Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ibretlik dini hikaye (1 Kullanıcı)

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberakatuhu..
paylaşımın için rabbim razı olsun inşallah..
RABBİM HARAMLARDAN UZAK DURANLARDAN EYLESİN..

SİZ DEĞERLİ ÜYE ABLA VE ABİLERİMLE PAYLAŞMAK İSTEDİM:
Gebze'de İLKOKUL 3.SINIFA GİDİYORUM..Sabah akrabamız olan kız arkadaşımla okula giderken, yol kenarında bir inşaatın yığılmış kumunun dibinde 750.000 lira kağıt para buluyorum..arkadaşım bana beraber harcamayı teklif ediyor..ama ben,heralde ailemden aldığım terbiye ve eğitimden olsa gerek kabul etmiyorum..
parayı öğretmenim AYCAN AKÇELİK'E veriyorum.O da müdüre bildiriyor,müdür de belediyeden anons yaptırıyor..paranın sahibi bi inşaat kalfası ve işçilerin maaşını verecekmiş,kaybetmiş..bana 100.000 lira vermek istiyor..ben kabul etmiyorum(hani çok paraya..)neyse 50.000 lirayı kabul ediyorum ve arkadaşlarıma dondurma ısmarlıyorum..

ve ertesi sabah okula girmek için sıradayken,müdür beni çağırıyor ve tüm öğrencilerin karşısında,beni "örnek öğrenci" olarak tanıtıyor..

RABBİM BENİ VE ÜMMET_İ MUHAMMEDİ DOĞRU YOLDAN VE HELAL MALDAN AYIRMASIN İNŞALLAH..
selam ve dualarımla..
:H:H:H:H

ve aleykum selam canim kardesim....masaAllah masaaaaAllah Rabbim hic bir zaman sasrtmasin...simdi de ayni yasta misin,yoksa buyudun mu?selam ve dua ile....dualarin da yer almak dilegiyle....

olgunkaya42042

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm kardeşim gerçekten çok güzel vede anlamlı bir hikaye bizimle paylaştığın için allah(c.c)senden vede böyle güzel anlamlı ibretlik olayları bizlere ulaştıran tüm müslüman kardeşlerimden razı olsun sağol varol inşaallah emeğine sağlık.

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm kardeşim gerçekten çok güzel vede anlamlı bir hikaye bizimle paylaştığın için allah(c.c)senden vede böyle güzel anlamlı ibretlik olayları bizlere ulaştıran tüm müslüman kardeşlerimden razı olsun sağol varol inşaallah emeğine sağlık.

ve aleykum selam kardesim...evet arkadasim oyle anlayana ibretlik hikaye...selam ve dua ile...

filiztektaş

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel ve ibretli bir olaymış paylaşımların için tşk.ALLAH'ın selamı seninle olsun

filiztektaş

Kayıtlı Kullanıcı
gercekten çok ibretli bir olay yazmışsın paylaşımların için tşk. ALLAH'ın selamı seninle olsun

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam canim kardesim....masaAllah masaaaaAllah Rabbim hic bir zaman sasrtmasin...simdi de ayni yasta misin,yoksa buyudun mu?selam ve dua ile....dualarin da yer almak dilegiyle....

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..:H keşke istediği yaşta kalabilse insan..malesef büyüdüm..:evet
ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN..
AMİNN..RABBİM ÜMMET_İ MUHAMMEDİ DOĞRU YOLDAN AYIRMASIN İNŞALLAH..
selam ve dualarımla..

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..:H keşke istediği yaşta kalabilse insan..malesef büyüdüm..:evet
ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN..
AMİNN..RABBİM ÜMMET_İ MUHAMMEDİ DOĞRU YOLDAN AYIRMASIN İNŞALLAH..
selam ve dualarımla..

evet gercekten cok haklisin insan bazen hic buyumek istemez?duana amin insaAllah....selam ve dua ile....

tuts@k

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.zulmekarsiyiz.tr.cx
ALLAH razi olsun kardesim bunu billiyorudum gercekten mükemmel ötesi bir hikaye.. aslinda düsünülürse bundan ne dersler cikarir insan ... Düsünen anlar anlayan uygular..

selametle

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razi olsun kardesim bunu billiyorudum gercekten mükemmel ötesi bir hikaye.. aslinda düsünülürse bundan ne dersler cikarir insan ... Düsünen anlar anlayan uygular..

selametle

amin ecmain...dusunen anlar anlayan uygular...selam ve dua ile...

hulya20

Kayıtlı Kullanıcı
S.A bu hikayeyi okumustum tam hatirlamiyordum sayende hatirladim Allah razi olsun gerçekten ibret alinacak bi hikaye harama her el attigimizda bu hikayeyi ve buna benzerlerini hatirlariz insallah Allah bizleri haramdan korusun

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum can kardeslerim gercekten güzel bir hikaye ALLAH TEALA INSALLAH Hicbirimizin kursagindan haram lokma girmeyi nasip etmesin

hülya-

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel emeğine sağlık.okurken ağladım.Allahım bizleri doğru yoldan ayırmasın

emirhangs60

Kayıtlı Kullanıcı
Cok Etkilendim Anladim Ki Her Sey Nasip Kismet Rizkin Seni Ne Edip Buluyor Allah Razi Olsun

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
S.A bu hikayeyi okumustum tam hatirlamiyordum sayende hatirladim Allah razi olsun gerçekten ibret alinacak bi hikaye harama her el attigimizda bu hikayeyi ve buna benzerlerini hatirlariz insallah Allah bizleri haramdan korusun

ve aleykum selam kardesim....amin ecmain insaAllah...eminim herkes biliyordur,amac bilgileri tazeletmek...selam ve dua ile....duana aminnnnnnnn

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt