Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değerli kardeşimiz "elifimbenim" Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. !!!!! HATİM ve DUA (1 Kullanıcı)

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,ciddi bir operasyon geçireceğini duymuştum.uzun zamandır burda beraber olduğumuz bir ablamızdı.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.başlığı görünce üzüldüm.

ben de yasin ve diğer sureleri okuyacağım inşaALLAH.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,ciddi bir operasyon geçireceğini duymuştum.uzun zamandır burda beraber olduğumuz bir ablamızdı.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.başlığı görünce üzüldüm.

ben de yasin ve diğer sureleri okuyacağım inşaALLAH.

Allah razi olsun selametle dua ile...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm...
Başlık benide biraz sarstı...
Duasını çok aldığımız ablamız büyüğümüz... Rabbimiz mekanını cennet eylesin...
Bildiğim çok Kuran ve dua güzelmiş arkalarından göndermek...

Bende Ablam için... Rabbimiz sanalda olsa çok iyi bildiğim bir büyüğümdü...
Çok razıydım sende razı ol....

hangi cüz boş bilmiyorm ama tsunami kardeşimiz bana da bir cüz yazarmısınız...
Ayrıca inşallah... Her akşam okuduğum Yasinlerimin sevabına ortak ediyorum ablamı...
Rabbimiz okuduklarımızı Ruhuna ulaştırsın inşallah...
Rabbimiz Rahmetiyle muamelede bulunsun inşallah...

Sevgili Berat ablamız Allah c.c. sizdende razı olsun.. iyik i haber verdiniz...
Ablamıza hediyelerimiz var...

Selam ve dua ile

selam ve dua ile

Allah razi olsun abim en bastaki sayfada listeye ekledim 13. Cuz selametle dua ile...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..
Allah rahmet eylesin.
Peygamber Efendimiz sav.e komşu olur inşa-ALLAH..
Kalanlarada sabri cemil ihsan eylesin....
Bİze kötü gibi görünen şeylerde muhakkak hayırlar gizlidir, Rabbim yakınlarına sabırlar ihsan etsin, sabırlarının karşılığında mükafatlandırsın onları inşa-Allah.. Rabbim cümlemize son nefesimizde imanımızla, Kitabımızın ışığında geçirilmiş bir ömürle bu dünyadan ayrılmayı nasip etsin.

10 Fatiha ve 10 ihlas okudum ALLAH c.c. hepsini kabul eylesin. Amin.

Allah razi olsun abim selametle dua ile...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum sevgili site uyeleri nebahat ablamizin vefati hepimizi cok uzdu unutmayalim oda bu sitedenin bir uyesiydi onunda guzel paylasimlari oldu ve suanda aramizda yok bu sayfa bizim adimizada acilacak birgun elbet ,bizlere olum ugramaz demeyelim ona olan son gorevimizi yapmaya calisalim bilindigi gibi ilk sayfada hatim dua ve salavat listemiz var elimizden geldigince cuz alalim dua edelim ve salavat cekmeye gayret edelim ablamiz 01.02.2013 te vefat etti en azindan kirki cikmadan kur'an-i kerim hatimimizi tamalayip duasiyla bagislamaya calisalim lutfen gereken ilgiyi bekliyorum kendi adima Allah rizasi icin katilimlar artsin arkadaslar bugun ablamiza yarin bize bunu hic aklimizdan cikarmayalim.selametle dua ile....

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Muhterem tsunami kardeşim üzülmeyiniz siz lütfen hatim listesini bildiriniz açık olan cüzlerin hepsini pazartesi akşamına kadar okuyup hatmi tamamlayacağım,siz diğer hatimleri takip ediniz merhume kardeşimizin hatmini ben tamamlarım.

Selam ve saygılarımla.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Muhterem tsunami kardeşim üzülmeyiniz siz lütfen hatim listesini bildiriniz açık olan cüzlerin hepsini pazartesi akşamına kadar okuyup hatmi tamamlayacağım,siz diğer hatimleri takip ediniz merhume kardeşimizin hatmini ben tamamlarım.

Selam ve saygılarımla.
Allah razi olsun saygideger buyugum sizleri Allah basimizdan eksik etmesin diger hatimler neysede bu hatim ne kadar cok erken okunursa ablamiza
kadar cabuk ulasir diye dusunuyorum sizde bilirsinizki olunce kalqnlarin duasi disinda baska biseyimiz kalmiyor onun icin elimizden geldigince topragi sogumadan hatimlerimizi gondermek istiyorum kalan cuzler 14.15.16.18.19.20.21.23.25.26.27.28. Cuzler eger okursaniz size minnettar olucam yine almak isteyen olursa bu sayfadan size ulasirim insallah rabbim bizlerinde arkasindan bu sekilde hatimler okutan okuyanlar nasip eder insallah rabbim sizlere uzun omur versin bizlerin arkasindada kur'an-i kerim okursunuz insallah selametle dua ile...

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun saygideger buyugum sizleri Allah basimizdan eksik etmesin diger hatimler neysede bu hatim ne kadar cok erken okunursa ablamiza
kadar cabuk ulasir diye dusunuyorum sizde bilirsinizki olunce kalqnlarin duasi disinda baska biseyimiz kalmiyor onun icin elimizden geldigince topragi sogumadan hatimlerimizi gondermek istiyorum kalan cuzler 14.15.16.18.19.20.21.23.25.26.27.28. Cuzler eger okursaniz size minnettar olucam yine almak isteyen olursa bu sayfadan size ulasirim insallah rabbim bizlerinde arkasindan bu sekilde hatimler okutan okuyanlar nasip eder insallah rabbim sizlere uzun omur versin bizlerin arkasindada kur'an-i kerim okursunuz insallah selametle dua ile...

Selamun Aleykum

Allah c.c korusun muhterem kardeşim ne demek bizlerin arkasından da Kur'an okursunuz o vazife size ait sizler bizim arkamızdan okuyacaksınız durun bakalım daha ne güzel günleriniz olucak.Bildirdiğiniz cüzlerin hepsini büyük bir memnuniyetle okuyacağımdan hiç şüphe etmeyeniz, siz bu güzel görevi bana verdiğiniz için ben size minnetarım.

Rabbim asıl size uzun ve hayırlı ömürler versin biz işin sonuna yaklaştık.

Selam ve saygılarımla.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Allah c.c korusun muhterem kardeşim ne demek bizlerin arkasından da Kur'an okursunuz o vazife size ait sizler bizim arkamızdan okuyacaksınız durun bakalım daha ne güzel günleriniz olucak.Bildirdiğiniz cüzlerin hepsini büyük bir memnuniyetle okuyacağımdan hiç şüphe etmeyeniz, siz bu güzel görevi bana verdiğiniz için ben size minnetarım.

Rabbim asıl size uzun ve hayırlı ömürler versin biz işin sonuna yaklaştık.

Selam ve saygılarımla.
Allah razi olsun saygideger buyugum bilirsinizki olum ne yasa bakar nede makama bir dakika sonramiz bile belli olmayan bu fani dunyada .hep duamdasiniz duam aynen soyle isminizi bilemdigimden nemire sifatli buyugumun bu dunya ve ahiret icin olan gonlundeki butun muradlarini ona nasip et diyorum . Hakkimizda hayirli olan basimiza gelsin rabbim yar ve yardimciniz olsun selametle dua ile...

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun saygideger buyugum bilirsinizki olum ne yasa bakar nede makama bir dakika sonramiz bile belli olmayan bu fani dunyada .hep duamdasiniz duam aynen soyle isminizi bilemdigimden nemire sifatli buyugumun bu dunya ve ahiret icin olan gonlundeki butun muradlarini ona nasip et diyorum . Hakkimizda hayirli olan basimiza gelsin rabbim yar ve yardimciniz olsun selametle dua ile...

Yüce Rabbimiz bizim için bu güzel dualarda bulunan kulunu hayırlara gark eylesin,dünya ve ahiret hayatında mutluluklar versin.Bu arada bu fakir Allah'ın aciz İbrahim kuludur.Nemire rumuzu ise Meşaril haramda içinde namaz kılma şerefine erdiğim caminin adıdır.
Muhterem kardeşim Allah c.c sıralı ölüm versin,lütfen siz daha bu yaşta böyle şeyler düşünmeyin ve büyüklerin önüne geçmeyin,Allah c.c size hayırlı uzun ve yüce zatının da hoşnut olduğu ömürler nasip etsin.

Rabbi Rahime emanet olunuz.Selam ve Saygılarımla.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce Rabbimiz bizim için bu güzel dualarda bulunan kulunu hayırlara gark eylesin,dünya ve ahiret hayatında mutluluklar versin.Bu arada bu fakir Allah'ın aciz İbrahim kuludur.Nemire rumuzu ise Meşaril haramda içinde namaz kılma şerefine erdiğim caminin adıdır.
Muhterem kardeşim Allah c.c sıralı ölüm versin,lütfen siz daha bu yaşta böyle şeyler düşünmeyin ve büyüklerin önüne geçmeyin,Allah c.c size hayırlı uzun ve yüce zatının da hoşnut olduğu ömürler nasip etsin.

Rabbi Rahime emanet olunuz.Selam ve Saygılarımla.
Allah razi olsun ibrahim amcam kiziniz nurayin duasindasiniz selametle dua ile...

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam canım kardeşim Allah razı olsun sende Allah rahmett eylesin mekanı cennet olsun ailesine geride kalanlara sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim .Nebahat ablam benim için çok zel değerli bir ablamızdı onun ayrı bir yeri vardı şu anda ne diyeceğimi bilmiyorum kelimelr boğazımda düğümlendi daha konunun başlığını görünce içimde birşeyler koptu ne desek boş zaten:(
Bende 3 ihlas 1 Fatiha okudum 1 Yasin 1000 kelime tevhid alıyorum Allah kabul etsin.Selam ve dua ile selametle kalınız.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam canım kardeşim Allah razı olsun sende Allah rahmett eylesin mekanı cennet olsun ailesine geride kalanlara sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim .Nebahat ablam benim için çok zel değerli bir ablamızdı onun ayrı bir yeri vardı şu anda ne diyeceğimi bilmiyorum kelimelr boğazımda düğümlendi daha konunun başlığını görünce içimde birşeyler koptu ne desek boş zaten:(
Bende 3 ihlas 1 Fatiha okudum 1 Yasin 1000 kelime tevhid alıyorum Allah kabul etsin.Selam ve dua ile selametle kalınız.

Rabbim sizlerdende razi olsun ben nebahat ablama son gorevimi yapmaya calisiyorum sadece selametle dua ile...

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH rahmet eylesin

Mekanı cennet olsun ablamızın..

1 Fatiha 3 ihlas okudum ruhlarına..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ablamızın son mesajı...
Yine KURAN ve HATİM inşallah...
Rabbimiz merhametiyle muamele etsin inşallah...

ah canım çok geçmiş olsun sıkıntın ne ise inş tez anmanda feraha erişirsin hangi ayı ise yaz canım ama eğer sakıncası yoksa ben haftaya tamamlatım olurmu şayet alan olmdıya okur ve inş en kısa zamanda okundu diye eklerim canım ben iyi sayılırım geçen hafta mrt çakıildi yine bakalım bu ayın 6. da hastande randevum var ne çıkacak şemoya başladım yine inş bi ameliyat veya ışınlama felan sıkıntısı olmazda sdece ilaç ve ışınlamayla kuruturlar aslında tam kesin bir şey yok işte sonucu perşembe güü öğreneceğim ne olacak ne yapalım gelen ALLAH c.c. gelsin değilmi kuldan gelen çok acımasız düşsen lini uzatıp kaldırmaz ama YÜCE RABBİMİZ c.c. dedini vediği gibi dermanınıda veriyor nun için beterin bteri var deyip şükür diyorum şişte böyle canım zaten etrf dünya okadar dertçilr hastalık sorun varki nye yanayım diyorum ve bekliyorum dediğim gii canım dualaarımdasınız hep buradaki tüm kardeşlerim bana yazarsın hangi cüz ve belli olmaz blkide bu hafta sonu bitiririm haber vririm koştumalardan dolayı geçikiyor işte bazen tekrar ölmüş olan kardeşimizin mekanı ve tüm ölmüşlerimiizn mekanı cennet olsun inş sıkıntılarımızn fearaha erişelim dileğim hyılı akşamlar canım kardeşlerim

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün CUMA ! Bugün RAHMET ! Bugün BEREKET ! Bugün SEFAAT ! Bugün Günlerin EFENDISI !... Bugün Günlerden "" CUMA "" CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN...! ALLAHIN (c.c) RAHMETI BEREKETI SELAMI ÜZERINIZE OLSUN...!

Selamun Aleyküm Kardeşlerim.Canım birtanem ablam Elifimbenim,beni buraya üye yapmak istediğinde nerden bilebilirdiki,siz çook degerli kardeşlerimize kendisinin vefat haberinin benim verecegimi.Bu benim için o kadar zor bir şeydiki.Ama burdaki siz kardeşlerimizin bizi yalnız bırakmıyacagını zaten ablam biliyordu.Sizleri ve islamiyet gen.tr üyelerini inanın ailesi gibi görüyordu.Acım çok büyük inanın ilk haberi nasıl ve nereye yazdıgımı bile bilemiyorum şu an.Allah razı olsun Brat5 kardeşimden hemen ilgilenmiş konuyla.inanın ignelerle ayakda duruyorum hala ve o canımdı benim diger yarımdı.5 ay bende kaldı ve bebegim gibiydi.onsuzluk çok zor ve çokdaha zorlaşıcak biliyorum.O bu dünyada zaten bir melekti.Eminim şimdi ahirettede melek.Rabbim hepinizden razı olsun.dualarınızla hatimlerinizle yasinlerle okudugunuz bütün duaları Rabbim kabul etsin.Allah cc sizlere böyle acılar göstermesin inşaAllah.Sizlere o kadar çok şey yazmak istiyorumki aslında ama,DİL SUSTU,YÜREK SUSTU.İnanması çok zor ve ben hala inanmıyorum.şimdi buraya bunları yazarken bile sanıyorum ki biraz sonra ablam bu yazdıgımı okuyacak ve hemen buraya cevap yazacak.konuyla ilgilenen kardeşim Allah cc sendende razı olsun.Malum hala gelen giden ççok oluyor o yüzden giremiyorum fazla ne olur ilgilenmiyormuş gibi görünmek istemiyorum.Ablam için bu kadar güzel düşünceleriniz ve yazılarınız beni hem çok onurlandırıyor hemde içimi çokk yakıyor,kavuruyor.Cümlenizden Rabbim tekrar razı olsun.Diliyorum güzel mevlamdan banada Sabır,dayanma gücü versin.İnşaAllah verir.

mir_erhan

Moderator
Ablamızın son mesajı...

ah canım çok geçmiş olsun sıkıntın ne ise inş tez anmanda feraha erişirsin hangi ayı ise yaz canım ama eğer sakıncası yoksa ben haftaya tamamlatım olurmu şayet alan olmdıya okur ve inş en kısa zamanda okundu diye eklerim canım ben iyi sayılırım geçen hafta mrt çakıildi yine bakalım bu ayın 6. da hastande randevum var ne çıkacak şemoya başladım yine inş bi ameliyat veya ışınlama felan sıkıntısı olmazda sdece ilaç ve ışınlamayla kuruturlar aslında tam kesin bir şey yok işte sonucu perşembe güü öğreneceğim ne olacak ne yapalım gelen ALLAH c.c. gelsin değilmi kuldan gelen çok acımasız düşsen lini uzatıp kaldırmaz ama YÜCE RABBİMİZ c.c. dedini vediği gibi dermanınıda veriyor nun için beterin bteri var deyip şükür diyorum şişte böyle canım zaten etrf dünya okadar dertçilr hastalık sorun varki nye yanayım diyorum ve bekliyorum dediğim gii canım dualaarımdasınız hep buradaki tüm kardeşlerim bana yazarsın hangi cüz ve belli olmaz blkide bu hafta sonu bitiririm haber vririm koştumalardan dolayı geçikiyor işte bazen tekrar ölmüş olan kardeşimizin mekanı ve tüm ölmüşlerimiizn mekanı cennet olsun inş sıkıntılarımızn fearaha erişelim dileğim hyılı akşamlar canım kardeşlerim

Selamün Aleyküm....
Mustafa abimiz Allah c.c. sizden razı olsun...
çok duygulanarak okudum.. yaşayarak okudum. canlandırarak okudum...
Allahım sen mekanını cennet eyle.. Rabbimiz Sen taksiratını affeyle...
Bu gün duydum.. inşallah Abalmız hep dualarımızda ve okumalarımızda olcak..

Selam ve dua ile

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Ablamızın son mesajı...

:A:A:A Her yazdıgın harfe kurban olaydım ben MELEK BACIM.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt