Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Ben iki şey yapardım birincisi namaza daha erken yaşta başlardım
ikincisi eşimle aramı düzeltirdim

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
bende kesinlikle namazıma erken başlamak işsterdim.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hafize annem..ihtimaller üzere konuşmayı pek sevmem faydası yok çünkü ama gene de söyleyeyim..geride bıraktığım tüm dostlarımı,kardeşlerimi,arkadaşlarımı kısacası geçmişimde olan herkesi bir nebze de olsa kırmazdım..hepsinin gönlünü daha da hoş etmek isterdim..helalliğini almak isterdim hepsinin..selamun aleyküm,hakkınızı helal ediniz..Allaha(c.c.)emanet olunuz..

tu@nna €lif

Kayıtlı Kullanıcı
ay süper yaaa gülmektemn bayılacaz ilahi siz :D iyi espiri Allah'a emanet olun s.a....:G

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim süperdi fıkra allah razı olsun ama ben bide mehmet kardeşimizin yazdığı maç sonuçlarınada çok güldüm böyle bi sitede allah sizden de razı olsun mehmet kardeş.ah şu trabzonsporda şampiyonlar ligine girse.8-0 değil 16-0 yenilir sanırım.a.e.o

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cid-be16d7dad725ce0d.spaces.live.com
s.a kardeşim süperdi fıkra allah razı olsun ama ben bide mehmet kardeşimizin yazdığı maç sonuçlarınada çok güldüm böyle bi sitede allah sizden de razı olsun mehmet kardeş.ah şu trabzonsporda şampiyonlar ligine girse.8-0 değil 16-0 yenilir sanırım.a.e.o

ve aleykum selam EKREME kardeşim RAHMAN cimlemizden razı olsun ..Mehmet kardeşim nerelere gitti bilmiyotrum o kardeşimizin böyle bir güzel yanı vardı sagolsun LİG,UEFA,ŞP.LİG.vs herbirini bize canlı yayın gibi aktarırdı...8:0,,gelince GS"li olarak çok üzüldüm,,inşaALLAH takımlarımız böyle bir yenilgiyle birdaha dönmezler.....selametle inşaALLAH ..;)

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
ayı imana gelirse:)

ayı imana gelirse:)

ateist bir adam ormanda yürüyüşe çıkmış.birden karşısına bir ayı çıkmış ve çok korkmuş.ayı adamı yere devirmiş.adam korkusundan Allah a yalvarmış: Allah ım ne olur beni bu ayının şerrinden koru.sonra birden ormanda hayat durmuş.dereler akmaz kuşlar ötmez olmuş.ayıda tam pençesini kaldırmışken adama doğru o da donmuş kalmış.sonra adam yanı başında bir ışık görmüş.ve o ışıktan gelen ses:hani sen ateisttin.hani tanrıya inamıyordun.adam demiş ki evet ama bana bir şans verin demiş.peki o zaman nedir bir isteğin var mı demiş ışıktan gelen ses.evet demiş adam benim bu saatten sonra imana gelebilmem zor.ama sen bu ayıya iman gücü verirsen belki kurtulurum demiş.tamam demiş dileğin kabul oldu.sonra ışık yok olmuş.her şey eski haline dönmüş.ayıda tam pençesini indirecekken durmuş ve demiş ki:Allah ım sana iman ediyorum senin için oruç tutuyorum ve senin rızan için orucumu açıyorum demiş ve pençesini indirmiş:):)

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Allah RAzı Olsun Çok Güldüm yaa :D:D ne bunlar böylee

7553:"Kaçan aracı takip halindeyiz".
Merkez: "Anlaşıldı. Mevkiiniz?"
7553:"Kaybolduk Merkez!..."

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı
3370:
"Bir minibüs at arabasına çarpmış, at vefat etmiş".
Merkez:
"Başın sağ olsun evladım.

bu da çok komik ya

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
çorba Kasesi

çorba Kasesi

ÇORBA KASESİ
Mehmet ile handan öğrenci olup aynı evi paylaşmaktadırlar.bir gün handan ve mehmet ,mehmetin annesini akşam yemeğine davet etmeye karar verirler. mehmetin annesi yemek süresince handanı iyice süzer ve aslında handanın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu,acaba aralarında ev arkadaşlığından ileri boyutta bir ilişkinin olup olmadığını merak eder.aklını okumuşcasına mehmet annesine derki: ne düşündüğünü biliyorum ama emin olki biz yanlızca ev arkadaşıyız ötesi yok.akşam yemeğinden sonra mehmetin annesi evine döner . bir iki gün sonra handan mehmete derki:

Mehmet annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum.mehmet yanıtlar: annemin almış olabileceğini sanmıyorum ama ben yinede kendisine bir mektup yazayım.oturur ve yazar
:anneciğim gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum ama almadında demiyorum fakat konu şuki sen bize yemeğe geldiğin günden beri kayıp!sevgiler oğlun mehmet.aradan bir hafta geçer annesinden mektup gelir .

sevgili oğlum: handanla yatıyorsun demiyorum ama yatmıyorsunda demiyorum fakat konu şu ki:handan kendi yatağında yatıyor olsaydı çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu sevgiler annen..

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hafize teyze emeğine sağlık ateş ile barut asla yan yana duramazlar .kadın akıllıymış handanın yatağınamı saklamış . süper anne

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzeldi islam güneşi isminiz çok güzelmiş avatarınızda a.e.o

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
zor imiş......:)

zor imiş......:)

ZOR İŞMİŞ
İki hırsız, Londra'nın en büyük bankasını soyarlar. Soluk soluğa eve gelince, biri arkadaşına der ki:

- Şu paraları sayalım bakalım, ne kadar paramız oldu?

Öbürü sakince cevap verir:

- Şunun merakına bak! Böyle zor işlerle kendini ne yoruyorsun? Yarınki gazeteler ne kadar olduğunu muhakkak yazacaklar, alırız bir gazete, olur biter!

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
saolasın kardeşim. asıl Allah sizden razı olsun.selametler..

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hafize annem..ihtimaller üzere konuşmayı pek sevmem faydası yok çünkü ama gene de söyleyeyim..geride bıraktığım tüm dostlarımı,kardeşlerimi,arkadaşlarımı kısacası geçmişimde olan herkesi bir nebze de olsa kırmazdım..hepsinin gönlünü daha da hoş etmek isterdim..helalliğini almak isterdim hepsinin..selamun aleyküm,hakkınızı helal ediniz..Allaha(c.c.)emanet olunuz..

Aleykümselam Recep ben ne yapmak isterim biliyormusun huzur evinde yaşlılara bakmak isterdim çünki onlar çocuklar kadar masum güçleri yok savunmasız onlara el ayak olmak isterdim Rabbim bunu biliyor selametle :gulegule

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt