Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (3 Kullanıcı)

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
ingilizce biliyormuş

ingilizce biliyormuş

Temel Çımacı olmuş, ilk kez yurt dışına gitmişti. Gemi Liverpool Limanı'na yanaşırken, Temel iskeledeki İngiliz'e bağırdı: - Tut şu halatı! İngiliz anlamadı bir şey.. Temel yine bağırdı: - Tut şu halatı! İngiliz'de gene hareket yok.. Temel ortaokuldaki ingilizcesi ile bağırdı: - Do you speak English? - "Yes.. Yes.." dedi İngiliz; Temel öfkeyle bağırdı: - O zaman tut şu halatı..!

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
tek benmiyim ?

tek benmiyim ?

Manevra varmış. Mehmet elde tüfek yerde yatıyormuş. Komutan gelip sormuş: -Düşman önden gelirse ne yaparsın? Mehmet cevaplamış. Şu yandan, bu yandan, arkadan gelirse diye; tekrar tekrar sormuş komutan. Mehmet bunları da cevaplamış. Komutan en sonunda: - "Ya düşman tepeden gelirse?" deyince; - "Bu memleketin tek askeri ben miyim komutanım?"

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.canım emeğine sağlık çok şirin ve komik olmuş.ALLAH senide güldürsün .ALLAHA emanet ol.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.ablacım çok şirin ve yaratıcı.emek verip buraya koymuşsun .emeğine sağlık.sıkma canını bak biz çok beğendik.ALLAHA emanet ol ablacım.

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
selamün aleyküm.ablacım çok şirin ve yaratıcı.emek verip buraya koymuşsun .emeğine sağlık.sıkma canını bak biz çok beğendik.ALLAHA emanet ol ablacım.

Allah razı olsun ablam... sıkmıyorum canımı zaten ... sağolasın tenezzül edip tekrar yazdığın için çok incesin... tekrar sağolasın:a07::a07::a07:

misbah_ı_nevvar

Kayıtlı Kullanıcı
Orasını bilemiyorum inan ama bende gördğümde baya güldüm...:a21::a21:

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşlerim
emeğinize sağlık
selametle kalın...

meral78

Kayıtlı Kullanıcı
Ayyyyy Bilnur sen çok alemsin,nerden buluyosun bunları,çok güldürdün yine beni emeğine sağlık kardeşim,selametle...

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
:a29:
Ayyyyy Bilnur sen çok alemsin,nerden buluyosun bunları,çok güldürdün yine beni emeğine sağlık kardeşim,selametle...

hahaha meral sağol canımm..allah yüzünden eksik etmesin tebessümünü...ne mutlu bana rrabbim sizler gibi güzel insanlarla ttanışıştırdı..öptümc anım ..allaha emane tol:a07:

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
beğenmedim kardeşim.buda benim fikrim.çok gereksiz.kusura bakmayınız.selam ve dua ile kalınız.

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
beğenmedim kardeşim.buda benim fikrim.çok gereksiz.kusura bakmayınız.selam ve dua ile kalınız.

biz beğenin demiyoruz ki siz yanlış yerinden almışsınız bizi..
beğenmeyebilinir tabikiii.
biz sadece uslub diyoruz uslup....... bilmem anlatabildim mi kardşim ...

selametle

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Hepsi birbirnden güzel. Eline sağlık..

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Hem Erkek Hem Bayan ismi olanlar

Hem Erkek Hem Bayan ismi olanlar

hem erkek hem bayan ismi olanlar
mesela ben başlıyorum
BEYHAN hem erkek hem bayan ismi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler