Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

herkesi tatile yolluyorum (1 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
artvin_karagoller.jpg

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ne kadar güzel yerler .. tatilte falan gözüm yok abla ama biraz ankaranın boğucu havasından Yeşillik Yerlerde zaman geçirmek güzel olurdu aslında . :) ..

Allah'a emanet olun selam ve dua ile..

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ne kadar güzel yerler .. tatilte falan gözüm yok abla ama biraz ankaranın boğucu havasından Yeşillik Yerlerde zaman geçirmek güzel olurdu aslında . :) ..

Allah'a emanet olun selam ve dua ile..
RABBİM CC hayırlısıyla nasibetsin inşallah benimde gözümde yokta böyle yeşili bol bi yerde sakin bir hafta elektirik bile olmasın egzoz dumanı gürültü ALLAH CC biliyorki deyil tatil ömrümü geçiririm

semra_06

Kayıtlı Kullanıcı
hepsi çok güzel şimdi orada olmak vardı:)Bu sıcaklarda Ankara'da durulmuyor gerçekten resimleri görünce serinledim sanki:)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum harıka yerler sayende tatıl yaptık
emeğıne sağlık kardeşım
allah razı olsun
allaha emanet ol

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
hepsi çok güzel şimdi orada olmak vardı:)Bu sıcaklarda Ankara'da durulmuyor gerçekten resimleri görünce serinledim sanki:)
sağol kardeş galiba herkes benimle hem fikir RABBİM CC bizlerede hayırlısıyla gitmeyi nasip etsin inşallah

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum harıka yerler sayende tatıl yaptık
emeğıne sağlık kardeşım
allah razı olsun
allaha emanet ol
aleyküm selam hocam RABBİM CC yarattığı herşeye başka bir güzellik vermiş hayırlısıyla bizede gidip görmek nasip olur inşallah

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
canım amınenur
ucağı gonder hemen gıdelım harıka ya

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
canım supersın ya
ben de yolluk hazırlamıştım sana :)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

9.jpg

ablam ben bu fıstıgı ve elindeki ahududularla beraber alıp bu günbatımında beraber izliyoruz... tammamı

aminenur bizde gideriz inşallah ya varya eylülde trabzona git 1 hafta kal hem ucuz hem harika bir yer betonun içinden bile yeşillik çıkıyor heryerinden soğuk sular fışkırıyor geçen yıl 3 kez gittim ağustosta çok nemli nefes alınmıyor ama eylülde bir başka halkıda çok sıcak

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
S A Evet bencede gidin bende bir trabzonlu olarak güzeldir memleketimiz dinci ablamızın yazısını okuyunca çok mutlu oldum insanın memleketinin bu şekilde konuşulması çok hoş teşekkür ederim ..

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
S A Evet bencede gidin bende bir trabzonlu olarak güzeldir memleketimiz dinci ablamızın yazısını okuyunca çok mutlu oldum insanın memleketinin bu şekilde konuşulması çok hoş teşekkür ederim ..
oyyyyy ula sen trabzonlumusun :a20:
aleyküm selam kardeşim gerçekten trabzonlu olmak bir ayrıcalık bence ya karadeniz bir başka fakat trabzon çok özel biz giderken ardahan şaşvat hopa üzeri gidiyoruz anlatılmaz yaşanır

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt