Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (2 Kullanıcı)

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK..

S.A.
BEN BU SİTEYE BİLGİSAYARIMIN MASA ÜSTÜNE GÜZEL BİR RESİM ARARKEN BULDUM DEDİMKİ OLMUŞKEN ŞÖYLE HARİKA BİR RESİM OLSUN GOOGLE A DİNİ RESİM YAZDIM AÇILAN SAYFADA BU SİTENİN ADI ÇOK DİKKATİMİ ÇEKTİ HEMEN ÜYE OLDUM VE İNANIN BANA BU SİTEDEN BU SİTEDEKİ KARDEŞLERİMDEN HERKESDEN ÇOK ŞEYLER ÖĞRENDİM BU ARALAR İŞ DOLAYISIYLA FAZLA GİREMESEMDE HER BOŞ ANIMDA BURADAYIM ALLAH KURANDAN DA YARDIMCI OLANDAN DA RAZI OLSUN A.E.O. SELAMETLE:D

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

İYİKİ BURDAYIZ..

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

BİZİM İNŞAAT-MÜHENDİSLİK BÜROMUZ VAR. BEN VE KIZIM MÜHENDİS VE OĞLUM MİMARDIR.ONLAR FORUM SİTELERİNDE YAZI.RESİM.VS.İLGİLENİYORLARDI.OĞLUM BÖYLE SİTELERİN VARLIĞINI BİLDİRDİ.
-BENDE AMAN OĞLUM BU YAŞTAN SONRA ONLARLA UĞRAŞAMAM DEDİM.ISRAR EDİNCE DE ARAMAYA BAŞLADIM.DİĞER İSLAMİ SİTELERDE BİLGİ EDİNİYORDUM.
İYİNET.COM. DA BU SİTENİN ADINI GÖRÜP TAKİP ETTİM.AMA UZUN SÜRE İNCELEDİM.
BAZAN BASİT KONULARDA TAKINILIYOR DEDİM,BAZAN İYİ GÖRÜŞ BİLDİREN KARDEŞLER ÇIKIYORDU.GENELDE OLUMLU BİR İNTİBA BIRAKTI VE SİTENİN HACIDAYISI OLDUK.GENELDE GENÇ KARDEŞLERİMİZİN İÇTEN ,SAMİMİ,SEVECEN YAZILARI SİTE AİLESİNİN YAPISINI YANSITIYOR...BU SİTEYİ HAZIRLAYAN VE EMEĞİ GEÇEN KARDEŞLERİMİZ ALLAH İKİ CİHANDA AZİZ EYLESİN...GAYRETLERİNİN DEVAMI HUSUSUNDA RABBİM GÜÇ VERSİN...İNANIYORUM Kİ ECRİNİ MUTLAKA ALIRSINIZ...
SELAM VE DUA İLE............CUMANIZ MUBAREK OLSUN........

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

erdal yazdı:
BİZİM İNŞAAT-MÜHENDİSLİK BÜROMUZ VAR. BEN VE KIZIM MÜHENDİS VE OĞLUM MİMARDIR.ONLAR FORUM SİTELERİNDE YAZI.RESİM.VS.İLGİLENİYORLARDI.OĞLUM BÖYLE SİTELERİN VARLIĞINI BİLDİRDİ.
-BENDE AMAN OĞLUM BU YAŞTAN SONRA ONLARLA UĞRAŞAMAM DEDİM.ISRAR EDİNCE DE ARAMAYA BAŞLADIM.DİĞER İSLAMİ SİTELERDE BİLGİ EDİNİYORDUM.
İYİNET.COM. DA BU SİTENİN ADINI GÖRÜP TAKİP ETTİM.AMA UZUN SÜRE İNCELEDİM.
BAZAN BASİT KONULARDA TAKINILIYOR DEDİM,BAZAN İYİ GÖRÜŞ BİLDİREN KARDEŞLER ÇIKIYORDU.GENELDE OLUMLU BİR İNTİBA BIRAKTI VE SİTENİN HACIDAYISI OLDUK.GENELDE GENÇ KARDEŞLERİMİZİN İÇTEN ,SAMİMİ,SEVECEN YAZILARI SİTE AİLESİNİN YAPISINI YANSITIYOR...BU SİTEYİ HAZIRLAYAN VE EMEĞİ GEÇEN KARDEŞLERİMİZ ALLAH İKİ CİHANDA AZİZ EYLESİN...GAYRETLERİNİN DEVAMI HUSUSUNDA RABBİM GÜÇ VERSİN...İNANIYORUM Kİ ECRİNİ MUTLAKA ALIRSINIZ...
SELAM VE DUA İLE............CUMANIZ MUBAREK OLSUN........

ERDAL ABİ ( HACI DAYI ) İYİKİ TANIŞTIK İYİKİ BURADAYIZ..

nurrumeysa

Kayıtlı Kullanıcı

ben ilkdefa nette dolaşırken buldum aradığımda böylebirşeydi ayrılmayıda düşünmüyorum

mrymyc

Kayıtlı Kullanıcı

bugün cuma ve ben cuma saatinde edilecek dua ararken sitenizle karşılaştım ve hemen üye olarak inceleidm aradığım herşey burada emeği gecenlerden bilgileriniz bizlerle paylaşıp hayatımıza ışık tutanlardan Allah razı olsun.

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

HOŞGELDİNİZ O HALDE..

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

'' İMAN EDİP,İSLAM'I YAŞAYANLAR İÇİN RAHMAN,GÖNÜLLLERDE BİR SEVGİ YARATACAKTIR.'' (meryem-96)

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

İYİKİ TANIŞTIK İYİKİ BURADAYIZ..
HEP BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİYLE..
ALLAH İMAN DOLU YÜREKLERİ BİRBİRİNDEN AYIRMASIN..

onrat33

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm ben yeni üye bu siteyi AKABE BEY'ATLARI nı ararken tanıştım peygamber efendimiz demekki buraya girmemi istemiş onun için üye oldum
hayırlı günler

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

onrat33 yazdı:
Selamün aleyküm ben yeni üye bu siteyi AKABE BEY'ATLARI nı ararken tanıştım peygamber efendimiz demekki buraya girmemi istemiş onun için üye oldum
hayırlı günler

aramıza hoşgeldin forumu okuduysan herkes farklı şekillerde ulaşmış buraya
önemli olan bence burada buluşmaktı ve öğrenebildiğimiz kadar bilgi edinebilmek..

anamaya

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE MASA ÜSTÜNE DİNİ RESİMLER ARARKEN BULDUM VE HEMEN ÜYE OLDUM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE KİŞİLERLE BİRŞEYLER PAYLAŞIYORUM

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

[big]S.A
NE GÜZEL HEPİMİZ BİR VESİLEYLE BURADAYIZ.ÖNEMLİ OLAN NASIL BULDUĞUMUZDAN ZİYADE NASIL İSTİFADE EDEBİLDİĞİMİZDİR.
CÜMLEMİZE HAYIRLI OLSUN.AMA EN İYİ ŞEKİLDE İSTİFADE EDEBİLME ADINA YENİ KONULARI PAYLAŞMAMIZ VE FİKİR BEYAN ETMEMİZ GEREKİYOR.UFKUMUZ PAYLAŞTIKÇA AÇILIYOR.LAF LAFI AÇIYOR VE BİLMEDİĞİMİZ VEYA YANLIŞ BİLDİĞİMİZ ŞEYLERİ FARKEDİYORUZ.[/big]

[big]CÜMLETEN ALLAHA EMANET OLUN.[/big]

sevval

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE DINI SAYFALARDAKİ DINI PROGLARIMI İZLEMEK İÇİN ARAŞTIRIYORDUM DAHA İYİ BİLGİ ALMAK İÇİN ÜYE OLUNMASI GERKİYORDU ÇÜNKÜ DINI FİLMLER HOŞUMA GİTTİ VE ÜYE OLDUM ALLAH GÜNAHLARIMIZ AFFETSİN HATALARIMIZI BAĞIŞLASIN...ALLAH BIZE HAYIRLI AMELLER İŞLEMEYİ NAİSP ETSİN.SELAMETLE KALIN...

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

sevval yazdı:
BENDE DINI SAYFALARDAKİ DINI PROGLARIMI İZLEMEK İÇİN ARAŞTIRIYORDUM DAHA İYİ BİLGİ ALMAK İÇİN ÜYE OLUNMASI GERKİYORDU ÇÜNKÜ DINI FİLMLER HOŞUMA GİTTİ VE ÜYE OLDUM ALLAH GÜNAHLARIMIZ AFFETSİN HATALARIMIZI BAĞIŞLASIN...ALLAH BIZE HAYIRLI AMELLER İŞLEMEYİ NAİSP ETSİN.SELAMETLE KALIN...

s.a
amin.kardeşim.
bu arada dün bir forumda bana namazla ilgili bir soru sormuştunuz.onu araştırdım cevabını aynı forumda verdim.bakmadıysanız hatırlatayım.
allaha emanet olun.

selenayyusuf

Kayıtlı Kullanıcı

Ben yolunu kaybetmiş bir zavallıyım.Unuttuğum bazı değerleri belki tekrar bulup kazanırım diye bu siteye üye oldum.Yüce ALLAH benide onun yolundan gidenlerden eylesin.RABBİMDEN tek dileğim yüreğimin sadece ve sadece onun aşkıyla yanmasıdır.Kabul et ALLAH'ım ne olur.Boş işlerle zaman harcamaktan hem beynim hem kalbim yoruldu.:(

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

selenayyusuf yazdı:
Ben yolunu kaybetmiş bir zavallıyım.Unuttuğum bazı değerleri belki tekrar bulup kazanırım diye bu siteye üye oldum.Yüce ALLAH benide onun yolundan gidenlerden eylesin.RABBİMDEN tek dileğim yüreğimin sadece ve sadece onun aşkıyla yanmasıdır.Kabul et ALLAH'ım ne olur.Boş işlerle zaman harcamaktan hem beynim hem kalbim yoruldu.:(

KARDEŞİM BU KADAR KARAMSAR OLMA
ALLAH ONA SIĞINAN KULLARINI BOŞ ÇEVİRMEZ
BAK SENDE FARKETMİŞSİN GİTTİĞİN YOLUN YOL OLMADIĞINI BOŞ İŞLERLE UĞRAŞTIĞINI
ÖMRÜNÜN KALANINDA ALLAHA YAKIN OLMAN VE SONSUZ İMAN SAHİBİ OLMAN DİLEĞİYLE..,
İYİKİ BURDAYIZ...

yezda

Kayıtlı Kullanıcı

ben ramazan bayranımda bayram mesajı ararken tesadüfen karşıma çıktı bu site. o gün hemen üye oldum ve fırsat buldukça girip, her ne kadar yazmasamda kardeşlerimizden gelenleri okuyorum.allah hepsinden razı olsun.bence böye bir zamanda özellikle de gençlerin bu siteyle tanışması gerek.allaha emanet olun.

SEAN_PAUL

Kayıtlı Kullanıcı

ben bu sıteyle tesadufen tanısanlardanım islamıyetı dınımı daha yenı ogrenıyorum
arastırma yapıyodum dınımıze gore kadın nasıl olmalıdır dıye bu sayfaya gırdım e gırer gırmez dıkkatımı ceken bır cok konu oldu guzel ahlaklı bı sıte dedım bu sıtede emegı gecen herkese tesekkur ederım sızın sayenız de dınımı bıraz daha tanıyor ve guzellıgını musluman olmanın verdıgı sıcaklıgı dostlugu ogrendım hepınızden allah razı olsun kurban oldugum rabbım merhametını butun musluman kardeslerımızden esırgemesın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt