Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (3 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm arkadaşlar aranızda yeniyim kimseyi tanımıyorum ama bende iki kişiye resim hediye etmek istedim selam ve dua ile...

<DAMLA> ikinci resmide size hediye ediyorum inşallah beğenirsiniz...

damla1rc2.jpg

aleykum selam çok teşekkür ederim emeğine saglık çok güzel olmuş gerçekten rabbim razı olsun çok mutlu oldum:)
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
çok teşekkür ederim güzel kardeşcan'ım Aliye, bu da sana, selam ve sevgilerimle...

nettenfotolar44ma5.jpg

Çok teşekkür ederim candaş kardeşim:).. Çok şirin, çok güzel bir kuşmuş bu böyle maşallah..Çok beğendim resmi güzel kardeşim..Uğraş veren ellerinize ve güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah..Rabbimize emanetsiniz..Selam, dua ve muhabbetle inşallah..Hayırlı, nurlu ve bereketli akşamlar..B)

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
bana geri sayfalarda avatar hediye eden cennet yolcusu kardeşim,gülnisa kardeşim ve hafize abla hepiniz sağolun hatırladığınız için.....bu çiçeklerde benden size gelsin....hayırlı akşamlar

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum

bu guzel yureklı alıye kardeşım ıcın

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu...

İşlerimin yoğunluğu beni acayip derecede sıktı...bu sıkıntımı nasıl gidereyim diye düşündüm..ve aklıma dostlarıma hediye sunmak geldi...hediyeleşmek beni çok mutlu ediyor..:D

bu gizemli kardeşim Gizli Özne için gelsin..

buda gönlü güzel kardeşim Aliyem için gelsin..

buda kıymetli hocam Gülnisa hocama gelsin...

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
Kabul buyurun lutfen....

Kabul buyurun lutfen....

TalipAmcaya......

allah03zb6zx9.jpg

Kaan kardesimiz için.....

bismillah03os6ov2.jpg

Ayni gurbetin havasini soludugumuz kardesim Huzunlu_Gurbet için.....:H

532032pp05b7j61wmu5le3.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

İşlerimin yoğunluğu beni acayip derecede sıktı...bu sıkıntımı nasıl gidereyim diye düşündüm..ve aklıma dostlarıma hediye sunmak geldi...hediyeleşmek beni çok mutlu ediyor..

buda gönlü güzel kardeşim Aliyem için gelsin..

Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatü can İrem'im.. Çok teşekkür ederim gönlü güzel kardeşim:)..Mor çiçeğim gelmiş yine, sübhanallah ne güzel yaratıyor El-Halık c.c... Çok beğendim güzel kardeşim. Allah c.c razı olsun, gönlüne sağlık olsun inşallah. Bu pembe lale de benden gelsin inşallah..Selam ve baki dualar ile Rahman'a emanetsin güzel kardeşim.

lale32lr9.jpg

MİHRİBAN ablam, güzel hediyenizi çok beğendim.Çok teşekkür ederim..Yüreğinize sağlık..Allah c.c razı olsun..Siz de benden bunu kabul edin inşallah..Rabbimize emanetsiniz.Selam ve baki dualar ile..B)

GLLER_11.jpg

GizliOzne

Kayıtlı Kullanıcı

İşlerimin yoğunluğu beni acayip derecede sıktı...bu sıkıntımı nasıl gidereyim diye düşündüm..ve aklıma dostlarıma hediye sunmak geldi...hediyeleşmek beni çok mutlu ediyor..

bu gizemli kardeşim Gizli Özne için gelsin..

Gizliozne kardesim için.....

bismillaheoq9eg5.jpg

bu ireme abla için
iremeac5.jpg

bu mihriban abla için
mihribanzh4.jpg

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
-->>Melek91,ravza sin,niğ-DELi, cennet yolcusu,-Tuğba-,SAFİYE,CEVDET-71,kasım hadi,elmedja,hafize,Nevin_1982,nurus,aminenur,hafizkiz,_Resul_,istikbal,<DAMLA>,uğur21,talipamca,Delete,nigdeli,cerennurum,hakan74, aliye_aliye,[mihriban],berat05,GizliÖzne,ahirzamangülü,Im_muslim,Ravza_Nur, -KAAN-,gecekondu,mustafa11,nihalim,ekremeee,gülnisa,T.Nur,ysmnkaos,Resulaydin,نعىمة ,suaranur, mustafa_xtar,nuresma,İreme isimli üyelere gelsin....

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
güzel gönüllü can, Rabbim razı olsun çok mutlu oldum. inşallah nasip eder cümlemize.
bu da benden sana, sevgi ve dualarımla...
nettenfotolar32ks5.jpg

selamün aleyküm gönlü güzelim..canım kardeşim..Çok teşekkür ederim..çok güzeldi, sübhanAllah..
Allah razı olsun..selam,dua ve sevgilerim ile..

değerli cennetyolcusu kardeşim..çok teşekkür ederim..aldık bu hediyenizi de inşaAllah..bu size güzel kardeşim..

Rabia_adeviye ablam..Allahu Teala razı olsun. hatırlamanız bu acizi çok memnun etti..bu da size inşaAllah değerli ablam..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamu Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berekatuhu..

buda benden canım arkadaşım Niğdeli için gelsin..canım arkadaşım inşaallah beğenirsin..
Rabbime emanetimsin...
baki selam sevgi ve dua ile ve de Muhammed-i Sevdayla kalman dileğiyle...

ve aleyna aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatühü ebeden daima

canım kardeşim. güzel gönlüne sağlık. çok ama çok beğendim. Allah-u Teala razı olsun.. üzerindeki güzel de çok şirin ablası;), sübhanAllah.. uğur böceklerini çok severim..teşekkür ederim güzel arkadaşım..
sen de Mevlamıza emanetimsin iremcim..selam, sevgi ve dualarım ile..
Muhabbetle, Muhammed (sav)' le kal..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm

varlığı cana huzur, her daim O (c.c) nu hatırlatan Can Talip amcam.
bu mücrime yeğeninizden size inşaAllah kıymetli amcam..her bakışta YARADAN'ı görebilmemiz duasıyla..

kıymetli kardeşim aminenur'a
(Rabbimiz celle hayırlı, salih evlatlar nasip eylesin size inşaAllah)

değerli I'm muslim hocamız
acizane bu da size..

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
Selamaunaleyküm arkadaslar ben de sizlere bir avatar hediye etmek isterdim ama resim eklemeyi bilmiyorum:D
Allaha emanet olun insallah..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt