Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değerli kardeşimiz "elifimbenim" Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. !!!!! HATİM ve DUA (1 Kullanıcı)

ZeynepYcll

Kayıtlı Kullanıcı
Salavat-30
Fatiha-3
İhlas-3
Ayetel Kürsi-3
okudum, Allah mekanını cennet etsin..

Kaan Erdem

Yönetici
İnanamıyorum,yüregim resmen acıdı.ALLAH'ım yakınımı kaybetmıs gıbı acı hıssettim.Kelıme yok yazacak....

Kaan Erdem

Yönetici
Derinden bir üzüntü ile okudum,gözlerimde yaş ile,hep bir dua,hatim,temenni koşuşturmaları içinde rastlardım kendisine.Görmeden,bilmeden biz kardeşlik duygusuyla ALLAH celle celaluh rızası ıcın sevdik ve alıştık.Rabbim rahmet ve merhamet eylesin.Mekani cennet olsun inşallah.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Bugün CUMA ! Bugün RAHMET ! Bugün BEREKET ! Bugün SEFAAT ! Bugün Günlerin EFENDISI !... Bugün Günlerden "" CUMA "" CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN...! ALLAHIN (c.c) RAHMETI BEREKETI SELAMI ÜZERINIZE OLSUN...!

Selamun Aleyküm Kardeşlerim.Canım birtanem ablam Elifimbenim,beni buraya üye yapmak istediğinde nerden bilebilirdiki,siz çook degerli kardeşlerimize kendisinin vefat haberinin benim verecegimi.Bu benim için o kadar zor bir şeydiki.Ama burdaki siz kardeşlerimizin bizi yalnız bırakmıyacagını zaten ablam biliyordu.Sizleri ve islamiyet gen.tr üyelerini inanın ailesi gibi görüyordu.Acım çok büyük inanın ilk haberi nasıl ve nereye yazdıgımı bile bilemiyorum şu an.Allah razı olsun Brat5 kardeşimden hemen ilgilenmiş konuyla.inanın ignelerle ayakda duruyorum hala ve o canımdı benim diger yarımdı.5 ay bende kaldı ve bebegim gibiydi.onsuzluk çok zor ve çokdaha zorlaşıcak biliyorum.O bu dünyada zaten bir melekti.Eminim şimdi ahirettede melek.Rabbim hepinizden razı olsun.dualarınızla hatimlerinizle yasinlerle okudugunuz bütün duaları Rabbim kabul etsin.Allah cc sizlere böyle acılar göstermesin inşaAllah.Sizlere o kadar çok şey yazmak istiyorumki aslında ama,DİL SUSTU,YÜREK SUSTU.İnanması çok zor ve ben hala inanmıyorum.şimdi buraya bunları yazarken bile sanıyorum ki biraz sonra ablam bu yazdıgımı okuyacak ve hemen buraya cevap yazacak.konuyla ilgilenen kardeşim Allah cc sendende razı olsun.Malum hala gelen giden ççok oluyor o yüzden giremiyorum fazla ne olur ilgilenmiyormuş gibi görünmek istemiyorum.Ablam için bu kadar güzel düşünceleriniz ve yazılarınız beni hem çok onurlandırıyor hemde içimi çokk yakıyor,kavuruyor.Cümlenizden Rabbim tekrar razı olsun.Diliyorum güzel mevlamdan banada Sabır,dayanma gücü versin.İnşaAllah verir.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim gani gani rahmet eylesin,ruhu şaad mekanı cennet olsun inşaallah ablamızın.
Biz hüsnü şehadet ediyoruz çok değerli bir ablamızdı.Rabbım yakınlarınada sabırlar versin.
İnşaallah benden 40 Yasini Şerif yazabilirsiniz Rabbım kabul eylesin.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun selametle dua ile...

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Mesafeler fazlada olsa,dualarda buluşan gönüller vardır.allah cc razı olsun kalbun_kesir kardeşim.sizlerin bu tür duygusal yazı ve cümleleriniz benide gerçekten çok mutlu ediyor.ne mutlu ablama ve bana sizler gibi insanları tanıma fırsatı bulduk.

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim""Allah'ım
Habibin Muhammed Mustafa'ya,,ailesine ve dostlarına rahmet eyle. ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et..
Ya Rabbi,,borçlularımızla,,yetimlerimizle,,yuvası dağılmışlarımızla,,sevdiğini kaybetmişlerimizle,,hastalarımızla,,kırgınlarımızla,,çaresizlerimizle,,borçları yüzünden evine giremeyen ya da insan içine çıkamayanlarımızla,,iftiraya uğramışlarımızla;
günahlarımızla,,yanlışlarımızla,,eksiklerimizle,,salavatlarla,,ayetlerle,,surelerle,, dualarla kapına gelip rahmetini arıyoruz..
Allah'ım kapını yüzümüze kapatma. kendi lütfun ve rahmetinle bizlere açtığın dua kapılarını bizim için hep açık tut. insana apaçık bir düşman olan şeytanın aldatmalarından bizleri koru. kereminle bize nasip ettiğin bu dua dostluğunun sürekli ve kalıcı olabilmesi için bize yine kerem et. Yasinimize ve tüm dua dostlarımıza güç,,sabır,,gayret,,sevgi,,birlik ve beraberlik nasib et ki İZNİNLE her daim bu dua dostluğu çizgisinde senin rahmetini arayalım ve ümid edelim ve bulabilelim. AMİNNN YARABBEL ALEMİNNNN ♥

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Amin......amin.......amin.....

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Bismillahirrahmanirrahim""Allah'ım
Habibin Muhammed Mustafa'ya,,ailesine ve dostlarına rahmet eyle. ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et..
Ya Rabbi,,borçlularımızla,,yetimlerimizle,,yuvası dağılmışlarımızla,,sevdiğini kaybetmişlerimizle,,hastalarımızla,,kırgınlarımızla,,çaresizlerimizle,,borçları yüzünden evine giremeyen ya da insan içine çıkamayanlarımızla,,iftiraya uğramışlarımızla;
günahlarımızla,,yanlışlarımızla,,eksiklerimizle,,salavatlarla,,ayetlerle,,surelerle,, dualarla kapına gelip rahmetini arıyoruz..
Allah'ım kapını yüzümüze kapatma. kendi lütfun ve rahmetinle bizlere açtığın dua kapılarını bizim için hep açık tut. insana apaçık bir düşman olan şeytanın aldatmalarından bizleri koru. kereminle bize nasip ettiğin bu dua dostluğunun sürekli ve kalıcı olabilmesi için bize yine kerem et. Yasinimize ve tüm dua dostlarımıza güç,,sabır,,gayret,,sevgi,,birlik ve beraberlik nasib et ki İZNİNLE her daim bu dua dostluğu çizgisinde senin rahmetini arayalım ve ümid edelim ve bulabilelim. AMİNNN YARABBEL ALEMİNNNN ♥

Aminnnn...
Rabbim dualarımızı kabul eyleye inşallah...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarimizda ablamizida unutmayalim.selametle dua ile.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Aldıklarım okunmustur.
Rabbim kabul eylesin.
Ablamızın ruhuna ulaştırsın..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Aldigim cuzleri dualari ve tesbihleri bitirdim Allah kabul etsin nebahat ablam mekanin cennet olsun kabrin nurlarla dolsun.

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Muhterem Kardeşim ; Merhume Nebahat hanım kardeşimizin ruhuna bağışlanmak üzere üzerimize aldığımız hatmi şerif çok şükür 10 dakika önce tamamlandı.Sizin bildirdiğiniz cüzler değil bütün Kur'an devredilmiş ve gecikmeden hatim bitirilmiştir,biz hakkımızı helal ettik ve sizleri de duasını yapmak üzere vekil ettik.Muhterem kardeşim acizane bu hafız amcanızın yetiştirdiği 4 tane hafızımız daha vardır'ki bir tanesi türkiye çapında hafızlık müsabakasında derece almıştır,ve bu ihtiyarın gururu olmuştur.Kardeşim bunları size anlatma sebebim eğer acele hatim indirilmesi gereken bir durum olursa ben ve öğrencilerim emrinizdeyiz.
Not ; Cahidecikten hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

Selam ve saygılarımla.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt