Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
€bru;635296' Alıntı:
-->>Melek91,ravza sin,niğ-DELi, cennet yolcusu,-Tuğba-,SAFİYE,CEVDET-71,kasım hadi,elmedja,hafize,Nevin_1982,nurus,aminenur,hafizkiz,_Resul_,istikbal,<DAMLA>,uğur21,talipamca,Delete,nigdeli,cerennurum,hakan74, aliye_aliye,[mihriban],berat05,GizliÖzne,ahirzamangülü,Im_muslim,Ravza_Nur, -KAAN-,gecekondu,mustafa11,nihalim,ekremeee,gülnisa,T.Nur,ysmnkaos,Resulaydin,نعىمة ,suaranur, mustafa_xtar,nuresma,İreme isimli üyelere gelsin....

çok teşekkür ederim güzel kardeşim rabbime emanetsiniz
selam ve dua ile

Perfect_Drop.jpg

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
duagrubupb2.jpg

bu resim kardeşlerim ebru
resul
cennet ağacı
ekreme
aminenur
için...:H​

çok teşekkür ederim tugbacıgım

ellerine saglık
rabbime emanetsin
selam ve dua
ile

Damla_Bayrak_by_EfenDi26.jpg

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

wwwresimcitycomlaleresinn6.jpg

güzel kardeşim aliye lale resimlerini sevdignizi düşünüyorum inşallah begenirsiniz
rahmana emanet olun
selam ve dua ile

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
güzel kardeşim aliye lale resimlerini sevdignizi düşünüyorum inşallah begenirsiniz
rahmana emanet olun
selam ve dua ile

Selamün Aleyküm gönlü güzel kardeşim benim. O güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah.. Rahman c.c sizden ebeden razı olsun, çok teşekkür ederim bu güzel hediyeleriniz için..Evet, güzel kardeşim:) laleleri çok seviyorum, mor olanları daha da çok beğeniyorum..Hepsi çok güzeller, güzel kardeşim. Çok beğendim..Kaydettim inşallah...Size de acizane benden bu güzel resimler gelsin..Selam ve baki dualar ile Rahman ve Rahim olana emanetsiniz inşallah.

kar.jpg

glcd5tm5sp7.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Bu ALİYE kardeşime

y1pZ46-jROB8mTD1FZZ__4nRaSeupvVSg7LXwP9Y0lM5FVE6_FfzaletcK7Ehm2WfYJ9FqGNjHSPeg

Değerli kardeşim. Rabbimiz c.c razı olsun, çok güzeldi.Çok teşekkür ederim.. Rahman c.c cümlemizin kalplerini iman nuruyla aydınlatsın..Amin. Bu da bizden olsun inşallah..Selam ve baki dua ile Rabbimize emanet olunuz.

islam.jpg

Çoban Uveys kardeşim. Hediyenizi yeni gördüm, teşekkür ederim. Bu da size gelsin inşallah.

ALLAH.jpg

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun kardesim.. cok mutlu oldum..bir insanin baskasi tarafindan degerli oldugunu bilmesi cok güzel bir duygu..siz de benim icin degerlsiiniz..Bu sitedeki tüm kardeslerimde ayni.hayatin stresini, SIKINTISINI burada unutuyorum gercekten..Allah razi olsun insallah..Allaha emanet olun..
nurus kardeşim (sen degerlisin )​

104hk7zy7.gif

rabia adeviye kardeşime(resim eklememe siz yardım etmiştiniz)​

9oyr2ie1.gif

In_müslim kardeşime(sitede ilk tanıştıgım kardeşim)​

selam ve dua ile inşallah begenirsiniz

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
çok değerli Afra_nur ablacığıma...
fgsi0.jpg

güzel can Birnur için...
brux7.jpg

hafize annemize...
nettenfotolar4em3.jpg

gülnisa hocama...
glnd0.jpg

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatü can İrem'im.. Çok teşekkür ederim gönlü güzel kardeşim:)..Mor çiçeğim gelmiş yine, sübhanallah ne güzel yaratıyor El-Halık c.c... Çok beğendim güzel kardeşim. Allah c.c razı olsun, gönlüne sağlık olsun inşallah. Bu pembe lale de benden gelsin inşallah..Selam ve baki dualar ile Rahman'a emanetsin güzel kardeşim.

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu güzel Aliyem..cuman mübarek olsun güzel yürekli kardeşim..Rabbim hayırlara vesile kılsın inşaallah..Rahman (cc) 2 dünya saadeti versin inşaallah..güzel kardeşim bana lale hediye etmişsin..kalbimi lalezara çevirdiğin için Allah 'ım (cc) senden ebeden razı ve hoşnut olsun...bende sana kalbimi gönderiyorum...yani lalezara dönüştürdüğün gönül bahçemi kabul buyur güzel kardeşim....

vede mor çiçeği çok sevdiğin için bunuda hediye etmek istedim..inşaallah beğenirsin...Rabbime emanetimsin..baki selam sevgi ve dua ile inşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt