Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Büyük hâcet duasi (2 Kullanıcı)

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsunn kardeşim emgine saglıkkkk

NUR__

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun güzel kardeşim benim. Selametle..

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim. rabbim edilen tüm duaları dergahında kabul etsin selavat ile amin..

belinay_nur

Kayıtlı Kullanıcı
Amin inşallah yüce rabbim cümlemizden razı olsun ...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
inşaallah ben yapcam bu gece rabbim duaları kabul olanlardan eylesin cümlemizi içindede beni .......İNŞAALAH

fbesiktas

Kayıtlı Kullanıcı
hayru nisacım dilerimki hakkında hayırlısı olur benimde aynı durumdayım ama Allah çok büyük bende hergece dua ediyorum olsun çok istiyorum ama olmuyor vardır bundada bir hayır muhakka ikimiz için ve senden Allah razı olsun senden google da aarken buldum ve içten dua ettiğin için içten yazdığın için üye oldum burdaki yazları sayende oudum umarım canım duaların senin için hayırlıysda olsun sana senin onu sevmenden daha çok severek dönsün haayırlıysa hakkında hayırlı bir yuva kurmanı nasip etsin Allah ...

illaki sevgi

Kayıtlı Kullanıcı
BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim*ALLAHümme inni es'elüke ya kadimü*ya daimü*ya ferdü*ya vitru*ya ahadu*ya samedü*ya hayyü*ya kayyumü*ya zel celali vel ikram*fe in tevellev fe kul hasbiyellahü la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbülarsil azim*

haceti veya bir dilegi olan sabah namazini kildiktan sonra Kibleye karsi oturur bu duayi yüz defa okursa dilegi gerceklesir.

rabbim içinizdeki dularınızı kabul etsin benim içinde dua edin ne olur bende çok zor durumdayım allaha emanet olun

gülivefa

Kayıtlı Kullanıcı
Bu dualar hazine...‏

Bu dualar hazine...‏

Ebû Abdullah bin Es'ad, Ebû AbdullahKureşî'nin şöyle anlattığını nakletti: Bana hocam
Ebü'r-Rebî bir gün şöyle dedi: "Sana bitmek tükenmek bilmeyen bir hazîne öğreteyim mi?"
Ben de; "Evet." deyince, Ebü'r-Rebî bana; "Şu duâyı devamlı oku." dedi.

Okumamı istediği duâ şöyle idi:

"Yâ ALLAH, yâ Vâhid, yâ Mûcid, yâ Cevâd, yâ Bâsit, yâ
Kerîm, yâ Vehhâb, yâ Ze't-Tavl, yâ Ganî, yâ Mugnî, yâ Fettâh, yâ Razzâk, yâ Alîm, yâ Hayy,
yâ Kayyûm, yâ Rahmân, yâ Rahîm, yâ Bedîassemâvâti vel-ard, yâ Ze'l-celâli vel ikrâm... Yâ
Hannân, yâ Mennân infehnî minke bi nafhat-i hayrin tugnînî bihâ ammen sivâk... in testeftihü
fekad câekümü'l-feth... İnnâ fetehnâleke fethan mübînâ... Nasrun minellahi ve fethun karîb...
ALLAHümme yâ Ganî, yâ Hamîd, yâ Mubdî, yâ Muîd, yâ Vedûd, yâ ze'l-arşil-Mecîd, yâ Fe'âlen
limâ yürîd, ikfinî bihelâlike an harâmike ve agninî bi fadlike ammen sivâke ihfaznî bimâ
hafizte bihizzikr... Vensurnî bimâ nasarte bihirrusül... İnneke alâ küllî şey'in kadîr..."

Sonra bana şöyle dedi.
"Her kim bu duâyı namazlardan özellikle Cumâ namazından sonra okursa,ALLAHü teâlâ onu her türlü kötülükten muhâfaza eder. Düşmanlarına karşı muzaffer kılar, ona ummadığı yerlerden rızıklar verir, geçimini kolaylaştırır. Borcu dağlar kadar büyük ve kabarık olsa dahi, ALLAHü teâlânın lütfu keremi ve inâyeti ile öder."

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun paylasim icn kardesim..

Tijen 1

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razi olsun paylasim icin kardesim.

emsal-i nur

Kayıtlı Kullanıcı
Bütün Duaları Kapsayan Dua..

Bütün Duaları Kapsayan Dua..

sahabinin biri birgün YA RASULALLAH sizden çok fazla dua işitiyoruz ve birçoğu aklımızda kalmıyor bize ne önerirsiniz dediğinde:

ALLAH RASULU; Hz.MUHAMED MUSTAFA (s.a.v): ona hitaben buyurdu: sana kısa ama tüm duaları kapsayan bir dua öğreteyim buyurdu:
ALLAH'ım!

Muhakkak ben Peygamberin MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)'in SEN'den istediği hayırlı şeylerin en hayırlısını isterim..
SEN'in Peygamberin MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)'in SEN'den istiaze ettiği şeylerin şerrinden de SANA sığınırım ALLAH'ım..
Yardım ancak SEN'den beklenir. dünyada ve ahirette de istenilecek şeye ulaştıracak SEN'sin.. Kuvvet ve kudret ancak SEN'in yardımınla gerçekleşir ALLAH'ım...
Amin Amin....

hatug

Kayıtlı Kullanıcı
amin......................

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
bu mubarek gecenin hürmetine AMİN AMİN AMİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt