Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (3 Kullanıcı)

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
Naim Hoca bir gün vaaz ederken cemaatta sürekli olarak söyledikleri hakkında gülüşmeler olunca dayanamaz

-"Gülün oğlum gülün, Berber Naim'den Hoca sizden de cemaat olursa daha çok gülersiz"
s.a emeğnize sağlik süper olmus............

sindy

Kayıtlı Kullanıcı
cok güzel paylasımlar sag olun ..bn buldum bnm gözüm zaten görmüyo gözlüklüyüm bn:(:(
buldum ama gözlükle üç bucuk oldu.. daha bu yasta ...

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize annecim özledim sizleri
konuya gelince gözlerim pek iyi degil ama buldum acaba hafızayla ,algılamaylada ilgilimi diyorum bu test..
selametle kalın

delikurt7584

Kayıtlı Kullanıcı
panik yok

panik yok

Amerikalılar yeni bir uçak geliştirmişler. Ve bu uçağı denemek için Arabistan'a götürürler. Bir Arap pilotunu uçağa bindirirler ve uçak havalanır. Arap pilotu uçağı kullanırken 4 motordan biri patlar.

Göstergelerde "Don't panic. This is American technology" yazısı görülür.

Pilot rahatlar. Daha sonra bir motor daha patlar ve göstergede aynı yazı görülür. Biraz sonra iki motor aynı anda patlar ve hiç motor kalmayınca Arap pilot panikler.

Tam bu esnada göstergelerde "Don't panic. This is American technology" yazısı görülür ve uçak kendi kendine rahat bir şekilde yere iner.

Araplar şaşırır ve kendileri de böyle bir uçak yapmaya karar verirler. Yaptıkları uçağı Amerikalılara denetlemek için bir Amerikan pilotunu uçağa bindirirler. Uçak kalktıktan bir kaç dakika sonra bir motor patlar.

Göstergelerde "Don't panic. This is Arabic technology" yazısı görülür. Bir kaç dakika sonra ikinci motorun patlamasıyla aynı yazı göstergede bir kez daha görünür. Durumu gören pilot:

-"Ulan bizim uçağın aynısını taklit etmişler. Ne taklitçi adam yav bunlar" dedikten sonra kalan 2 motor da patlayynca uçağın kendiliğinden yere ineceğini düşünürken; göstergede su yazıyı görür:

"Don't panic. This is Arabic technology. Please repeat after me; Eşhedu enla ilahe illallah, ve eşhedu..."

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize annecim özledim sizleri
konuya gelince gözlerim pek iyi degil ama buldum acaba hafızayla ,algılamaylada ilgilimi diyorum bu test..
selametle kalın

Aleykümselam efzairem gerçekten kimler yok belli uluyor geçende kayıplar listesinde sende vardın zannedersem yavaş yavaş herkez evine yani siteye dönüyor selametle:a22:

nuri sezer

Kayıtlı Kullanıcı
insanlar da tamamen tesadüf eseri yoldan geçerken baklavayı görürler..
ağızlarını suyu akmaya başlar
ve yine tesadüf olarak çatal eline geliverir...
zaten tesadüfen agzında yerleşmiş olan dişlerinin istemsiz hareketiyle lokmalar bir bir ağza giderve yine tesadüfe bağlı olarak vitaminlere dönüşür..
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM..........

sindy

Kayıtlı Kullanıcı
cok güzel bie paylasımm.:):) emegine sağlık

sindy

Kayıtlı Kullanıcı
harikaa cok güzel bir paylasımm :D:D:D

nuri sezer

Kayıtlı Kullanıcı
işkembeyim ama imam bayıldı olmak isterdim...
meslekle tam tevafuk olurdu..............

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
bende musakka cıktım özelliklerde tam bana gore

kwon_salim

Yasaklı Kullanıcı
köfte dedim ama sonra baktım bana hiç uymuor bu tür şeyler eğlence için zaten doğru deil kendinizi çok kaptırmayın

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
ellerie saglık.çok hoş bir fıkra.
selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt