Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 Mart 2009'a Az Kaldı. Salavat kampanyası başladı. hedef 1 milyon salavat. haydi sa (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nesrin_77

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm.
5.000.- daha okunmuştur.
Allah ( cc ) kabül etsin inşallah.
Allah' a ( cc ) ısmarladık.

Toplam : 175.000.-

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş birşey solucem ama kalbını kırmak ıcın degil yanlıs anlamada aynı seyi kac kere yazmıssın yaws baska konularada el atsan diyorum

Lütfet kardeşim

ne demek neden kızalım bazen insanlar bireysel teşekkürü isterler onu onure etmek için tek tek mesaj yazıyoruz

istesen sen de kampanyamızza katıul olmaz mı seninde çorbada tuzun olur inşAllah

Allah Razı Ola

yurtlu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Ben Geri Kalan 2500 Taneyi Okudum Benim Toplam 5000 Oldu Allah Kabul Etsin Inşallah Dayi Oğlunun Dişinda Birde Sevdiğim Kişi 1000 Tane Aldi Onuda Eklerseniz Sevinirim
Allaha Emanet Olun
Selam Ve Dua Ile...

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum..."5000" alayım inşaALLAH...eklerseniz ...selametle...

VE ALEYNA ALEYKÜM SELAM KARDESIM

NASILSIN IYISINDIR INSALLAH? cirak sen yoksun diger
degerli üyelerimiz yok sizler olmadan bu sitenin ne tadi var nede tuzu eskiden senin actigin konulari görünce hemen tikliyordum moralim yerine geliyordu simdi böleyim :mad:.....:D

ALLAH (c.c) Kabul Etsin Senin Katilimin ayrica mutlu etti beni RAbbim En Güzel Sekilde Versin insALLAH Mükafatini

ALLAH´a.e.o

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
1200 tane daha okudum
5000 tane daha alabilirim

104,000 tane oldu

Rabbim kabul eder inşallah

Selamün Aleyküm
Ben Geri Kalan 2500 Taneyi Okudum Benim Toplam 5000 Oldu Allah Kabul Etsin Inşallah Dayi Oğlunun Dişinda Birde Sevdiğim Kişi 1000 Tane Aldi Onuda Eklerseniz Sevinirim
Allaha Emanet Olun
Selam Ve Dua Ile...

Ve ALEYKÜM SELAM

MASALLAH KARDESLERIM
ALLAH (c.c) KABUL ETSIN

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
f_NTMaviRuya6m_58213f0.gif

Aleyhüsselatü Vesselam Efendimiz buyurdular ki:

"Bir gün bana Cenab-ı Hakk'ın dört büyük meleği geldi. Bunlar Cebrail, Mikail, israfil ve Azrail aleyhisselam idiler. Cebrail Aleyhisselam bana dedi ki: Ya Resulullah ! Senin ümmetinden bir kimse size günde on defa selavat ederse yarın kıyamet gününde ben onun elinden tutar, sıratı kuşlar gibi geçiririm.

G

gülderen özdemir

canım aldığım 1ooo tane okunmıuştur 1000 tane daha alayım rabbim kabul eder inşaallah rabbime emanet olun selam ve dua ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt