Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (3 Kullanıcı)

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK..

ARAMIZA HOŞGELDİNİZ KARDEŞLERİM...

muraddd

Kayıtlı Kullanıcı
RE: slm

RE: slm

mrb bende bu siteye şöle grdim..googlede bi tartışma ortamı arıyodum ama dini konularda tartışma derken harala gürele değil..adam gibi soru cvp ama mantık çerçevesinde die.nsye baktım google en yukarıya bu siteyi çıkarmıştı bnde bi tıkladım baktım hem güzel faydalı bi site hmde harika bi forum..herkesten ALLLAH razı olsun..sizinle daha çok şeyler paylaşacaz inşallah...

EFSUN-C

Kayıtlı Kullanıcı

BEN DUALARIMDA HEP DOĞRU İNSANLARLA KARŞILAŞMAYI DİLEDİM ALLAHTAN KURAN OKUMAYI İLERLETMEK İÇİN ÇARE ARARKEN SİZLERİN ARASINA GELDİM İYİKİ GELMİŞİM KISA ZAMANDA ÇOK ŞEYLER ÖĞRENDİM.ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.

SEVGI HERYERDE

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE TESADUFEN GEZERKEN SEVGILILER GUNUNDE GERCEK SEVGILIYE YAZILMIS BIR YAZIYI OKUDUM HEMEN UYE OLDUM COK MUTLUYUM HEPINIZI SEVIYORUM

hilyenur

Kayıtlı Kullanıcı

ablam sürekli burdaki konulari mail ile bana gönderiyordu cok güzel konular vardi tam bir ay oldu dün baktim siteyi gezince dahada hosuma gitti Allah razi olsun emegi gecenlerden bende araniza yeni katilanlardanim,insallah güzel dostluklar olur....

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a arkadaslarB)
bende bu siteye tesadüfen girdim...dinimiz konusunda bir kac sey arasitirken bu siteyi buldum ve baktim...siteye ilk girdiim günden beri sürekli bazi konulari daha iyi ögrenmek icin arastirmak icin girdim ve en sonunda üye olmaya karar verdim...iyikide üye olmusum...bu site sayesinde bilmedigim bir cok konu hakkinda bilgi sahibi oldum ve kafamda olan bircok soru isaretinide cevaplamis oldum....bize bu bilgileri veren ve site de emegi gecen tüm din kardeslerimden allah razi olsun...B)

cakamo

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKÜMB)ÖNCE RABBİMİN İZNİ DAHA SONRA VESİLE ETMESİ HER ZERREYE İŞLEYEN SONSUZ AZAMETİ İLE BU ACİZ KULUNA GÖR DEMESİYLEB)HİÇ BİR ŞEYİN OLMADIĞI GİBİ BUDA BİR TESADÜF DEĞİLDİRB)RABBİM C.C. CÜMLEMİZİ HAYIR YOLUNDA KOŞAN VE O YOLDA ÖLÜP ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇENLERDEN EYLESİN İNŞALLAHB)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Ben de Kuran-ı kerim dinlemeyi çok seviyorum...''Online hatim dinleme'' den Hatim dinliyordum...Aslında bu siteden öncedende dinliyordum...Sonradan üye olmak aklıma geldi...Ve üye oldum iyikide olmuşum..B)B)B)

emine364

Kayıtlı Kullanıcı

ben işyerinde kuranı kerim okumak için bir site arıyordum ve sitenizle bu şekilde tanıştım gerçi dha yeni üyeniz sayılırım.Eskiden boş vakitlerimde net girdiğimizde gazete yapraklarını okuyordum şimdi ise boş bir dk bile olsa yada aklıma takılan bir konu hemen sitenize bakıp istifade etmeye çalışıyorum ve arkadaşlarımada bu siteyi tavsiye ediyorum.Hepinizden Allah razı olsun.
Hayırlı Günler

canberk97

Kayıtlı Kullanıcı

NAMAZ İLE İGİLİ BİGİ ALMAK İÇİN SİTEYE GİRMİSTİM VE ÜYE OLDUM.ÜYE OLDUĞUM İÇİN KENDİMİ ÇOK ŞANLI HİSSEDİYORUM SİZLER TANIŞMAK NASİP OLDU.HERKEZ ALLAHA EMANET OLSUN

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

allah yolundan ayırmasın bizi kardeşlerim...B)

MAVI DUSLER

Kayıtlı Kullanıcı

BENİKİDE TAM BİR TESADÜF ASLINDA
SEVGİLİ BİRİCİK PATRONUM İNTERNETE YENİ BAĞLANDIĞIMIZ SIRALARDA İNTERNETTE MÜBAREK BELDELERİN RESİMLERİNİ ARARKEN BU SİTE İLE KARŞILAŞTI BENDE YANINDAYDIM BU ARADA TABİ BEĞENDİMİ SÖLEDİM SONADA SIK SIK SİTEYİ ZİYERET ETTİM BEĞENDİĞİM YAZILARI RESİMLERİ ALDIM ARKADAŞLARIMA YOLADIM E-POSTA ARACILI İLE Bİ KAÇ ARKADAŞIMADA TAVSİYE ETTİM. SONRA ÜYE OLMAYI HEP İSTEDİM AMA PATRONUM SICAK BAKMADI İSTEMEDİ YANİ BUGÜN İŞE GELMEDİ BENDE FIRSATTAN İSTİFADE ÜYE OLİM DEDİM;) HABERİ YOK ARAMIZDA KALSIN;););):D

nurelifnur

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşlerim,
ben bu siyteyle tanışamam çok farklı oldu,nette mekkedeki kuranı-ı kerım okuyan hocayı online olarak dınlemek için dolaşıyodum.tamda bu sırada bu siteyle karşılastım.uzun süredir arayıpta bulamadıgım o guzel kuranı kerım-in okunuşu adeta benı büyülemişti....her defasında sizlere teşekkür etmek için sitede gezip durdum hamdolsunki sitede bıyer bulabildm....allahh hepinizden razıııı olsunnnn......emegı geçen tüm kardeşlerin gönünden geçenı allah hayırlısından kabul eylesin hayırlı günler......B)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

SA KARDEŞLERİM BİRKAÇ AY ÖNCE İLK DEFA İNTERNETLE TANIŞTIM VE İLK İŞİM İSLAMI ÖĞRENMEKTİ DAHA İNTERNETİ KULLANMAYI BİLMİYORDUM GOOGLEYE İSLAMİYET HAKKINDA BİLGİ YAZDIM SONRA KARŞIMA BU SİTE ÇIKTI Bİ BAĞLANDIM BİDAHADA BIRAKAMADIM

sisam

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM BU SİTEYLE ARKADAŞIM SAYESİNDE TANIŞTIM SİTEYE GİRDİĞİMDE ÇOK GÜZEL OLDUĞUNU GÖRDÜM ARTIK HERGÜN GİRİYORUM

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM BU SİTEYLE ARKADAŞIM SAYESİNDE TANIŞTIM SİTEYE GİRDİĞİMDE ÇOK GÜZEL OLDUĞUNU GÖRDÜM ARTIK HERGÜN GİRİYORUM
YALANCIIII ;):D;) HER GÜN GİRSEYDİN KARŞILAŞIRDIK DEMI HİÇ KARŞILAŞMADIK VE HİÇ KONUŞAMADIK...:D:D:DSAKA YAPIYORUM YAAA İŞİN YOKSA BİZE GELSENE AVLUDA OTURUYORUZ...;):DB)

sisam

Kayıtlı Kullanıcı

soğol kardeşim:D:D:D

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)KIZ TANIMADIN MI YOKSA B)B)B)
SANA BU SİTEYİ TEVSİYE EDEN VARYA ZEHRA VE EMİNE...B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt