Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

herkesi tatile yolluyorum (1 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
evet ablam uzungöl harika biryer ...tavsiye ederim çocukaları evde bırak ablam :)
onlarda büyüyünce gider (ben çokmu kötüyüm neyim eyvahh!!:D)
amine nur ben hiç onlarsız biryere gitmedim ALLAH CC ayırmasın teyzesi çocuklar duymasın siteyi bloke edrler:a21: aminenur sen hakaten güzel çekmişsin fotorafları ben uzun gölü çok merak ediyorum inşallah görmek nasip olur bu gece dualarında beni unutma

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ablam inşaALLAH sizde beni unutmayın özellikle istiyorum ablam..biraz sıkıntılarım var onlar için ederseniz ...rabbim razı olsun ... şaka dedim ablam bilirim onlarsız gitemeyeceginizi gitseniz bile heran onları düşünürsünüz .rabbim evlatlarınızı size bagışlasın acılarını göstermesin inşallah...
mevla yar ve yardımıcınız olsun gam ve telaştan uzak tutsun sizi ve ailenizi...
muhabbetle baki selamlar :)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ablam inşaALLAH sizde beni unutmayın özellikle istiyorum ablam..biraz sıkıntılarım var onlar için ederseniz ...rabbim razı olsun ... şaka dedim ablam bilirim onlarsız gitemeyeceginizi gitseniz bile heran onları düşünürsünüz .rabbim evlatlarınızı size bagışlasın acılarını göstermesin inşallah...
mevla yar ve yardımıcınız olsun gam ve telaştan uzak tutsun sizi ve ailenizi...
muhabbetle baki selamlar :)

amin amin amin sağol canım ben az önce sekine duası okudum sanada dua ettim akşam gene ederim RABBİM CC dualarımızı kabul etsin amin

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
ablam benide dularında unutmazsın bu gece İNŞALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt