Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!! (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sabir

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İSLAM DİNİNE MENSUB OLDUĞUNUZ İÇİN GURUR DUYUYORMUSUNUZ?

SA
Allah a binlerce hamdü senalar olsun ki müslüman olarak doğmuşum ,islam dininin güzel ahlakı ile yetiştirilmişim ve yine binlerce şükürler olsunki bende çocuklarımı bu güzel dinin kuralları çerçevesi içinde yetiştirmeye çalışıyorum.Bize verilen en büyük nimetlerden biri islam dini ile şereflenmek müslüman olmaktır diye düşünüyorum.Allah ım kalblerimizi dini islam üzre sabit kılsın inşallah.AMİN
Ahir ve akibet hayrola
selam ve dua ileB)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
DİNİMİZDE GURURUN FAZLASI HOŞ KARŞILANMAZ AMA NE YALAN SÖYLEYEYİM ELİMDE DEĞİL.MÜSLÜMAN OLDUĞUM İÇİN MÜSLÜMAN OLARAK DOĞDUĞUM İÇİN GURURLANMAKTAN KENDİMİ ALAMIYORUM.VE MÜSLÜMAN OLARAK DOĞDUĞUM İÇİN RABBİME ŞÜKREDİYORUM.
RABBİM RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİM ŞAHİT OLSUN İNŞ DUA İLE

zeynep1111

Kayıtlı Kullanıcı

zerda ablacım ben müslüman olduğumdan duydugum menuniyeti nasıl kelimelere dökerim bilmiyorum hakkını helal et ablacım ama iykide müslümanım ve iyiki kainatın efendisinin ümmetiym iyiki peygamberim hz muhammet(s.a.s) gölümün hazinesidir rabbim şahittir onu çok seviyoruz rabbim ona layık olmayı nasip etsin
TÜRK'üm DEMENİN SUÇ, MÜSLÜMANLIĞIN NOSTALJİ SAYILMAYA BAŞLADIĞI BU DÜNYADA İNADINA TÜRK İNADINA MÜSLÜMAN OLANLARA SELAM OLSUN"

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

zeynep1111 yazdı:
zerda ablacım ben müslüman olduğumdan duydugum menuniyeti nasıl kelimelere dökerim bilmiyorum hakkını helal et ablacım ama iykide müslümanım ve iyiki kainatın efendisinin ümmetiym iyiki peygamberim hz muhammet(s.a.s) gölümün hazinesidir rabbim şahittir onu çok seviyoruz rabbim ona layık olmayı nasip etsin
TÜRK'üm DEMENİN SUÇ, MÜSLÜMANLIĞIN NOSTALJİ SAYILMAYA BAŞLADIĞI BU DÜNYADA İNADINA TÜRK İNADINA MÜSLÜMAN OLANLARA SELAM OLSUN"
RABBİM ŞAHİT OLSUN GÜZEL KARDEŞİM DİNİMİZE İMANIMIZA ONUN SEVGİLİSİNİ NASIL SEVİDĞİMİZE SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Busra_Yasiroglu yazdı:
Esselamu aleykum ve rahmatullahi ve berekatuhu ve magfiretuhu ey din kardesim.
Ne mutlu muminim diyene. Muslumaniz ve Turkuz InsaAllah sonsuza kadar. Ne buyuk bir nimet. Vesselam veddua
ALEYKÜM SELAM DEĞERLİ KARDEŞİM YORUMUNUZ İÇİN ÇOK TŞK DUA İLE İNŞ

carmelo89

Kayıtlı Kullanıcı

Bizi doğru yoluna islama sokup onu öğrenmemizi ve yaşamımızı nasip eden ALLAH a HAMD OLSUNB)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

carmelo89 yazdı:
Bizi doğru yoluna islama sokup onu öğrenmemizi ve yaşamımızı nasip eden ALLAH a HAMD OLSUNB)
BİNLERCE KERRE ŞÜKR OLSUN KARDEŞİM

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Allah'a sonsuz şükürler olsun ki müslüman bir anne ve bir babanın evladı olarak dünyaya gelmişim ve sizinde dediğiniz gibi bu dine mensup olmak ayrıcalıktır buda beni onurlandırıyor.
Resulümüzün yaşamında beni en çok etkileyen yanı ise Ahirete göçü esnasında biz aciz ümmeti için Yüceler Yücesi Yaratanımızla pazarlık yapması, tevbenin kabulünü hususu. Böyle bir Resule mensup bizler aceba ne yapıyoruz? orası ise hep muallak kalacaktır.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

konak yazdı:
Allah'a sonsuz şükürler olsun ki müslüman bir anne ve bir babanın evladı olarak dünyaya gelmişim ve sizinde dediğiniz gibi bu dine mensup olmak ayrıcalıktır buda beni onurlandırıyor.
Resulümüzün yaşamında beni en çok etkileyen yanı ise Ahirete göçü esnasında biz aciz ümmeti için Yüceler Yücesi Yaratanımızla pazarlık yapması, tevbenin kabulünü hususu. Böyle bir Resule mensup bizler aceba ne yapıyoruz? orası ise hep muallak kalacaktır.
Selam ve dua ile.
Çok tşk konak kardeşim her zamanki gibi açıklacı ve özel yazmışsınız Rabbim sevabınızı yazsın inş dua ile

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim sizden de razı olsun.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Evet kardeşler kaldığımız yerden devam edebiliriz

sert

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ETKİLEYEN KİTAPLAR....

İsrail'in şifresi adlı bir kitap okudum,okuduğunuzda siz de çok şaşıracaksınız(Yazar:Hakan Yılmaz Çebi)
Bir de daha okumadığım bir kitap var.1. bölümünü arkadaşım tavsiye etmişti okuyamamıştım ancak 2. sini inşallah okuyacağım.Ne mi?
EFENDİ 2-BEYAZ MÜSLÜMANLARIN BÜYÜK SIRRI/Soner Yalçın

Kimdir, "Beyaz Müslümanlar"?..
Soner Yalçın bu kez okuyucularını, tarikat şeyhi Harun Hoca 'nın (Aaron Kandiyoti) peşinden, tarikatlara, dergâhlara, müritlere, siyaset ve ticaret dünyasına, ilginç akrabalık bağlarına uzanan bir yolculuğa çıkarıyor...
İslamcı çevrelerin içindeki Sabetayistler... Tarikatlara, tekkelere, müritlere, iş dünyasına, siyasete ve ilginç akrabalık bağlantılarına uzanan ilişkiler ağı... İsimler....İsimler...
Said-i Nursî'nin mezarından kaçırılan cesedi yıllardır neden bulunamıyor?..
Sabetay Sevi 'nin(İZMİRLİ SAHTE MEHDİ) sağkolu Osman Çelebi, hangi ünlü Mevlevî'nin büyükdedesiydi?..
Nâzım Hikmet 'in Nakşibendî Gümüşhaneli Dergâhı'yla akrabalık bağları neydi?..

Türkiye 'nin sayılı zenginlerinden, tarikatçı bir ailenin sosyetik gelinleri kimler?..

Yahudi Alyans Okulu mezunu ünlü şeyh kimdi?..

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum kardeşlerim. ben de Ali Ayçil'in sur kenti hikayeleri adlı birbirine bağlantılı hikayeler içeren kitabını beğeniyorum. bir de Aydoğan Avatandaş'ın Apokalipse diye ilginç fikir ve araştırma kitabı değişik.kitapseverlere duyurulur....:)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Emin misin??????

useful yazdı:

keşke emin olabilsek ama değiliz tabiki. Bundan emin olabilmek çok zor hatta imkansız . emin olmadığımdan eminim. inş. Rabbim kimseyi korktuğuna uğratmaz... Aeo

rabbim yar ve yardımcımız olsun inşAllah

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

En önemlisi sabaha çıkacağımızdan eminmiyiz KESİNLİKLE HAYIR :(:(:(

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com
RE: BAYLARA ÖZEL

RE: BAYLARA ÖZEL

a.s.
hocam ALLAH razı olsun.güzel bir konu.ben bundan birkaç ay önce basında yer alan eyüp mezarlığının çiftlerin kaçamak yeri olduğu haberini hatırlatmak istiyorum.kabirlerin içinde & üzerinde çiftlerin (içerisinde tesettürlü bayanlarda vardı) yaptığı ahlaksızlıkları gizli kamera ile çekmişlerdi.inanın bir müslüman olarak yerin dibine geçtim.kabrin içerisinde böyle bir durumda görüntülenen kişilerin acaba hiçmi yakını vefat etmemişti merak ettim.kendilerini ateşe atıyorlar fakat orada yatan müminlerin ALLAH dostlarının toprak olan aziz bedenleri üzerinde yapıyorlar.bu durum ecnebi mezarlığında dahi olsa kabul edilemez.ve bu duruma düşen lerin tesettürlü bayanlar olması hiçmi hiç kabul edilemez.
ALLAH ıslah etsin.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Sizce AB Bize Eşit Muamele Edecek mi?

Sizce AB Bize Eşit Muamele Edecek mi?

a) Evet

b)Hayır

c)Bilemiyorum

d)Yorumda Yapmak İstiyorum;

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Sizce AB Bize Eşit Muamele Edecek mi?

RE: Sizce AB Bize Eşit Muamele Edecek mi?

çok tşk kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt