Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (3 Kullanıcı)

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
işkembe ama hic sevmem bırde ben işkembe değilim nişanlım imam bayıldı tam uyuyo yanı

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
Sizce bu neye benziyor?

Sizce bu neye benziyor?

2emfkfk.jpg

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
yok canım asmadım asarmıyım..sınavlarım vardı bugün bitti hamd olsunn..5 gündür girmiyorum foruma merve...evime geldim artık bayram tatiline...evimdeyim şuannn:a01:

çok sevindim abla ne bilim bende sınavları asmazda dedım:a03:. iyi abla bol bol aılenle vakıt gecır hasretlık gıder bayramı şimdiden yasıyorsun yanı

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
çok sevindim abla ne bilim bende sınavları asmazda dedım:a03:. iyi abla bol bol aılenle vakıt gecır hasretlık gıder bayramı şimdiden yasıyorsun yanı

allah razı olsun mervemm teşekkürler...inşallah öyle olur merveee..hepimiz için güzel bir bayram olsunn...:a27:

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun mervemm teşekkürler...inşallah öyle olur merveee..hepimiz için güzel bir bayram olsunn...:a27:
inşallah abla benim için güzel bir bayram olacak kısmet olursa inşallah balıkesire nişanlımın yanına gideceğiz dört aydan beri görmüyorum askerde:A

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt