişini yapacam hepimizi tek tek yazacam boyut meselesi var bunu bir cözemedim inşallah bir gün başaracam tekrar özür dilerim ve asla kırılmayın yoksa bende üzülürüm sizlerin hepinizi cok seviyorum rabbime emanet olun selam ve dua ile HOŞCA KALIN

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam maşaAllah abi... ne güzel olmuş ellerine sağlık yalnz ben lale resmını tercıh ederdım gül koymuşsun kabul etmıyorum :K:K şaka şaka çok güzel olmuş abım sağol bizlerıde unutmamışsın.. t.ederım .. devamını beklıyoruz inşaAllah dua ile...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum cevdet abi.
RABBİM razı olsun.eşim ve ben çiçekler için teşekkür ederiz.RABBİM de size daha güzellerini verenler nasip etsin.amin.selametle.

ozlem_37

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Abi ellerine sağlık yine döktürmüşsün.:B
Cevde Abi acizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum ama lütfen alınma.İslamiyet.gen.tr 3 adlı klibininde keşke isimleri kullanmasaydın.Çok önemli resimler kullanmışsın insan adım var mı acaba diye telaş ederken resimlere bakamıyor.İnşallah o güzel resimlerden yeni bir klip yaparsan çok güzel olur.Selam ve dua ile kal.

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleykü cevdet abi..ellerine sağlık...çok güzel olmu...banada yer vermişsin sağl....RABBİME EMANET OL

evindar

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm Cevdet abi,

gözden ırak olan gönülden ırak olmuyormuş Rabbimiz razı olsun sabah sabah çok mutlu ettiniz beni Rabbimizde size ve sevdiklerinize iki cihan mutluluğu yaşatır inşaALLAH...

selam ve dua ile...

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim bunlar deneme videoları ismimi yazmamışın diye kimse kırılmasın ilede daha gelişmişini yapacam hepimizi tek tek yazacam boyut meselesi var bunu bir cözemedim inşallah bir gün başaracam tekrar özür dilerim ve asla kırılmayın yoksa bende üzülürüm sizlerin hepinizi cok seviyorum rabbime emanet olun selam ve dua ile HOŞCA KALIN

selamun aleyküm video da adım olmasa da :) sizlerle beraber islamiyet gen tr ailesinde olmaktan çok mutluyum emeğine sağlık cevdet abi Allah'a emanet olun... B)B)B)

hilal_nur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Bey, şuanda işteyim ve ben ismimi görünce o kadar duyguladım o kadar sevindimki gözyaşlarımı tutamadım.Sizin beni düşündüğünüz gibi RABBİM de her zaman sizi düşünsün,hiçbir zaman sıkıntıda koymasın,ailenizle beraber size sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin.RABBİME emanet olun.Hoşçakalın

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm değerli büyüğümüz cevdet abimiz
Rabbimiz razı olsun inşaallah emeğine yüreğine sağlık..
Rabbimiz sitemizde varlığını her daim hayırlısıyla eylesin inşaallah
Rabbimize emanet ol inşaallah

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet abim ellerine sağlık...ben de burada sizlerle olmaktan çok ama çok mutluyum...ALLAHa şükürler olsun...selametle kalınız...

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim

Eline emeğine sağlık gerçekten hariha
Selam ve Baki Dua ile
ALLAH a emanet ol

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cevdet kardeşim ismimi görünce çok mutlu oldum rabbim gönlünüze göre versin selam ve dua ile çok güzel olmuş:G

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam maşaAllah abi... ne güzel olmuş ellerine sağlık yalnz ben lale resmını tercıh ederdım gül koymuşsun kabul etmıyorum :K:K şaka şaka çok güzel olmuş abım sağol bizlerıde unutmamışsın.. t.ederım .. devamını beklıyoruz inşaAllah dua ile...

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM NAPIYIM ŞANSINA KÜS ÖYLE DENK GELMİŞ BEKLE DEVAMINI BAŞKA YAPACAM İNŞALLAH RABBİME EMANET OL SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum cevdet abi.
RABBİM razı olsun.eşim ve ben çiçekler için teşekkür ederiz.RABBİM de size daha güzellerini verenler nasip etsin.amin.selametle.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN AMİN AMİN KARDEŞİM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Abi ellerine sağlık yine döktürmüşsün.:B
Cevde Abi acizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum ama lütfen alınma.İslamiyet.gen.tr 3 adlı klibininde keşke isimleri kullanmasaydın.Çok önemli resimler kullanmışsın insan adım var mı acaba diye telaş ederken resimlere bakamıyor.İnşallah o güzel resimlerden yeni bir klip yaparsan çok güzel olur.Selam ve dua ile kal.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM TAVSİYENİZİ DEĞERLENDİRECEM YALNIZ SİZLER İSTERSENİZ ŞİMDİLİK ŞÖYLE YAPIN BİRİNCİDE İSİMLERE BAKIN İKİNCİDE RESİMLERE ÜCÜNCÜDE İLAHİYİ DİNLEYİN TABİ BU ŞAKA RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bişey Soylicem

çooooook Guzel Olmuş

Ellerinize Sağlik

Allah Gonlunuze Gore Versin

Allaha Emaent Olun

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı

[FLASH]http://www.youtube.com/v/KO9VojCBvMc&rel=1[/FLASH]

:AYINE MENDIL ELIMDE

ALLAH RAZI OLSUN

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cevdet abi...
klibin gerçekten çok güzel olmuş....(herne kadar ismim geçmesede:K)
ayrıca özürlerini de kabul etmiyorum...
çünkü binlerce üyesi olan sitemizde, herkesin isminin geçtiği bir klip yapmanın mümkünatı yok gibi...bunun içinde özür dilenecek birşey göremiyorum...:H
ALLAHA EMANET OLUNUZ
flower%20garden-01.JPG

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..
Maşallah abiciğim..bu ne güzellik böyle..kliplerin harika..:G
ve benim pastam da çok güzel olmuş..:evet
teşekürü bi borç bilirim..
iyiki varolanlardansın abiciğim..
RABBİM ŞEVKİNİ ARTTIRSIN..
Fİ EMANİLLAH
Selam ve dualarımla..:H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt