Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Her gün Bir Hediye (1 Kullanıcı)

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Bizden de size hediye olacak inşallah Hatim ancak aciz kul öyle hızlı değil...Sabrederseniz ...İnşallah...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum yuregı zengın hocamın yuregı temız ogrencılerı........

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum Selam...;

Halil İbrahim Hocamızın KUL 'u Osman228 Kardeşim...;
Öncelikle Selamun Aleykum...
Sonra Maşallah...Hatimler iniz kucakladı siteyi...
Hayırdır inşallah... sizin rüyanız ile uyandık bu sabah...Gene dağıtıyor dunuz Hatmi şerifleri sevgiyle ...
Ne denir ? Sadece Maşallah...
İslam Hocamıza ve sizlere selam olsun...

Aleykum selam

efendim ne güzel bir ruya görmüşsünüz,bizi mağra ehline benzetmenizde ayrıca çok güzel zatı âliniz güzel kalbinizle baktığınız için öyle görüyorsunuz,Efendim bizler Halil İbrahim hocamızın yetiştirdiği 20 tane hafız ve başımızdaki hocamızın vekili İslâm hocamız yani 21 kişi değişmez bir kadro olarak Allah'a cc. topluca yemin etmiş ve ömrümüzü Kur'an aşığı hocamız gibi Kur'an'a hizmet ile geçirmeye azmetmiş bir gurubuz.Şu anda 15 tane hıfz için çalışan hafızlık talebesi kardeşimiz ve bir okadarda Kur'an okumaya çalışan kardeşimiz var .Günümüz ve ömrümüz böyle geçmektedir.Selamınız İslâm hocamıza iletilmiştir Kendileri dostumuzun dostu bizimde dostumuzdur,bizdende zatı âlilerine selam olsun buyurdular.Kardeşlerimiz için her gün okunan hatimler devam edecektir,bu işle görevlendirilmiş 8 tane hafız kardeşimiz her sabah görevlerini yapıp hatim tamamlanmıştır diye bize bildirmektedir.

Selam ve saygılarımızı arz ederiz.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun sizlerden,
emeğinize yüreğinize sağlık.
Görmesekte kalben sevdik.
Bağlandık şükürler olsun.
Rabbim ölene kadar yolundan ayırmasın.
Selametle kalın.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın osman 228 kardeşim,
ben kuranı kerim okumayı ve dinlemeyi çok ama çok seviyorum.
Sizlere çok imreniyorum.
Rabbim sizleri ve sizler gibi olan gönül dostlarımızı başımızdan eksik etmesin.
Benim tek isteğim başımızın tacı kuranı kerimi daha iyi daha seri okuyabilmek .
Bu konuda bana dua etmenizi rica ediyorum.
Allah razı olsun.
Yolunuz açık ve bereketli olsun.
Dualarımdasınız.allahın izniyle...

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın osman 228 kardeşim,
ben kuranı kerim okumayı ve dinlemeyi çok ama çok seviyorum.
Sizlere çok imreniyorum.
Rabbim sizleri ve sizler gibi olan gönül dostlarımızı başımızdan eksik etmesin.
Benim tek isteğim başımızın tacı kuranı kerimi daha iyi daha seri okuyabilmek .
Bu konuda bana dua etmenizi rica ediyorum.
Allah razı olsun.
Yolunuz açık ve bereketli olsun.
Dualarımdasınız.allahın izniyle...

Selamun Aleykum

Çok kıymetli kardeşimiz acele etmeyiniz okudukça daha seri okumaya başlıyacaksınız.Mutlaka Rabbim size bu konuda yardımcı olur ve zihin açıklığı verir.Azda olsa mutlaka her gün Kur'an okuyalım hatta bir ihlas suresi dahi olsa mutlaka Kur'an her gün açılmalı.Bizler sizin için canı gönülden duacıyız Rabbimiz cc. sizi bizlerden daha güzel Kur'an okuyan bir Kur'an hizmetkârı eylesin.

Selam ve saygılarımızla.

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Bu sabah gurubumuzca okunan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını sayın Hafize hanımefendinin ailesinden ahirete göçmüş olan sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,sayın hanımefendinin sağlıklı mutlu uzun bir dünya hayatı yaşaması hata ve kusurlarının affı için toplu dua yapılmış ve Yüceler Yücesi Rabbimize cc.arz edilmiştir.

Not ; Yarınki Hatmi Şerif sayın Hüzünlü kardeşimiz için okunacaktır.

Selam ve saygılarımızı arz ederiz.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bizlerde Kuran'ı hakkıyla okuyabilmek nasip eylesin bende çok yavaş okuyorum yeni öğrendim inşallah Rabbim anlaya anlaya okuyabilmek nasip eylesin

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Gurubumuzca bu sabah tamamlanan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını sayın Nadas06 kardeşimizin ailesinden ahirete göçmüş
sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,sağlıklı hayırlı ve uzun bir dünya hayatı geçirebilmesi,hata ve kusurlarının affı için toplu duada bulunulmuş ve Yüceler yücesi Rabbimize cc. arz olunmuştur.

Not; Yarınki hatmi şerif Sayın Hafize hanımefendi için okunacaktır.

Selam ve saygılarımızla.

aleyküm selam

Allah razı olsun sizlerden kardeşim
rabbim dar da sıkıntı da koymasın sizleri
hakkınızı helal eylesin

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Ey göz damlam sabit dur yerinde...otur oturduğun yerde...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Çok kıymetli kardeşimiz acele etmeyiniz okudukça daha seri okumaya başlıyacaksınız.Mutlaka Rabbim size bu konuda yardımcı olur ve zihin açıklığı verir.Azda olsa mutlaka her gün Kur'an okuyalım hatta bir ihlas suresi dahi olsa mutlaka Kur'an her gün açılmalı.Bizler sizin için canı gönülden duacıyız Rabbimiz cc. sizi bizlerden daha güzel Kur'an okuyan bir Kur'an hizmetkârı eylesin.

Selam ve saygılarımızla.

ALLAH razı olsun.selametle kalın.
tavsiyelerinize uyacam inşallah.
dualarımdasınız.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Saygıdeğer Osman abimiz...
samimiyetinize, KURAN sevdanıza ve ALLAH rızasını nekadar gözettiğinizi bilerek yazıyorum.. kendim yapamayacak durumda olduğum için.. sizlerden rica ediyorum..
bir yakınımız.. komşumuz gencecik bir hanım yoğun bakımda şuan..
büyüğü ana sınıfında iki erkek evladı.. daha anne kokusunu bilmemiş 7 aylıkken anne karnından alınmış hasretle beklenen küvezde bir kız evladı olan bir kardeşimiz.. yoğun bakımda şuan.. nedeni bilinmiyor..ve doktorlar yapacak bir şeyimiz kalmadı artık ALLAHA kaldı demişler herkes perişan.. ülkü kardeşimiz..... sizden ve değerli (inşALLAH cennetlik) H.İBRAHİM hocamızın öğrencilerinden kardeşimizin sifası için bir hatim rica etsem.. ne kadar büyük bir istek olduğunu biliyorum bir duayı okumamız bile uzun zaman alırken sizden hatim istiyorum .. bizler yasin okuyoruz arkadaşlarla sağolsunlar ... sizden de bunu isteyecek gücü buldum kendimde... RABBİMİN ONU EVLATLARINA BAĞIŞLAMASI İÇİN DUA EDERMİSİNİZ...

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Saygıdeğer Osman abimiz...
samimiyetinize, KURAN sevdanıza ve ALLAH rızasını nekadar gözettiğinizi bilerek yazıyorum.. kendim yapamayacak durumda olduğum için.. sizlerden rica ediyorum..
bir yakınımız.. komşumuz gencecik bir hanım yoğun bakımda şuan..
büyüğü ana sınıfında iki erkek evladı.. daha anne kokusunu bilmemiş 7 aylıkken anne karnından alınmış hasretle beklenen küvezde bir kız evladı olan bir kardeşimiz.. yoğun bakımda şuan.. nedeni bilinmiyor..ve doktorlar yapacak bir şeyimiz kalmadı artık ALLAHA kaldı demişler herkes perişan.. ülkü kardeşimiz..... sizden ve değerli (inşALLAH cennetlik) H.İBRAHİM hocamızın öğrencilerinden kardeşimizin sifası için bir hatim rica etsem.. ne kadar büyük bir istek olduğunu biliyorum bir duayı okumamız bile uzun zaman alırken sizden hatim istiyorum .. bizler yasin okuyoruz arkadaşlarla sağolsunlar ... sizden de bunu isteyecek gücü buldum kendimde... RABBİMİN ONU EVLATLARINA BAĞIŞLAMASI İÇİN DUA EDERMİSİNİZ...

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz mesajınızı şimdi gördük ve çok üzüldük Allah cc. acil şifalar versin.Derhal hafız kardeşlerimiz Hatime başlıyor topluca duasını ''da yapıp birkaç saat içinde size bildiriceğiz.

Selam ve saygılarımızla.

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

bu sabah tamamlanmış olan hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın Hüzünlü kardeşimizin ailesinden ahırete göçmüş sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi kardeşimizin sağlıklı hayırlı uzun bir ömür yaşıyabilmesi hata ve kusurlarının affı için toplu dua yapılmış ve Yüceler yücesi Rabbimize cc. arz edilmiştir.

Selam ve saygılarımızla.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
SAYGIDEĞER ABİM......
Rabbim yaptığınız iyiliğin ecrini kat kat versin sizlere inşALLAH........... Ne diyeceğimi bilemiyorum.. okuyan kardeşlerimizin hepsine selam ve dualarımızı iletirseniz çok memnun olurum.. sizin gibi insanhların hürmetine RABBİM ŞİFA VERSİN KARDEŞİMİZE

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
SAYGIDEĞER ABİM......
Rabbim yaptığınız iyiliğin ecrini kat kat versin sizlere inşALLAH........... Ne diyeceğimi bilemiyorum.. okuyan kardeşlerimizin hepsine selam ve dualarımızı iletirseniz çok memnun olurum.. sizin gibi insanhların hürmetine RABBİM ŞİFA VERSİN KARDEŞİMİZE

Selamun Aleykum

Yalnışlıkla talebinizin cevabını acele Yasin okurmusunuz başlıklı konuya yazdık acemiliğimizi hoşgörünüz ve lütfen oradan okuyunuz.

Selam ve saygılarımızla.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM.. ABİMİZ...gözyaşlarıyla okudum bende NE DİYECEĞİMİ İNANIN BİLMİYORUM..
RABBİM DUALARINIZI KABUL ETSİN...
LÜTFEN SAYGILARIMI İLETİNİZ.. KARDEŞLERİMİN HEPSİNE...
TIKANDIM tükendi kelimelerim..
lütfen İSLAM Hocamıza ve saygıdeğer kardeşlerimize selamlarımızı iletin..
RABBİM sizin yanınızda bizim duamız kabul edermi bilmem ama hep dualarımızda olacaksınız....

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

bu sabah tamamlanmış olan hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın Hüzünlü kardeşimizin ailesinden ahırete göçmüş sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi kardeşimizin sağlıklı hayırlı uzun bir ömür yaşıyabilmesi hata ve kusurlarının affı için toplu dua yapılmış ve Yüceler yücesi Rabbimize cc. arz edilmiştir.

Selam ve saygılarımızla.

Ve Aleykum Selam ve Rahmetullah değerli kardeşim.

Söyleyecek kelimeler bulmakta zorlanıyorum. Aslında iş yoğunluğundan dolayı sitenin sadece dua ve kuran kısımlarına girip çıkıyorum. Diğer kısımlara pek girmiyorum. Ama bugün öğleden sonra bu sayfanın bulunduğu bölüme de öylesine girdim. Ne kadar anlamlı, ne kadar güzel hediyeler verilmiş, bana da verilir mi acaba diye içimden geçiriyordum ki... Adımın geçtiğini gördüm. Öyle heyacanlandım ki, benim için, benim adıma hatmi şerifin okunduğunu görünce. ... Beni ne kadar mutlu ettiniz bir bilseniz. İnanılmaz sevindim, duygulandım. Bana dünyaları verseniz bu kadar sevinmezdim. Bu duyguyu tarif etmek imkansız. Çok çok çok teşekkür ederim. Allah kabul etsin. Allah binlerce kez razı olsun. Ağzınıza, yüreğinize sağlık. İnşaALLAH benim gibi babam da çok mutlu olmuştur.. Allahım sizlerin de gönlünüzden geçen hayırlı tüm isteklerinizi gerçekleştirsin, mutluluğunuz, sevinciniz, kurana olan hizmetiniz daim olsun, hiç bir zaman sizi ve sevdiklerinizi sıkıntıda bırakmasın inşaALLAH.

Çok değerli büyüğümüz İbrahim hocamız da babam için yasini şerif okumuştu. Onu o zaman tanımıştım. Nurlar içinde yatsın. Mekanı cennet, kabri cennet bahçesi olsun inşaALLAH.

Rabbim İbrahim hocamız, siz ve değerli hafız kardeşlerimden binlerce kez razı olsun, sevabını kat kat versin inşALLAH.

Konuyu geç gördüğüm ve cevabını geç verdiğim için özür dilerim.

Hayırlı, sağlıklı, bol bereketli ve güzelliklerle dolu günler dilerim. Hayırlı Cumalar…

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Sayın Kardeşlerimiz her gün bir kardeşimize hediye olarak okunmakta olan Hatimlerimize iki gün ara vermek mecburiyetinde kalışımızın sebebi bu cuma namazını takiben hafızlık beratı almak üzere imtahana girecek olan 5 hafız kardeşimizin son hazırlıkları yapılmakta olup bu heyacanın diğer kardeşlerimizi de adeta kuşatmasıdır. Netice olarak 5 hafız kardeşimiz bu gün kurulun huzuruna çıkmış ve üstün başarı ile sınavlarını teşekkür ile vermişlerdir ve Hafız olmuşlardır böylece hafız kardeşlerimizin sayısı 25 e yükselmiş olup sevincimiz sonsuzdur.Topluca Halil İbrahim hocamız ziyaret edilmiş ve yetiştirdiği hafızları kabir başında hepimizi yetiştiren hocamıza Kur'an ziyafeti vermişlerdir.
Yarın sabah hediye Hatmimiz Sümeyye kardeşimiz için okunacaktır.

hafız kardeşleriniz sizlere saygı ve selamlarını arz ederler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt