Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aöf Sinavlari Hakkinda (1 Kullanıcı)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kardeşim Ben 2 yıl Kırıkkalede Okudum .. Sonra 3.üncü sınıftan açık öğretime devam ettim geçen sene başımdan bazı olaylar geçmişti hiç ders çalışamamıştım Açk öğretim gerçekten çok zor geldi .. :K ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum Ben Ticaret lisedinde okudum sınavda çıkan sorunlar hem lisede hem Üniversitede Gördüğüm dersler Ben bir muhasebeci olarak bu derslerden geçemiyorsam Hiç muhasebe dersi İktisat dersleri falan görmeyenler nasıl geçiyor Şaşırıyorum ... İnşallah Bu Sınavlardan Güzel sonuçlar alırız hepimizde ... Finallere çalış sende inşallah Geçersin .. Allah'a emanet olun selam ve dua ile ...

ALEYNA VE ALEYKÜMSELAM KARDEŞİM
DEDİİN GİBİ AÇIK ÖĞRETİM ZOR DEĞİL SADECE BİRAZ EMEK İSTİYOR ZAMAN İSTİYOR . ÇOK DEĞİL BİR KEZ OKUYUNCA BİLE KALIYOR ASLINDA AKILDA DERSLERİMİZ ÇOĞUNLUKLA SÖZEL VE MANTIĞA DAYANIYOR ... İNŞALLAH HEPİMİZİ FİNALLERDE GEÇERİZ DUALARINIZDA YER ALMAK DUASI İLE

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Kusura bakmayın işinize karışıyorum ama mesajlarınızda umudum yok kazanamam diyen abilerim ve ablalarım her neyse onlar çoktan kaybettiler...

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
€bru;633587' Alıntı:
Kusura bakmayın işinize karışıyorum ama mesajlarınızda umudum yok kazanamam diyen abilerim ve ablalarım her neyse onlar çoktan kaybettiler...

canım işimize karıştığını düşünmüyorum fikirler alınsın die buraya bu konuyu açtım. umutsuzlar herşeyini kaybedenlerdir belki haklısın ama herkes sınavda naptığını ne kadar yaptığını bildiği için konuşuyorlar umarım herkes yanılırlar dualarında yer almak duası ile

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
es selamün aleyküm varahmatüllahi ve berakatühü kardeşlerim
aöf öğrencisi arkadaşlarım sınavlar 15 gün önce idi. ben hatırlamıyorum sonuçların açıklanması 1 ayı geçiyormuydu

fikretdeveci

Kayıtlı Kullanıcı
iktisat 2.sınıf öğrencisiyim sınav mükemmeldi.galiba bu iş biraz merak gerektiriyor.okuduğum konular öyle ilğimi çekiyorki ayrıca başka kaynaklardanda araştırıp incelemeden yapamıyorum.iktisatcıların forumlarının şimdiden müdavimi oldum.

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
iktisat 2.sınıf öğrencisiyim sınav mükemmeldi.galiba bu iş biraz merak gerektiriyor.okuduğum konular öyle ilğimi çekiyorki ayrıca başka kaynaklardanda araştırıp incelemeden yapamıyorum.iktisatcıların forumlarının şimdiden müdavimi oldum.

tebrik ederim kardeşim araştırıp keşfetmek öğrenmek tabiki harika bir duygu, iktisatçı olmak öyle kolay bir şey değil tabiki. aslında zor olan ders yok denilebilir. belki biraz zorlanırız ama mutlaka yaparız önemli olan gayret etmek çaba sarfetmek inan bana mükafatı alınıyor. başarılar diliyorum kardeşim selamün aleyküm

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
ben son sınıf isletmeyım vızelerım ıyı ıdı aöf sadece takip ve zamanı iyi planlama işi emin olun yoksa bitirmek zor olur mesela fınallare yaklasık 35 gun var bugünden baslayıp sadece 1 saat calıssak final allahın izni ile çok kolay olur arkadaslar.rabbim hepimize başarı ihsan eylesin.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende işletme 3.sınıf öğrencisiyim 4 olcaktı bu sene ama kaldım hayırlısı artık.neyse 3 dersim vardı f.yönetim,m.muhasebe ve de vergi sistemi.finansal çok zor geldi bani diğerleri idare ederdi işte yaptık bi şeyler ALLAH kabul etsin...:K

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
emanet 55 mal muhasebesi bayagi ihtimam istiyor allah yardimcin olsun.

iiisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum arkadaşlar.ben işletme son sınıftayım.yanlız bu sene çok tembelleştim.sınava çalışmadan girdim umudm yok.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum arkadaşlar.ben işletme son sınıftayım.yanlız bu sene çok tembelleştim.sınava çalışmadan girdim umudm yok.

aleyküm selam...
bende son sınıf olcaktım ama hayırlısı....
3.sınıfı çift dikiş gideyim dedim sağlam olması açısından...
4.sınıf zor mu acaba?...
SELAM VE DUA İLE...

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
ES SELAMÜ ALEYKÜM VARAHMATÜLLAHİ VE BERAKATÜHÜ İNŞALLAH KARDEŞLERİM
SİZİNDE SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ ÇOK AZ BİR ÇABA İLE YAPILABİLECEK KADAR KOLAY ASLINDA BEN ÇALIŞIYORUM DİE İŞLERİMİN ARKASINA SIğINIYORUM akşam eve gittimi ders çalışmak zor geliyor şimdiden başlasak az az takip etmeye ben eminim yapabiliriz. rabbim hepimizin yardımcısı olsun haaa bu arada aöf forum diye bir site var ben vizeleri ordan takip ettim baya faydalı olsu sizede tavsiye ediyorum
allah a emanet olun selamün aleyküm

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm..
sizde mi açıköğretimlisiniz?
SELAM VE DUA İLE....

s.a evet bende aofluyum.gecen sene mal muhasebesinden gectim diger dersler normal o,bıraz daha özen istiyor ama allahın izni ile başarırısın inşallah.selam ve dua ile.

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de söyleyeyim bari..ben 10 dersten sorumlu olarak girdim..yalniz benim aciköögretim lisesi yurtdisindan..Matematik haric hepsinden olumlu sonuc bekliyorum insaAllah..Allah in izniyle..Ona da calismadigim icin attim matematigi kafadan..Rabbim herkese zihin acikligi versin..yolunuz acik olsun kardeslerim insaAllah.....

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar aslinda bitirmek basit neden trt4 ten dersler verilio,anadolu.edu.tr'den uzaktan egıtım sıstemı var,derslerı ındırebılıorsunuz,cozumlu ornekler aofun sıtesınde var yardımcı kıtaplarda var,hatta soruları ezberlemek bıle bazen ıse yarıyor hergun 45 dakka rabbımın ıznı ıle yeter ınsallah.bıraz emek ve caba aksı halde son haftaya kalırsa ıs zor olur.yardımcı kıtaplardakı soru anlatımı ve konu ozetleri pek uygun almayan arkadaslar varsa acılen yardımcı kıtap alıp calısabılırler selam ve dua ıle.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
evet acıklanmıs baktım bugun umarım herkesınkı ıyıdır selametle.

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm..bende Maliye Son Sinifim...başladiğima Pişmanim Açik öğretime...en Yüksek Notum 70..8 Dersten Birisi Düşükççhayirlisi Olsun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt