Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ibretlik dini hikaye (1 Kullanıcı)

dr.emre

Kayıtlı Kullanıcı
çok doğru helalse illaki gelir

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı
Her Işte Bi Hayir Var önemli Olan Sabretmek Ve Doğru Yoldan Ayrilmamak

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
B)Selamün AleykümB)
Allah (c.c.) razı olsun güzel bi hikaye selametle kal :H

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum çok güzel bir paylaşım Allah razı olsun

k_karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. arkadaş ve kardeşlerim... İnşallah hepimiz tüm insanlar böyle olabiliriz. Allah razı olsun paylaştığın ve bize bu dersi verdiğin için....

iiisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşim güzel bir paylaşımdı.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberakatuhu..
paylaşımın için rabbim razı olsun inşallah..
RABBİM HARAMLARDAN UZAK DURANLARDAN EYLESİN..

SİZ DEĞERLİ ÜYE ABLA VE ABİLERİMLE PAYLAŞMAK İSTEDİM:
Gebze'de İLKOKUL 3.SINIFA GİDİYORUM..Sabah akrabamız olan kız arkadaşımla okula giderken, yol kenarında bir inşaatın yığılmış kumunun dibinde 750.000 lira kağıt para buluyorum..arkadaşım bana beraber harcamayı teklif ediyor..ama ben,heralde ailemden aldığım terbiye ve eğitimden olsa gerek kabul etmiyorum..
parayı öğretmenim AYCAN AKÇELİK'E veriyorum.O da müdüre bildiriyor,müdür de belediyeden anons yaptırıyor..paranın sahibi bi inşaat kalfası ve işçilerin maaşını verecekmiş,kaybetmiş..bana 100.000 lira vermek istiyor..ben kabul etmiyorum(hani çok paraya..)neyse 50.000 lirayı kabul ediyorum ve arkadaşlarıma dondurma ısmarlıyorum..

ve ertesi sabah okula girmek için sıradayken,müdür beni çağırıyor ve tüm öğrencilerin karşısında,beni "örnek öğrenci" olarak tanıtıyor..

RABBİM BENİ VE ÜMMET_İ MUHAMMEDİ DOĞRU YOLDAN VE HELAL MALDAN AYIRMASIN İNŞALLAH..
selam ve dualarımla..
:H:H:H:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberakatuhu..
paylaşımın için rabbim razı olsun inşallah..
RABBİM HARAMLARDAN UZAK DURANLARDAN EYLESİN..

SİZ DEĞERLİ ÜYE ABLA VE ABİLERİMLE PAYLAŞMAK İSTEDİM:
Gebze'de İLKOKUL 3.SINIFA GİDİYORUM..Sabah akrabamız olan kız arkadaşımla okula giderken, yol kenarında bir inşaatın yığılmış kumunun dibinde 750.000 lira kağıt para buluyorum..arkadaşım bana beraber harcamayı teklif ediyor..ama ben,heralde ailemden aldığım terbiye ve eğitimden olsa gerek kabul etmiyorum..
parayı öğretmenim AYCAN AKÇELİK'E veriyorum.O da müdüre bildiriyor,müdür de belediyeden anons yaptırıyor..paranın sahibi bi inşaat kalfası ve işçilerin maaşını verecekmiş,kaybetmiş..bana 100.000 lira vermek istiyor..ben kabul etmiyorum(hani çok paraya..)neyse 50.000 lirayı kabul ediyorum ve arkadaşlarıma dondurma ısmarlıyorum..

ve ertesi sabah okula girmek için sıradayken,müdür beni çağırıyor ve tüm öğrencilerin karşısında,beni "örnek öğrenci" olarak tanıtıyor..

RABBİM BENİ VE ÜMMET_İ MUHAMMEDİ DOĞRU YOLDAN VE HELAL MALDAN AYIRMASIN İNŞALLAH..
selam ve dualarımla..
:H:H:H:H

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ALLAH SENDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN ALLAH HERDAYİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN RABBİME EMANETSİN KARDEŞİM

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ALLAH SENDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN ALLAH HERDAYİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN RABBİME EMANETSİN KARDEŞİM

ALEYKÜMSELAM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..

DEĞERLİ CEVDET ABİCİĞİM;
İNŞALLAH RABBİM SENİ VE BURADAKİ ABİLERİMİZİ VE ÜMMET_İ MUHAMMEDİ,HELAL RIZIKLA EVİNE DÖNÜP,EVLATLARINA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA AŞ PİŞİREN KULLARIYLA BERABER HAŞREYLESİN
AMİN..
RIZA_I İLAHİYİ HAKEDENLERDEN OLURUM VE OLURUZ İNŞALLAH
.. :gulegule

selam ve dualarımla..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt