Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aöf Sinavlari Hakkinda (1 Kullanıcı)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardeşlerim

important

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim Sinava Girecek Bütün Arkadaşlara Zihin Açikliği Versin

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlarım kardeşlerim abilerim ablalarım..
yarınki ve pazar günkü sınavlarda RABBİM yar ve yardımcımız olur inşaALLAH..Herkes emeğinin karşılığını alır inşaALLAH...
RAHMANA emanetsiniz..selam ve dua ile.......

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
s.a akrdeslerim hepimize basarilar yarin kopya ceksek acaba o meluna uymus olurmuyuz saka yapiyorum:B herkese basarilar rabbimiz yardimcimiz olur insallah.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar..nasıldı sınavınız..
be güzel attım yani...muhasebeden nefret ediyorum yaaaa...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
a.s benım fena deıldı pek yalnız muhasebe sınavına gıdıp hesap makınası goturmeyı unutan bır adamım:) umarım herkes rabıımın ıznı ıle dıledıgı notu alır

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
a.s benım fena deıldı pek yalnız muhasebe sınavına gıdıp hesap makınası goturmeyı unutan bır adamım:) umarım herkes rabıımın ıznı ıle dıledıgı notu alır

s.a muhasebe de hasap makinesi unutulur mu gerçi bu sefer ki sınavde işlem ağırlıklı değildi ama siz kaçıncı sınıfsınız yanlış olmasın neyse hayırlı günler
slm ve dua ile:H

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
s.a muhasebe de hasap makinesi unutulur mu gerçi bu sefer ki sınavde işlem ağırlıklı değildi ama siz kaçıncı sınıfsınız yanlış olmasın neyse hayırlı günler
son sınıf(4) ya acele evden cıktım melun seytan unutturdu.yarın sermayede yanıma alıyım sızın kaçıncı sınıf iyi geçmiştir umarım bana 47 yetiyor muhasebeden ama bayagı kastım vize kadar çalışamadım finale.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
son sınıf(4) ya acele evden cıktım melun seytan unutturdu.yarın sermayede yanıma alıyım sızın kaçıncı sınıf iyi geçmiştir umarım bana 47 yetiyor muhasebeden ama bayagı kastım vize kadar çalışamadım finale.

maşallah siz bitirmişsiniz ya ben daha 2. sınıftayım ama çok uzun süredir 2 deyim itiraf edeyim tembellik yaptım şimdi 4 dersim var verirsem 3 olcam inşallah
sizde bitirin okulunuzu inşallah allahın izniyle

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
:G inşallah bitirirsin kardeş çalışmadan olmuyor.bitiricem yarından sonra inşallah rabbim herkese nasip etsin.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
sizde bunun bir formulu ocak ayından sona yeni sezon baslarken haftada 6 gün (1 gün kafa izni olsun) 30veya 45 dak'yı buna veririsek nisana kadar hakkını veririz inşallah.bunda zaman ve kullanımı önemli.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
sizde bunun bir formulu ocak ayından sona yeni sezon baslarken haftada 6 gün (1 gün kafa izni olsun) 30veya 45 dak'yı buna veririsek nisana kadar hakkını veririz inşallah.bunda zaman ve kullanımı önemli.

haklısın bitirmek istiyosak hakkını vermek lazım

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
her dönem en az 150-200er ytl alıyorlar öğrencilerden..artı sene basında basvurusu kitabı pasosu derken resmen sömürüyorlar insanları.

ve bu insanlara okutmamak sınıf gecirmemek için ellerindne gelen her türlü zorlugu çıkartıyorlar.kolayca seınıf gecenlerin çoğu ders bası 150-250 ytl arası para verip kursa giden insanlar.

yazık.eğitim sistemı bu kadar çökmüş bir millet varmıdır acaba bizden başka..

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hepinizin yardımcısı olsun Arkadaşlar

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
her dönem en az 150-200er ytl alıyorlar öğrencilerden..artı sene basında basvurusu kitabı pasosu derken resmen sömürüyorlar insanları.

ve bu insanlara okutmamak sınıf gecirmemek için ellerindne gelen her türlü zorlugu çıkartıyorlar.kolayca seınıf gecenlerin çoğu ders bası 150-250 ytl arası para verip kursa giden insanlar.

yazık.eğitim sistemı bu kadar çökmüş bir millet varmıdır acaba bizden başka..
selamün aleyküm kardeşim .eğitim sistemiinin çökmüş olduğundan bahsetmişsin.evet bu çok doğru..ben bir öğretmenim ve söylediklerine harfiyen katılıyorum.geçtiğimiz haftalarda açıköğretim lise sınavlarında gözetmendim.ısrarla kopya isteyenler oldu ve ben buna karşı çıktım.kesinlikle böyle birşey olamayacağını söyledim fakat birkaç tane densiz kendini bilmez kopya çekmeye kalktı.yaptırmadım tabiki.bu adama kopyayı verende bir ÖĞRETMEN..evet yanlış okumuyorsunuz bir öğretmen benim sınıfımdaki bir öğrenciye kopya vermek istedi.RABBİM ona yardım etsin ama ben ağzıma geleni söyleyip sınıftan kovdum.en son dedimki SEN BİR ÖĞRETMEN OLARAK BU YOLSUZLUĞU, BU HAKSIZLIĞI YAPARSAN BU ÜLKENİN DİĞER VATADAŞLARI NE YAPAR HİÇ DÜŞÜNÜYOR MUSUN.SEN BİR NESİL YETİŞTİRİYORSUN DEDİM.çektim sınıfıma gittim.dünde açıköğretim üniversite sınavında gözetmendim.sınıfımda böyle bir şey olmadı ama eminim diğer sınıflarda ya da diğer okullarda olmuştur .ben doğudayım ve sınavlar bu tür haksızlıklar hep oluyor..allah herkese hak konusunda yardım etsin...EĞİTİM SİSTEMİNİ EN BAŞTA ÖĞRETMEN DİPLOMASI OLAN FAKAT ÖĞRETMEN OLAMAYAN,ÖĞRETMEN KILIĞINDAKİ....... LAR BOZUYOR...SELAMETLE..

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Arkadaşlar
Benim Baya Fenaydii :(:(:( Durumlar Kötü Bakalim
Allah Hepimöizin Yar Ve Yardimici Olsun Inşallah
Hayirli Akşamlar

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar..
işte artık özgürüz ders yok stres yok.ALLAHA şükür bugünkü sınavlar güzeldi...selam ve dua ile

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
benımde ıdare ederdi hayırlısı gönlünüze göre kardesler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt