Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!! (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SEVGİ...

FATMA_ERGUN yazdı:
zerrin yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
Sevgi, secdede eğilen bir baştır...
Sevgi, secdede gözlerden akan bir yaştır...

BAK BU SÖZLER ÇOK GÜZEL İŞTE.SAGOL EMEGİNE YÜREGİNE SAGLIK.

NE BİLİM O KALBİN ORDAYA VALLA BEN SENİN AVATARINA BAKAMIYORUM
bakma o zaman sıkışan benim kalbim sana ne oluyo :D:D:D

BAK SEN REST ÇEKMEYİDE ÖGRENMİŞ.KONUŞ KONUŞ YANIMA GELİNCE GÖRÜRSÜN SEN.AMA GÜZEL ŞİİRDİ BEN BEGENDİM.ADI AŞK OLMAYAN HERŞEY GÜZELDİR.
:D:D:D SEN BEĞENDİYSEN TAMAMDIR.. :D:D BAK KORKUTMA BENİ GELMEM FALAN..
SENİN AŞKA ALERJİN VAR HERHALDE.. :D:D

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
Sevgi, gururu yere serip bir hasır edip çiğnemektir... bunun üstüne ne yazılırki kardeşim paylaşımınız için çok tşk sevgi iki ayrı ruhun tek ruh olması ve yüce yaratna vasıl olmasıdır gerçek anlamda sevgiyi bulmanız ümidiyle
ALLAH RAZI OLSUN ABLAM. GÜZEL YORUMUN İÇİN. İNŞAALLAH ABLACIM. GERÇEK SEVGİYİ BULURUZ..

zubeyri

Kayıtlı Kullanıcı

fatma hocam cok tşk ederim
gercekten cok güzel ben aranızda yeniyim dini bi radyoda dj lik yapıyorum böle güzel şiirlere ihtiyazcım var
musadenle şiirini radyoda okumak için alıyorum bacım

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
ÜLKEMİZDE ERKEK OLMANIN ZORLUKLARI

ÜLKEMİZDE ERKEK OLMANIN ZORLUKLARI

Merhaba,değerli kardeşler,sizlerle;ülkemizde erkek olmanın zorluklarını,sıkıntılarını streslerini konuşmak istiyorum.Şimdiye kadar,sitede hep hanımların sıkıntılarını,dertlerini paylaşımlarını okuduk birazda erkek,kardeşlerimizin sıkıntılarını ele alalım.Bey kardeşlerim dış ortamda ve iş yerinizde sizi üzen sıkıntıya sokan olaylar nelerdir paylaşmak istedikleriniz varsa hep beraber paylaşalım.Sıkıntılarınıza çözümler bulmaya çalışalım diyorum.SELAM VE DUA İLE

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜLKEMİZDE ERKEK OLMANIN ZORLUKLARI

ABLA BAKYA OLDUMU ŞİMDİ SABAH İŞİM YOKTU ŞİMDİ HATLAR BİRİKTİ BEN NASIL OKUYACAM YORUMLARI.AMA GÜZEL KONU HADİ BEYLER KOLAY GELSİN.

geceyargici-86

Kayıtlı Kullanıcı

ben malatyalı kardeşiniz
işyerin de benim açımdan söyleyim kızların çalışması cok canımı sıkar.
benim şuan çalıştıgım şirket de bayan çok patronum bile bayan
yanlış anlamayın bayanın bana zararı yok ama dini yönden çok zararları var.
şu zaman da zaten dışarı cıkmam günah işlemene yetiyor dışar da kendime hakim olmak için okadar çaba harcıyorum nefsimle mücadele ediyorum bir de sirkette akşama kadar bunların içindesin nefs okadar uyanık ki bimbir türlü pisliklerle aklını kurcalıyor.daracık pantolonlar yazın zaten bir fena Allah hideyet etsin.
bu sadece benim için degil tüm kardeşlerim de bu konuda sıkıntıda.

ikinci olarak da erkek ortamlarındaki küfürler artık öyle hal almışki birbirine küfür ederek sohbet ediyorlar.ben 3 yıldır istanbuldayım ben malatyada iken böyle seyler olmadıgı için burdaki konuşmalar bana çok kötü geliyor onların söyledigine ben utanıyorum onlarda tık yok Allah hidayet etsin..

sıktım sizi ama kusura bakmayın yazma konusunda da iyi degilimdir
onun bende farkındayım

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

geceyargici-86 yazdı:
ben malatyalı kardeşiniz
şu zaman da zaten dışarı cıkmam günah işlemene yetiyor dışar da kendime hakim olmak için okadar çaba harcıyorum nefsimle mücadele ediyorum bir de sirkette akşama kadar bunların içindesin nefs okadar uyanık ki bimbir türlü pisliklerle aklını kurcalıyor.daracık pantolonlar yazın zaten bir fena Allah hideyet etsin.
bu sadece benim için degil tüm kardeşlerim de bu konuda sıkıntıda.

ikinci olarak da erkek ortamlarındaki küfürler artık öyle hal almışki birbirine küfür ederek sohbet ediyorlar.ben 3 yıldır istanbuldayım ben malatyada iken böyle seyler olmadıgı için burdaki konuşmalar bana çok kötü geliyor onların söyledigine ben utanıyorum onlarda tık yok Allah hidayet etsin..

onun bende farkındayım
Bİ ERKEGİN ŞUNLARI YAZMASINA İZİN VERİYORUZ YA.YANLIŞ ANLAMAYIN SÖZÜM ERKEKLERE DEGİL YA BİZLER NEDEN KENDİMİZİ SERGİLEMEKTEN ZEVK ALIYORUZ.NEDEN ERKEKLER İŞTE BEN DIŞARI ÇIKAMIYORUM VS YAZACAKLARINA MAŞALLAH BACILARIM NE GÜZEL GİYİNMİŞLER NE TERBİYELİLER DEMESİNLERKİ.KENDİMİZ GÜNZH İŞLİYORUZ YETMİYOR BİDE ERKEKLERİDE GÜNAHA SOKUYORUZ.RABBİM HİHAYET NASİP ETSİN.SAGOLUN.

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

zubeyri yazdı:
gercekten cok güzel ben aranızda yeniyim dini bi radyoda dj lik yapıyorum böle güzel şiirlere ihtiyazcım var
iyide şiiri ben yazdım ama :):) bende yazmadım alıntı tabi.. ama okuyabilirsiniz tabi..

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerrin yazdı:
zubeyri yazdı:
iyide şiiri ben yazdım ama :):) bende yazmadım alıntı tabi.. ama okuyabilirsiniz tabi..

KİME NİYET KİME KISMET İŞTE.ZERRİN:)

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerrin yazdı:
zubeyri yazdı:

KİME NİYET KİME KISMET İŞTE.ZERRİN:)
:D:D:D:D:D:D:D:D

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

AMA GÜLDÜM HA.VALLA EMEGİ VEREN SEN TAKDİRİ ALAN BEN OHH NE GÜZEL.

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı

[big]Sevgi, Mevlaya denilen bir amin, bir zikr, bir şükrdür... [/big]

Gerçek sevgi böyle bir şey işte ... Çok güzeldi, sağol ...​

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

siyah_beyaz yazdı:
[big]Sevgi, Mevlaya denilen bir amin, bir zikr, bir şükrdür... [/big]

Gerçek sevgi böyle bir şey işte ... Çok güzeldi, sağol ...​
NE DEMEK EFENDİM. HERŞEY SİZLER İÇİN..

ilbeyi

Kayıtlı Kullanıcı

EVET BACIM HAKLISINIZ BU ASIRDA KADIN OLMAKTA ERKEK OLMAKTA ZOR. BENDE BİR ERKEK OLARAK ADI AYŞE ,FATMA ,ZEYNEP OLAN AMA EDEPTEN HAYADAN YOKSUN ADETA AF BUYRUN KENDİNİ PAZARA ÇIKARMIŞ HAYA DAMARI YOK OLMUŞ BAYANLARI GÖRDÜKÇE BAŞIMDAN AŞAĞI KAYNAR SULARIN DÖKÜLDÜĞÜNÜ HİSSEDİYORUM. ACI OLAN TARAFI DA NE BİLİYORMUSUNUZ. SÖZÜM ONA İLERİCİ MODERN OLAN BU BAYANLARIN NİNELERİ BELKİDE ANNELERİ ONLARIN SOKAĞA ÇIKTIĞI KIYAFETLE KOCALARININ KARŞISINA ÇIKMAYA UTANIRLARDI. AMA O ZAVALLILARADA ACIYORUM. YILLARDIR O KADAR ZEHİRLENDİLERKİ DİZİLERLE FİLMLERLE. ALLAH SONUMUZU HAYREYLESİN.

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

ilbeyi yazdı:
EVET BACIM HAKLISINIZ BU ASIRDA KADIN OLMAKTA ERKEK OLMAKTA ZOR. BENDE BİR ERKEK OLARAK ADI AYŞE ,FATMA ,ZEYNEP OLAN AMA EDEPTEN HAYADAN YOKSUN ADETA AF BUYRUN KENDİNİ PAZARA ÇIKARMIŞ HAYA DAMARI YOK OLMUŞ BAYANLARI GÖRDÜKÇE BAŞIMDAN AŞAĞI KAYNAR SULARIN DÖKÜLDÜĞÜNÜ HİSSEDİYORUM. ACI OLAN TARAFI DA NE BİLİYORMUSUNUZ. SÖZÜM ONA İLERİCİ MODERN OLAN BU BAYANLARIN NİNELERİ BELKİDE ANNELERİ ONLARIN SOKAĞA ÇIKTIĞI KIYAFETLE KOCALARININ KARŞISINA ÇIKMAYA UTANIRLARDI. AMA O ZAVALLILARADA ACIYORUM. YILLARDIR O KADAR ZEHİRLENDİLERKİ DİZİLERLE FİLMLERLE. ALLAH SONUMUZU HAYREYLESİN.

AMİN AMİN ALLAH sonumuzu hemde öyle bir hayrelesinki bir daha böyle şeylerle karşılaşmayalım.bir bayan olarak sizin bu yorumlarınızı okuyunca inanın çok kötü oldum.RABBİM böyle insanların kalbine merhamet koysun ıslah eylesin

ilbeyi

Kayıtlı Kullanıcı

BACIM GERÇEKLER ACIDIR. ACIDA BİZİ ACITIR. İMAN OLMAYINCA HAYA DA OLMUYO. ALLAH RASÜLÜ >B)ELHAYAÜ MİNEL İMAN BUYURUYOR.<B)

hilal76

Kayıtlı Kullanıcı

geceyargici-86 yazdı:
ben malatyalı kardeşiniz
bu sadece benim için degil tüm kardeşlerim de bu konuda sıkıntılı

onun bende farkındayım

aslında bu konuda bende erkeklere hak veriyorum mesela neden erkekler hanımlarını aldatırlar suç sadece erkeklerdemi bizim atolyemize'de öyle insanlar geliyorki giyimine dikkat etmeyen,erkeklerin peşinde koşan,elinde sigarası,erkeklerden maddi anlamda yararlanmak isteyen ki bunların içinde evli bayanlarda oluyor ve bir süre çalıştırdıktan sonra ortamı bozdukları için işten çıkartıyoruz sadece iş ortamı değil sokaklar vs. heryerde böyle kadınlar var ALLAH onları ıslah etsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt