Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Her gün Bir Hediye (1 Kullanıcı)

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Kıymetli Kardeşlerimiz,Hatim gurubumuzca cennet mekân Rahmetlik İbrahim hocamızın kendi el yazısıyla yapmış olduğu listesindeki gönül dostlarına hocamıza vekâleten naçizane bir hediye olmak üzere her gün bir kardeşimize hatim hediye edilecektir. Bu günkü hatim hediyemiz sayın tsunami kardeşimiz için gurbumuzca okunmuş olup sayın kardeşimizin sevgili kızlarına Rabbimizin şifa vermesi ve bir daha hiç bir hastalık vermemesi,tsunami kardeşimizin gönlünün her muradını vermesi her türlü kusur ve hatalarının affolunması ve ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhuna ulaştırılması için toplu halde duada bulunulmuş ve Rabbimize arz olunmuştur.

Not; Yarın'ki hediyemiz Sayın Melissa26 için okunacak hatim olucak ve yine buradan bildirilecektir.

Gurubumuz adına hepinize selam ve saygılarımızı arz ederiz.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Kıymetli Kardeşlerimiz,Hatim gurubumuzca cennet mekân Rahmetlik İbrahim hocamızın kendi el yazısıyla yapmış olduğu listesindeki gönül dostlarına hocamıza vekâleten naçizane bir hediye olmak üzere her gün bir kardeşimize hatim hediye edilecektir. Bu günkü hatim hediyemiz sayın tsunami kardeşimiz için gurbumuzca okunmuş olup sayın kardeşimizin sevgili kızlarına Rabbimizin şifa vermesi ve bir daha hiç bir hastalık vermemesi,tsunami kardeşimizin gönlünün her muradını vermesi her türlü kusur ve hatalarının affolunması ve ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhuna ulaştırılması için toplu halde duada bulunulmuş ve Rabbimize arz olunmuştur.

Not; Yarın'ki hediyemiz Sayın Melissa26 için okunacak hatim olucak ve yine buradan bildirilecektir.

Gurubumuz adına hepinize selam ve saygılarımızı arz ederiz.
Ve aleykum selam saygideger buyugum merhum ibrahim hocamizin kiymetli talebesi ne yazacagimi ne diyecegimi bilemiyorum ama ibrahim hocam biliyor goruyor beni bana mirasi boyle olacakmis demek kendisi olmasada duasinin devamini sizlere emanet etmis rabbim yar ve yardimciniz olsun okudugunuz her hatimin her harfi size sefaatci olsun bu dunyadada ahirettede ne muradiniz varsa sizlere nasip etsin bu birlik ve dirliginizin nesilden nesile gecmesi temennisiyle selametle dua ile..

Hocam yine icimi acittin napariz yoklugunuzda demiyorum yapacagimiz belli kur'an-i kerim okumak daimi sizi anmak duamdasiniz biliyorum bizlerde herzaman dualarinizdaydik....

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun (ne yaptınız?)beni aglattınız, ben bunlara layık degılim
konuşamayack haldeyim, Rabbim sizleri o güzel kardeşlerimi korusun, hem dünya hem ahirette iyilikler versin
Sizler de bana hep o güzel insanı hatırlatıyorsunuz, kendi gitmiş ama yüreğini sizlere bırakmış
Hamd-senalar olsun Rabbim bagışla Rabbim, çok canım yanıyor Hak dostları yarama melhem çalıyor
Ya Rab, hediyeleri veren sensin, kabul et ya Rab bu garip ne bilsin?

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Can! can sana birşey sorucam? gönüllerde ki ne? iman sevinci ne?
hediye diye verirsin bunun bedeli ne? sevmek, sevmek Hak için yüzünü dönmek
gönül sevdayamı dolanır? diyar diyar aranır, Hak kapısı rıca için açılır
Haydi öyleyse Ya Rab cella celaluhu Bismillahirrahmanirrahim
Bizleri cehennemin azabından koru, bizleri dünya telaşından arındır, kalbimizi sana yönelttir
Gözümde yaş , kalbimde telaş, aşkın için gönüllerimizi birleştir
sana açılan elleri boş çevirme, gönüllerimize hoşluk sevinci getir, bu garibin sevinci Allah c.cnun Cemalidir
Dünyamızı ve ahiretimizi hayırla çevir
Ya Rab sevdiklerimizi, sevdiklerinden eyle ...
Ya Rab kardeşlerimin muradlarını yüreklerine , ellerine indir hem dünyası , hem ahireti güzel olanlardan eyle
Gönlümüze sevinç katan, yüreklerimize Allah aşkını artıran kardeşlerimizi nazardan, kötülüklerden koru
amin . amin amin Ya Rabbul alemin

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
bizlerde eklenirmiyiz o güzel listeye birgün.. bizede gelirmi o mübarek ağızlardan bir dua.. bekleriz bizde sıra gelesiye..
ALLAHA EMANET..

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Gurubumuzca Cennet mekân İbrahim hocamıza vekâleten sayın Melissa26 için okunan hatim tamamlanmış olup,Sayın melissa'nın gönlünün her muradının kabulu,sağlık ve mutluluğu,her türlü hata ve kusurlarının affolunması,ailesinden ahırete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi için toplu dua yapılmış ve Yüceler yücesi Rabbimize cc.arz olunmuştur.

Not: Yarın'ki Hediyemiz Sayın Mavci için olucaktır.

Gurubumuz adına selam ve saygılarımızı arz ederiz.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam ve rahmetullah değerli abimiz..
Rabbim okunan hatimleri kabul eylesin..
Ne diyeceğimi bilemiyorum.. Öyle büyük bir mutluluk ki bu bizler için..
Hepinizden ayrı ayrı razı olsun Rabbim..

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
maşaallah subhanallah
ne güzel yürekleriniz var öyle.hiç tanımadığınız insanlar için hatim okuyorsunuz.
rabbim okunan hatimleri kabul eder inşaallah.rabbim razı olsun hepinizden.
selametle,dua ile...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Gurubumuzca Cennet mekân İbrahim hocamıza vekâleten sayın Melissa26 için okunan hatim tamamlanmış olup,Sayın melissa'nın gönlünün her muradının kabulu,sağlık ve mutluluğu,her türlü hata ve kusurlarının affolunması,ailesinden ahırete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi için toplu dua yapılmış ve Yüceler yücesi Rabbimize cc.arz olunmuştur.

Allah razı olsun, gönlünüzdeki dileklerinizi kabul etsin , Rabbim kabul eyle...
Çok sevindim, ilaç gibi geldi yarama meğer ne çok yarama ilaçmış anladım
İyi ki varsınız, Rabbim sizleri korusun, okuyan dillere kevserden sunsun Resul aleyhisselam tek, tek kardeşlerime
dualarımdasınız , inşallah ...

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Gurubumuzca hocamıza vekaleten nacizane bir hediye olarak hatim tamamlanmış olup Sayın Mavci kardeşimizin ailesinden ahırete göçen sevdiklerinin ruhuna iletilmesi ve sayın mavci'nin gönlünde ki bütün muradlarının kabulu,hata ve kusurlarının affolunması için toplu dua yapılmış ve Rabbimize arz olunmuştur.

Not; Yarınki hediyemiz. sayın Mir erhan kardeşimiz için okunacaktır.

Selam ve saygılarımızı arz ederiz.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamun Aleykum

Selamun Aleykum
Gurubumuzca hocamıza vekaleten nacizane bir hediye olarak hatim tamamlanmış olup Sayın Mavci kardeşimizin ailesinden ahırete göçen sevdiklerinin ruhuna iletilmesi ve sayın mavci'nin gönlünde ki bütün muradlarının kabulu,hata ve kusurlarının affolunması için toplu dua yapılmış ve Rabbimize arz olunmuştur.

Not; Yarınki hediyemiz. sayın Mir erhan kardeşimiz için okunacaktır.

Selam ve saygılarımızı arz ederiz.

Ve Aleykumselam...
Rabbim İbrahim hocamızdan ve siz değerli talebelerinden ebeden razı ve hoşnut olsun inşallah...
Bundan daha güzel hediye olamaz...
Rabbim sizleri de en güzel hediyelerle kulluğunda daim kılsın inşallah...
Allaha emanet olun...
Selam ve DUA ile...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Sayın nemire beyefendi den , herkese hediye ...İnşallah...Aciz KUL Hatime sindirerek devam ediyor inşallah...Selamlarımla...

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Gurubumuzca hocamıza vekaleten hediye olarak okunan hatmi şerif tamamlanmış olup sayın Mir erhan'ın ahırete göçmüş sevdiklerinin ruhuna iletilmesi ve Sayın mir erhanın gönlündeki bütün muradlarının kabulü,hata ve kusurlarının affı için toplu duası yapılmış,Yüceler yücesi Rabbimize cc. arz edilmiştir.

Not; Yarınki hediyemiz Sayın Muhtazaf beyefendi için olucaktır.

Hatim gurubumuz selam ve saygılarını arz eder.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım bu ne güzel hediye.
Rabbim okuyanlardan okutunlardan,
razı olsun.yolları hep açık ve bereketli olsun.
Ibrahim hocamıza allah rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun.
Selametle kalın.

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
yaşaması hayr.........
ölümü hayr........

bu söz İbrahim Hocamız için söylenmiş sanki.

Allah kabrini nurlandırsın,cennetiyle şereflendirsin Hocamızı.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
yaşaması hayr.........
ölümü hayr........

bu söz İbrahim Hocamız için söylenmiş sanki.

Allah kabrini nurlandırsın,cennetiyle şereflendirsin Hocamızı.

Aynen ablacım..
Amiin. Rabbim kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe eylesin..
Hepimiz onu çok özlüyoruz :(

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Sayın Muhtazaf beyefendi Cennet mekân İbrahim hocamızın hafızlar gurubu hocamıza vekaleten naçizane bir hediye olarak hatmi şerif tamamlamış olup ecrinden hasıl olan sevabını ailenizden ahırete göçen sevdiklerinizin ruhlarına iletilmek üzere ayrıca sağlık ve mutluluğunuz için,her türlü hata ve kusurlarınızın affı için toplu duası yapılmış ve Yüceler yücesi Rabbimize cc. arz olunmuştur.

Not ;Yarınki hediyemiz sayın Hicranfarukyavuz kardeşimiz için okunacaktır

Gurubumuz adına selam ve saygılarımızı arz ederim.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam verahmetullahi ve berekatuhu

nasıl mutlu oldum anlatamam.öyle bir zamanda geldi ki bu hediye bana hissettiklerimi tarif bile edemem.çok duyguluyum şuan.o listede yer almak benim için bi şeref... rabbim halil ibrahim amcamızdan razı olsun ve mekanını cennet eylesin.
arkadaşlarımın dediği gibi YAŞAMASI DA HAYR, ÖLMESİDE HAYR...

OKUYAN KARDEŞELERİMİZDEN,HEPİNİZDEN RABBİM RAZI OLSUN,ECRİNİ KAT KAT VERSİN İNŞAALLAH...

selamlar sevgiler... B)B)B)

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim , Rabbim sana hamd -u senalar olsun ...bu güzelliklere şahit yazıyorsun
ne demeli bu güzelkardeşlerimize Maşallah... subhanAllah nazardan koru Ya Rab!
Kötü kimselerden koru ya Rab...
en güzel mertebeleri versin Rabbim herbirinize , ne dünya endişesi , ne sırat endişesi vermesin Rabbul alemin ...
Rabbim kabul eyle...Yapılan hatimleri, duaları kabul eyle aciziz bizleri af eyle ...
Sevgili Resule komşu eyle bizleri sevgi yumagı oluşmuş kalpleri huzurunda bir eyle
yeter garip! susmuyor kalbim ne diye ? bilmem can, can bu sana hediye ne???
güzellikleri göresin diye Rabbime binlerce şükürler olsun ...''gör , gör sevenleri gör '' demiştin gördüm Elhamdülillah
Ya Rab özledim seni ben...sen kimsin? hiç ...yokum ben ...var olan sen !özleyen sen?
ben yok isem var olan ne? daldın yine derinlere Ya Rab ! düştüm tut elimden ...(düşmeyen gülsün sen)gerçekten? teşekkürler
senden başka güzel söz duymadım kimseden , hep küçültüler , hep horladılar ...hep itelediler
Olsun bak Rabbim nelere kadir tut Rabbim tut bırakma elimi , düşerim ben
Rabbim hep içim yanıyor, sırtımda hancerler geziyor ...bu ne bilmiyorum canım cok yanıyor
gececek , garip gececek vaadim gercek ! (tabi ki Rabbim ona ne şüphe)?
Rabbim sevdiklerimizle beraber eyle , ....ah, ah hizmet edebilsem Kur-an ehline ...sus ...

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Cennet mekân İbrahim hocamıza vekaleten naçizane bir hediye olarak Sayın hicranfarukyavuz için okunan hatmi şerif tamamlanmış olup Sayın kardeşimizin ailesinden ahırete göçmüş olan sevdiklerinin ruhuna iletilmesi,her türlü sıkıntı ve üzüntülerinin giderilmesi,hata ve kusurlarının affı,ve gönlündeki her muradının kabulü için toplu duada bulunulmuş ve Yüceler Yücesi Rabbimize cc.arz olunmuştur.

Not ;Yarınki hediyemiz Sayın Kardelele kardeşimiz için okunacaktır.

Gurubumuzun selam ve saygılarını arz ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt