Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aöf Sinavlari Hakkinda (2 Kullanıcı)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a of ya okadar çalıştım ama notlarım iiiii gelmedi şimdi yine sınav var ama hevesim kırıldı napcam şimdi ben slm ve dua ile

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
s.a of ya okadar çalıştım ama notlarım iiiii gelmedi şimdi yine sınav var ama hevesim kırıldı napcam şimdi ben slm ve dua ile

NESLİHANCIM YARDIMCI KİTAP KULANIYORMUSUN ÜNİTE SONLARINDAKİ SORLAR VE BENZERLERİ ÇIKIYOR...CUMARTESİ Bİ ARKADAŞ BANA SORU ÇALIŞ DEDİ PAZAR GÜNÜ OLAN SINAVLARIM DAHA İYİ...AÇIK ÖĞRETİMİ ZAMANINDA BİTRMEK ÇOK ZOR..RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN..

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a fatmana tabiki kullanıyorm açık öğretim kitapları ağır olduğu için genelde yardımcı kitap kullanıyorm ben bu sınavda işlem ağırlıklı çalıştım ama tanım ağırlıklı çıktı çalışınca oluyo tabiki ama okadar çalışıp yinede yapamıyınca moralim bozuldu aycıca pc den de çalıştım a.ünvrs.kendi sitesinden,bişeyleri yanlş yaptım ama ne bilmiyorm şimdide canım sıkıldı sınava az kaldı 4 dersim var ama nası çaılşcam ben ya neyse slm ve dua ile allaha emenet ol

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

ya aynı dert bende de var ya benimde kötü geldi notlar nasıl çalışıpta vercem bilmiyorum.çok zor ya...
neyse SELAM VE DUA İLE...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a ewt ama sorun çalışmakta değil doğru çalışmakta galiba okadar da harç yatırıyoruz hakkını vermek lazım nası yapsak ta bitse bu okulllll

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selam Aleyküm kardeşlerim sınava çalışmayla alakası yok sınavda çok zor soruyorlar günhlarını almak istemiyorum ama öyle. Biliyormusunuz ilk başta ilk açık öğretim sınavı yapıldığında bilinmediği için önceleri sınav evde yapılıyormuş çok önceleri tabii ki ben öyle duydum bilmiyorum yani.
Ama çok zor özellikle soru sorarken o kadar çok arıyorlar ki soruları anlatamam o kadar bilim adamları teorileri var ki özellikle bir teori verip hangi bilim adamına ait yada bu bilim adamının teorisi hangisine ait öyle.
Neyse yine size tavsiyem kardeşlerim hem yardımcıdan hemde ders kitabına çalışmanızı tavsiye ederim çok şükür ben iki açık öğretimin faklı dallarından mezun oldum çok şükür darısı sizlere olsun biraz da çok çalışmak gerekiyorç
Allah sınava gireceklere bol bol zihin açıklığı başarı versin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
es selamü aleyküm kardeşlerim
daha öncede söylediğim gibi işletme 3. sınıf öğrenciyim ve 4 dersten sorumluyum
maliyet muhaebesine o kadar çok çalıştım ki anlatamam hatta çalıştırıldımda ama yş.ne olmadı. hiç çalışmadığım ders yüksek gelmiş mm ise inadına düşükk napıucam ben yaa

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Selam Aleyküm kardeşlerim sınava çalışmayla alakası yok sınavda çok zor soruyorlar günhlarını almak istemiyorum ama öyle. Biliyormusunuz ilk başta ilk açık öğretim sınavı yapıldığında bilinmediği için önceleri sınav evde yapılıyormuş çok önceleri tabii ki ben öyle duydum bilmiyorum yani.
Ama çok zor özellikle soru sorarken o kadar çok arıyorlar ki soruları anlatamam o kadar bilim adamları teorileri var ki özellikle bir teori verip hangi bilim adamına ait yada bu bilim adamının teorisi hangisine ait öyle.
Neyse yine size tavsiyem kardeşlerim hem yardımcıdan hemde ders kitabına çalışmanızı tavsiye ederim çok şükür ben iki açık öğretimin faklı dallarından mezun oldum çok şükür darısı sizlere olsun biraz da çok çalışmak gerekiyorç
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

s.a ne güzel bitirmişşsin okulunu ben kaçsenedir sürünüyorum o yüzden sınav sorularında tecrübem var ama gittikçe daha ağır sormaya başladılar zaten insanlar zar zor çalışıyolar bide bu kadar zor sormaları şart mı?şimdi de 4 yanlş 1 doğruyu götürcekmiş öle bi söylenti var artık sonsuza kadar bitmez bu okullllllllll slm ve dua ile

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

aman aman bu şekilde iyi...iyide işte zor yinede ya.maaşALLAH biz birini bitirmekte zorlanıyoz siz 2tane bitirmişsiniz...ALLAH bize birincisini bitirmeyi nasip etsinde ikincisini boşverelim :K
SELAM VE DUA İLE...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ne güzel bitirmişşsin okulunu ben kaçsenedir sürünüyorum o yüzden sınav sorularında tecrübem var ama gittikçe daha ağır sormaya başladılar zaten insanlar zar zor çalışıyolar bide bu kadar zor sormaları şart mı?şimdi de 4 yanlş 1 doğruyu götürcekmiş öle bi söylenti var artık sonsuza kadar bitmez bu okullllllllll slm ve dua ile

ne yok canım...ben yarısını sallıyom sınavda öyle bişey yaparlarsa varya eyvaaaaaah:A.neyse ben de artık tecrübe sahibi oldum sayılır.:)ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...
SELAM VE DUA İLE..

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
ne yok canım...ben yarısını sallıyom sınavda öyle bişey yaparlarsa varya eyvaaaaaah:A.neyse ben de artık tecrübe sahibi oldum sayılır.:)ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...
SELAM VE DUA İLE..

TECRÜBE SAHİBİ OLMAK NE KADAR DA GÜZEL BİR CÜMLE AMA BEN AÖF DE TECRÜBE KAZANMAYI İSTEMİYORDUM DAAAAA :( BU 3. SINIF ÇOĞUMUZ İSTEMEYREKDE OLSA BU TECRÜBEYİ ALIYORUZZ :K

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaslar sunu belirtiyim bir defa ZOR değil!!!2cisi her gün 45 dakka veya 1 saatinizi vermeniz gerekir!!!3cüsü çok soru çözmeniz lazım!!! bu kişilerin kapasitesine göre değişir;ee biraz zor gelecek bazı dersler örn:mal.muhasebesi ama kolay değil adamlar size emekleriniz sonunda FAKÜLTE DİPLOMASI veriyorlar bunun içinde biraz dirsek çürüyecek.(tez hazırlama derdin yok,hocalarla takışma derdin yok vb)oturdugun yerden tamamem bizim elimizde rabbim yardımcınız olsun unutmadan cok soru çözmek gerek.

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamn Aleyküm Kardeşlerim
Evet Yine Yaklaşti Sinavlar Sadece 1 Haftamiz Kaldi Rabbimizin Izni Ile Inş. Başarili Olacağiz

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamn Aleyküm Kardeşlerim
Evet Yine Yaklaşti Sinavlar Sadece 1 Haftamiz Kaldi Rabbimizin Izni Ile Inş. Başarili Olacağiz

aleyküm selam safiyeciğim..rabbim yardımcımız olsun..çok az kaldı sınava bakalım..inşllah iyi olur sonuçlar..hayırlı günler..

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Sınava 1 Hafta Kaldı :)... Rabbim Sınava Girecek Kardeşlerimize zihin açıklığı versin inşallah Başarılar Dilerim ..

Allah'a emanet olun selam ve dua ile ...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
herkese başarılar az kaldı gercekten rabbimiz yardımcımız olur ınsallah.

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Rabbimin Izni Ile Geçeriz Inşallah Selam Ve Dua Ile

ipekkk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah zihin açıklığı versin tüm öğrencilere....Başarılar dilerim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt