Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

herkesi tatile yolluyorum (2 Kullanıcı)

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
:)evet trabzonluyum ama malesef orada yaşamıyorum herşey nasip tabiki fazlada bilemiyorum oraları ama bildiğim kadarıyla harika biyer hani memleketim diye demiyorum gerçekten güzel herkese gidip görmeyi nasip eder RABBİM İNŞALLAH.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
:)evet trabzonluyum ama malesef orada yaşamıyorum herşey nasip tabiki fazlada bilemiyorum oraları ama bildiğim kadarıyla harika biyer hani memleketim diye demiyorum gerçekten güzel herkese gidip görmeyi nasip eder RABBİM İNŞALLAH.
2256966-UZUNGOLTRABZON-Trabzon.jpg

boztepe_02.jpg

sana memleketini getirdim kardeşim

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH Razı olsun ablam ablam diyorum ama kusura bakmazsınız umarım yaşınızı bilmiyorum sorun olursa lütfen uyarınız olurmu ..Bu ara resimler çok güzel teşekkür ederim:)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH Razı olsun ablam ablam diyorum ama kusura bakmazsınız umarım yaşınızı bilmiyorum sorun olursa lütfen uyarınız olurmu ..Bu ara resimler çok güzel teşekkür ederim:)

hiç bir sakıncası yoktur 35 yaşındayım inşallah birgün memlekete dönersin istambul yaşanılacak yer deyil

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
Bende çok küçük değilim ama yinede abla diyeyim evet yaşanılacak yer değil ama malesef yaşamak zorundayız .Alnımıza ne yzılmışsa yaşayıp gçreceğiz artık .Bu arada ben burada yeniyim neyin nasıl olduğunu bilemiyorum onun için bir yanlışım olursa affola.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bende çok küçük değilim ama yinede abla diyeyim evet yaşanılacak yer değil ama malesef yaşamak zorundayız .Alnımıza ne yzılmışsa yaşayıp gçreceğiz artık .Bu arada ben burada yeniyim neyin nasıl olduğunu bilemiyorum onun için bir yanlışım olursa affola.

bizde yeniydik sonra eskidik şimdi idaremizi yapıyoruz kardeş

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
evet hepimiz eskiyecez birgün neyse ablam başını ağrıttım hakkını helal et bu arada siz nerelisiniz bi sakıncası yoksa buradan söylemenizin .

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
evet hepimiz eskiyecez birgün neyse ablam başını ağrıttım hakkını helal et bu arada siz nerelisiniz bi sakıncası yoksa buradan söylemenizin .

ben ağrı doğubeyazıtlıyım kardeşim hakkım yoktur varsada helaldir ALLAHA CC emanet olun

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
yok ablam tatile gitmişsin ben~~ SİVASLIYIM ~~~~:D
sıvasta çok güzel ama trabzon başka buda uzun göl ün resmi oraya gitmek nasip olmadı inanki dünyanın hiç bir yeri karadeniz kadar güzel deyildir inşallah bu yıl gene eylül veya ekimde gideriz o aylarda daha güzel oluyor bide biz gidince fazla kalamıyoruz otelde 4 çocukla zor oluyor

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
evet ablam uzungöl harika biryer ...tavsiye ederim çocukaları evde bırak ablam :)
onlarda büyüyünce gider (ben çokmu kötüyüm neyim eyvahh!!:D)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt