Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (2 Kullanıcı)

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
sa.elinize allah cc tarafından bir fırsat gecse ne yaparsınız demiş MERKEZ EFENDİNİN hocası.herkez birşeyler anlatmış sıra merkez efendiye gelince.ben hiç bir şey yapamam olduğu gibi devam ederim çünkü daha önce bunları yapana yanlışlık isnat etmiş olurum demiş.adıda merkez efendi olmuş.a.e.o

holalı

Kayıtlı Kullanıcı
Elime bir fırsat geçseydi savaşmaya neden olan bütün sorunları ve silahları yok ederdim

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı
bunu Sordun Ya Ben Yine Islami Daha Cucuk Yaşta öğrenirdim Ah..........a E O

merihg

Kayıtlı Kullanıcı
bir fırsatım olsa bütün günahlarımın af olmasını isterdim

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim allah razı olsun sabah sabah güldürdün a.e.o

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ilk 20 yaşından önce hacca gitmek.a.e.o

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm...

iyide o kadar yiyeceğine midene kelepçe taktır kardeşim...:K

ALLAHA EMANET OLUNUZ

gavunu garpuzu gabuklu yerim
acelemden soyamıyon doktor bey

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM İNŞALLAH BİRAZ DAHA İYİSİNDİR BİLİYORUM ANNEN BABAN YOK SENDE YALNIZSIN AMA GÜZEL BİR YALNIZLIK İNŞALLAH YAKINDA GELECEKLER ÜZÜLME TAMAMMI PAYLAŞIMIN İCİNDE ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANETSİN

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM İNŞALLAH BİRAZ DAHA İYİSİNDİR BİLİYORUM ANNEN BABAN YOK SENDE YALNIZSIN AMA GÜZEL BİR YALNIZLIK İNŞALLAH YAKINDA GELECEKLER ÜZÜLME TAMAMMI PAYLAŞIMIN İCİNDE ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANETSİN
ALEYKÜM SELAM CEVDET ABİ :guleguleEVET ANNE BABAM YOK AMA SAĞ OLUN BABAM YERİNE SİZ VARSINIZ EĞER EVLADINIZ OLARAK KABUL EDERSENİZ :TSİZDE KAİNATIN SAHİBİNE EMANET OLUN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM BUYRUN ABİ YAPABİLECEĞİM BİŞEYSE:!

S.A. KARDEŞİM BAKŞİMDİ BENİM TAM 7 TANE KIZIM VAR İKİSİ ÖZ KALAN 5 TANESİ BU SİTEDEN ONLAR KENDİLERİNİ BİLİYORLAR ŞİMDİ SENDE BENİM KIZIM OLMAN İCİN YARIN MUHTARA GİDECEN. İKAMETGAH İLMİHABERİ. İKİ FOTOĞRAF. NÜFÜSTAN NÜFÜS ÖRNEĞİ. VE BİRDE KAROKALDAN SABUKA KAĞIDI ALACAKSIN. VE BANA YOLLAYACAKSIN BUNLARI YAPARSAN KIZIM OLARAK KABUL EDERİM

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM BAKŞİMDİ BENİM TAM 7 TANE KIZIM VAR İKİSİ ÖZ KALAN 5 TANESİ BU SİTEDEN ONLAR KENDİLERİNİ BİLİYORLAR ŞİMDİ SENDE BENİM KIZIM OLMAN İCİN YARIN MUHTARA GİDECEN. İKAMETGAH İLMİHABERİ. İKİ FOTOĞRAF. NÜFÜSTAN NÜFÜS ÖRNEĞİ. VE BİRDE KAROKALDAN SABUKA KAĞIDI ALACAKSIN. VE BANA YOLLAYACAKSIN BUNLARI YAPARSAN KIZIM OLARAK KABUL EDERİM
ALEYKÜM SELAM CEVDET ABİ HİÇ BUKADAR GÜLMEMİŞTİM:K RABBİM RAZI OLSUN RABBİM RAZI OLSUN NASIL YOLLUCAM BUNLARI:evetRABBİM SİZDEN RAZI OLSUN SORGUSUZ CENNETE GİRİN İMŞALLAH EMANETİN SAHİBİNE EMANET OLUN:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM CEVDET ABİ HİÇ BUKADAR GÜLMEMİŞTİM:K RABBİM RAZI OLSUN RABBİM RAZI OLSUN NASIL YOLLUCAM BUNLARI:evetRABBİM SİZDEN RAZI OLSUN SORGUSUZ CENNETE GİRİN İMŞALLAH EMANETİN SAHİBİNE EMANET OLUN:H

S.A. KARDEŞİM TABİKİ BU ŞAKAYDI AMA ŞU BİR GERCEK BU SİTEDE TAM BEŞ KIZIM VAR BUNLARI SANA SANRA TANIŞTIRIRIM VE ŞİMDİ ALTI OLDU BENİ BU ŞEREFE LAYIK GÖRDÜĞÜN İCİN SANA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM ALLAH HERDAİM GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH RABBİME EMANET OL KIZIM

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM TABİKİ BU ŞAKAYDI AMA ŞU BİR GERCEK BU SİTEDE TAM BEŞ KIZIM VAR BUNLARI SANA SANRA TANIŞTIRIRIM VE ŞİMDİ ALTI OLDU BENİ BU ŞEREFE LAYIK GÖRDÜĞÜN İCİN SANA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM ALLAH HERDAİM GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH RABBİME EMANET OL KIZIM
ALEYKÜM SELAM İNŞALLAH TANIMAK İSTERİM ABİ ESTAFİRULLAH SİZ EVLET OLARAK KABUL ETME ŞEREFİNE NAİL ETTİNİZ YA BENİ RABBİM RAZI OLSUN AMİN İNŞALLAH RABBİM SİZİNDE GÖNLÜNÜZDEKİ HAYIRLI MURADLARINIZI VERSİN İNŞALLAH SİZDE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE:)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm güzel kardeşim..Emeğinize sağlık..Tebessüm ettirdiniz :) Rabbimiz c.c de sizi iki cihanda güldürsün ve aziz kılsın inşallah..Allah c.c razı olsun..Selam ve dua ile..B)
ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM GÜZEL KARDEŞİM :TAMİN KARDEŞİM CÜMLEMİZİ İNŞALLAH RABBİM HEM AZİZ KILSIN HEM GÜLDÜRSÜN RABBİM SENİN GİBİ KARDEŞİMDENDE EBEDİ RAZI OLSUN
DAİMİ DUALARDA OLMAK DİLEĞİYLEB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt