Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM GÜZEL KARDEŞİM :TAMİN KARDEŞİM CÜMLEMİZİ İNŞALLAH RABBİM HEM AZİZ KILSIN HEM GÜLDÜRSÜN RABBİM SENİN GİBİ KARDEŞİMDENDE EBEDİ RAZI OLSUN
DAİMİ DUALARDA OLMAK DİLEĞİYLEB)

Amin ecmain inşallah güzel kardeşim.. Allah c.c razı olsun sizden de daimen..Siz her daim dualarımdasınız kardeşim..Rabbimiz c.c, sizi şehitlerle, sıddıklarla ve sevdiği kullarıyla haşreylesin, dünya ve ahiret selameti nasip eylesin inşallah güzel kardeşim..Rabbimize emanetsiniz güzel kardeşim..Siz de bu kardeşinize dualarınızda yer verin inşallah..Selam, dua ve muhabbetle..B)B)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Amin ecmain inşallah güzel kardeşim.. Allah c.c razı olsun sizden de daimen..Siz her daim dualarımdasınız kardeşim..Rabbimiz c.c, sizi şehitlerle, sıddıklarla ve sevdiği kullarıyla haşreylesin, dünya ve ahiret selameti nasip eylesin inşallah güzel kardeşim..Rabbimize emanetsiniz güzel kardeşim..Siz de bu kardeşinize dualarınızda yer verin inşallah..Selam, dua ve muhabbetle..B)B)
GÜZEL KARDEŞİM SİZLER BENİM GÖNÜL LİSTEMDEKİ DUALARMDASINIZ RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN OGÜZEL DUALARINIZA CANI GÖNÜLDEN AMİN DİYORUM RABBİM BANA ETTİĞİNİZ O GÜZEL DUALARIN KAT BE KATINI SİZE VERSİN İNŞALLAH BİL MUKABİL KARDEŞİM DAİMİ DUAMDASINIZ EMANETİN SAHİBİME EMANET OLUN BENİM İÇİN NE BÜYÜK NİMET SİZİN GİBİ KARDEŞİM OLDU RABBİM KARDEŞLİĞİNİZE LAYIK EYLESİN BENİM GİBİ ACİZİ:AAMİN

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
GÜZEL KARDEŞİM SİZLER BENİM GÖNÜL LİSTEMDEKİ DUALARMDASINIZ RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN OGÜZEL DUALARINIZA CANI GÖNÜLDEN AMİN DİYORUM RABBİM BANA ETTİĞİNİZ O GÜZEL DUALARIN KAT BE KATINI SİZE VERSİN İNŞALLAH BİL MUKABİL KARDEŞİM DAİMİ DUAMDASINIZ EMANETİN SAHİBİME EMANET OLUN BENİM İÇİN NE BÜYÜK NİMET SİZİN GİBİ KARDEŞİM OLDU RABBİM KARDEŞLİĞİNİZE LAYIK EYLESİN BENİM GİBİ ACİZİ:AAMİN

Selamün Aleyküm güzel kardeşim benim..Şunu bilin ki o sizin kalp güzelliğiniz..Asıl ben size çok teşekkür ederim..Düşünceleriniz itibariyle de burada çok değer verdiğim bir kardeşimsiniz..Cihad sevginiz, dava bilinciniz, kardeşçe olan yaklaşımınız bunlar, benim çok hoşuma gitti gerçekten..Nickiniz gibi sizi cennete yolcu kılsın Rabbimiz c.c inşallah güzel kardeşim..İnşallah nickinizdeki bu güzel, şerefli yolculuğa başarıyla ulaştırır Rabbimiz c.c...Aslolan da bu güzel kardeşim..Dünyada bunun için varız zati..Est. kardeşim, layık olmak diye bir şey yok..Gönül zaten, sevgilere mukabele edeni kabul ediyor..:evet..Bu güzellikte sizin payınız çok büyük..Rabbimiz c.c güzel kalbinize göre ecirlendirsin inşallah sizi güzel kardeşim..Rabbimize emanetsiniz inşallah...B)B)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm güzel kardeşim benim..Şunu bilin ki o sizin kalp güzelliğiniz..Asıl ben size çok teşekkür ederim..Düşünceleriniz itibariyle de burada çok değer verdiğim bir kardeşimsiniz..Cihad sevginiz, dava bilinciniz, kardeşçe olan yaklaşımınız bunlar, benim çok hoşuma gitti gerçekten..Nickiniz gibi sizi cennete yolcu kılsın Rabbimiz c.c inşallah güzel kardeşim..İnşallah nickinizdeki bu güzel, şerefli yolculuğa başarıyla ulaştırır Rabbimiz c.c...Aslolan da bu güzel kardeşim..Dünyada bunun için varız zati..Est. kardeşim, layık olmak diye bir şey yok..Gönül zaten, sevgilere mukabele edeni kabul ediyor..:evet..Bu güzellikte sizin payınız çok büyük..Rabbimiz c.c güzel kalbinize göre ecirlendirsin inşallah sizi güzel kardeşim..Rabbimize emanetsiniz inşallah...B)B)
ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM GÜZEL KARDEŞİM BENİM HAKKIMDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN RABBİM RAZI OLSUN O SİZDEN KAYNAKLANIYOR GÜZEL BAKAN GÜZEL GÖRÜR SİZDE BÖYLE YAPIYORSUNUZ KARDEŞİM RABBİM RAZI OLSUN BENİ HİÇ BİR KONUMDA YANLIZ BIRAKMADINIZ RABBİM SİZİ EN GÜZEL MAKAMINI VERSİN RASULÜME KOMŞU OLUN İNŞAALLAH RABBİM SİZEDE KALBİNİZDEKİ HAYIRLI MURATLARINIZI VERSİN BENİM İÇİN ETTİĞİNİZ O GÜZEL DUALARA HİÇ ÇEKİNMEDEN AMİN DİYORUM RABBİM SENİN GİBİ KARDEŞİME RASULÜNÜ VE KABESİNİ NASİP BUYURSUN İNŞALLAH SİZDE KAİNATIN SAHİBİNE EMANET OLUN RASULÜM SİZİ SIRAATTE KARŞILASIN İNŞALLAH KEVSERİNDEN İÇİRSİN AMİNB)

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Soru : Otopsiye Başladiğiniz Zamani Hatirliyor Musunuz?
Cevap : Akşam 20:30 Civarinda Başladik.
Soru : Bay Tom O Esnada ölü Müydü?
Cevap : Hayir, Sandalyeye Oturmuş, Kendisine Neden Otopsi Yaptiğimi Merak Ediyordu.

Es Selamun Aleyküm Canim Kardeşim.çok Hoş Olmuş Bunlar:B.bizi Güldürdün Rab'bim De Senin Yüzünden Gülücükleri Eksik Etmesin Inşallah.Allah C.c. Razi Olsun.selam Ve Dua Ile.rab'bim e C.c. Emanetsin Güzel Kardeşim.....B)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
* '' UYKUSUNDA ÖLEN BİR İNSAN, ERTESİ GÜNÜN SABAHINA KADAR BUNUN FARKINA VARAMAZ DEĞİL Mİ DOKTOR?''

* '' EN GENÇ OLAN OĞLUNUZ, HANİ ŞU 20 YAŞINDA OLAN KAÇ YAŞINDAYDI?''

* '' RESMİNİZ ÇEKİLİRKEN ORADA MIYDINIZ?''

* '' SAVAŞTA ÖLDÜRÜLEN SİZ MİYDİNİZ, YOKSA KARDEŞİNİZ MİYDİ?''

* '' YALNIZ MIYDINIZ YOKSA KENDİ BAŞINIZA MIYDINIZ?''

* '' ÇARPIŞMA ESNASINDA, ARAÇLAR ARASINDA NE KADAR MESAFE VARDI?''

* '' ORADAN AYRILANA KADAR ORADA MIYDINIZ?''

* '' SİZİ ÖLDÜREN BU ADAM MIYDI?''

SORU : ÜÇ ÇOCUĞUNUZ VARDI DEĞİL Mİ?
CEVAP : EVET.
SORU : KAÇI ERKEK?
CEVAP : ERKEK YOK.
SORU : HİÇ KIZINIZ VAR MI?

SORU : MERDİVENLER, ALT BODRUMA İNİYOR DEDİNİZ DEĞİL Mİ?
CEVAP : EVET
SORU : PEKİ AYNI MERDİVENLER YUKARI DA ÇIKIYOR MUYDU?

SORU : BAY SMITH, GEÇEN YAZ KUSURSUZ BİR BALAYINA ÇIKMIŞTINIZ DEĞİL Mİ?
CEVAP: EVET AVRUPAYA..
SORU : PEKİ, EŞİNİZ DE SİZİNLE Mİ GELDİ?

SORU : İLK EVLİLİĞİNİZ NİÇİN SONA ERMİŞTİ?
CEVAP: ÖLÜM SEBEBİYLE..
SORU : KİM ÖLMÜŞTÜ?

SORU : ŞÜPHELİYİ TARİF EDEBİLİR MİSİNİZ?
CEVAP : ORTA BOYLUYDU, SAKALI VARDI.
SORU : KADIN MIYDI, ERKEK MİYDİ?

SORU : BUGÜNE KADAR KAÇ ÖLÜ ÜZERİNDE OTOPSİ YAPTINIZ, DOKTOR?
CEVAP: BUGÜNE KADARKİ BÜTÜN OTOPSİLERİMİ ÖLÜLER ÜZERİNDE YAPTIM.

SORU : BÜTÜN CEVAPLARINIZ SÖZLÜ OLMAK ZORUNDA, ANLAŞTIK MI? ŞİMDİ HANGİ FAKÜLTEDE OKUYORSUNUZ?
CEVAP: SÖZLÜ.

SORU : OTOPSİYE BAŞLADIĞINIZ ZAMANI HATIRLIYOR MUSUNUZ?
CEVAP : AKŞAM 20:30 CİVARINDA BAŞLADIK.
SORU : BAY TOM O ESNADA ÖLÜ MÜYDÜ?
CEVAP : HAYIR, SANDALYEYE OTURMUŞ, KENDİSİNE NEDEN OTOPSİ YAPTIĞIMI MERAK EDİYORDU.

SORU : OTOPSİYE BAŞLAMADAN ÖNCE BAY STEVEN 'IN NABZINA BAKTINIZ MI DOKTOR?
CEVAP : HAYIR
SORU : KALBİNİ DİNLEDİNİZ Mİ?
CEVAP : HAYIR
SORU : NEFES ALIP ALMADIĞINI KONTROL ETTİNİZ Mİ?
CEVAP : HAYIR.
SORU : O HALDE SİZ OTOPSİYE BAŞLARKEN BAY STEVEN, HALA YAŞIYOR OLABİLİR DEĞİL Mİ?
CEVAP : HAYIR.
SORU : NASIL BU KADAR EMİN OLABİLİYORSUNUZ DOKTOR?
CEVAP : ÇÜNKÜ ADAMIN BEYNİ, MASAMDA KAVANOZUN İÇİNDEYDİ.
SORU : YİNE DE HALA YAŞIYOR OLAMAZ MI?
CEVAP: EVET, HATTA ŞU ANDA BİR MAHKEME SALONUNDA AVUKATLIK YAPIYOR OLABİLİR..

selamun aleykum gül tanem
hepsi çok komikti ama doktarlarınki beni korkuttu :D:D
ellerine yüreğine saglık canım kardeşim rabbim razı olsun
rabbimize emanetsin inşallah gül tanesi
selam dua ve muhabbetle inşallah
<<B)B)>>

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
islamiyet.gen farkı allah razı olsun aliye kardeş süperdi a.e.o

irsat

Kayıtlı Kullanıcı
çok komikti,Allah ta sizi güldürsün...

SORU : BÜTÜN CEVAPLARINIZ SÖZLÜ OLMAK ZORUNDA, ANLAŞTIK MI? ŞİMDİ HANGİ FAKÜLTEDE OKUYORSUNUZ?
CEVAP: SÖZLÜ.

SORU : OTOPSİYE BAŞLADIĞINIZ ZAMANI HATIRLIYOR MUSUNUZ?
CEVAP : AKŞAM 20:30 CİVARINDA BAŞLADIK.
SORU : BAY TOM O ESNADA ÖLÜ MÜYDÜ?
CEVAP : HAYIR, SANDALYEYE OTURMUŞ, KENDİSİNE NEDEN OTOPSİ YAPTIĞIMI MERAK EDİYORDU.

okudukça okumak geliyor...

irsat

Kayıtlı Kullanıcı
Allahın takdirine bak

paylaşımın çok güzeldi,sağol...

irsat

Kayıtlı Kullanıcı
elimde olsaydı evsiz kalan vatandaşlara veya kanser , verem olan vatandaşlara yardım etmek isterdim...

Ahmet_58

Kayıtlı Kullanıcı
Fırsat İnsan' ın her zaman elindedir. Onun için iyi değerlendirelim. Selamun Aleyküm.

Kaan Erdem

Yönetici
günah işlemezdim derseniz olabilir ama fırsatım olsa bütün günahlarımın af olmasını isterdim demeniz çok doğru olmadı...
fırsat ve imkanınız ancak ruhunuzu teslim ederseniz biter...şu an sağsanız ve soluk alıyorsanız yaşadığınız her an fırsat ve imkan içindir...af dilemek,eksikleri tamamlamak..ibedetlerinizi hakkı ile yerine getirmek...pişmanlık göz yaşları ile bağışlanmayı istemedik....

selam ve dua ile kalınız..ALLAH cc emanet olunuz..hakkınızı helal ediniz..selametle...

bir fırsatım olsa bütün günahlarımın af olmasını isterdim

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Fırsatım olsaydı, islamı dünyaya yaymak için elimden geleni yapardım.

irsat

Kayıtlı Kullanıcı
hihihi ne makara ama,anneye bak , herkese böyle anne lazım :D ::D

paylaşımınız çok güzeldi :)

reyyan34

Kayıtlı Kullanıcı
Hangisi Saf

Hangisi Saf

berber Dükkandaki Müşterisini Dinliyordu

Müşteri Bilgiç Bir Eda Ile şöyle Söylüyordu

Müşteri -bak şu Karşida Oynayan Veledi Görüyormusun?

Berber -evet şu Mavi şortlu Olan Değilmi?

Müşteri -bu çocuğa çok Gülüyorum çok Saf Bir şey Yahu

Berber _nereden Biliyorsun?

Müşteri -nereden Olacak Bak şimdi!!!!!!

Cebinden Bir Beş Birde Bir Ytl çikarir Ve Seyret Der

Dişari çikar çocuğu Yanina çağirir Gel Bakiyim Efe Hangisi Senin Olsun çocuğa Uzattiği Paralardan Bir Ytl Yi Alan çocuk Bunu Der Ve Parayi Alir Gider

Müşteri _gördünmü Bir Alem Cocuk Ne Kadar Verirsem Vereyim 1 Ytl Yi Aliyor

Berber Durumu şaşkinlikla Seyretmiş Bir Anlam Verememiş Müşterisi Ben Bu Oyunu Uzun Zamandir Oynuyorum Bu Saftiriğe

Günler Sonra Berber Yolda Bu Saf çocuğa Rastlar Merak Eder Sorar Yavrum Amcalar Sana Para Veriyor Niye Hep 1 Ytl Yi Aliyorsun Beş şi Alsana

Saf Diye Nitelendirilen Yavrunun Cevabi çarpicidir

Beş Ytl Yi Alirsam Oyun Biterde Ondan

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
EsSelamunAleyküm..Altın yumurtlayan tavuğu bulmuş..helal olsun çocuğa..saf mış...Elinize-emeğinize sağlık..Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM çok güzel bir paylaşım emeğinize sağlık ALLAH Razı olsun

SELAM ve DUA ile kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt