Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 Mart 2009'a Az Kaldı. Salavat kampanyası başladı. hedef 1 milyon salavat. haydi sa (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahnef

Kayıtlı Kullanıcı
islam düşmanlarına dikkat!!!!!

islam düşmanlarına dikkat!!!!!

arkadaşlar yaptığınız çok güzel maşallah rabbim kabul eder inş . bole işler yaparken islam düşmanlarına dikkat!!!! bu insanlarda üye olup okuduk die kandırabilirler inş dikkat edelim buna

hilal-g

Kayıtlı Kullanıcı
bende 500 alyım bıtırıp tekrar alırım

"""aysen"""

Kayıtlı Kullanıcı
iyi aksamlar bende salavat kampanyasina katilmak istiyorum
ama nasil katilacagimi bilmiyorum
yardimci olursaniz sevinirim

seastar

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleykum ben almış oldugum 30,000adet selavatın 10,000 adeti bitirdim eklerseniz sevinirim

h_denizkizi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben salavatlarımın hepsini okudum bitirdim daha öncede yazmıştım ama listeye okundu olarak geçmemiş.tekrar belirtmek istedim.yeni kampanyada tekrar buluşuruz inşallah.Allah kabul etsin...Allah razı olsun...

keçi

Kayıtlı Kullanıcı
ben 3000 tane daha yaptım acaba onuda yazarmısınız

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm..cumanız mübarek olsun..

seastar

Kayıtlı Kullanıcı
Almış olduğum 30,000 adetin tamamını okudum okun muş toplam 50,000 dir lütfen listeye işleyin bitti diye kimse bakmıyor ama okunmuş olarak görmek istiyorum adımı Allah razı olsun

MENEKŞEM

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleykum kardeşlerim
konunuza dikkat ettim de en cok cevap buraya yazılmış sebebi belli öss...
bende 3 sene çekmiştim zamanında ama şimdilerde öyle bir sıkıntım yok RABBİME şükür kazandık ...
KARDEŞLERİM sakın ola canınızı sıkmayın inanın üniversiteye girdikten sonra bu sınav mıymıs diyeceksiniz. sistemin kölesiyiz yapacak bişe yok sadece sabırlı ve inançlı olun bu sizi mutlak düzeye ulaştıracaktır .ve de herşeyin hayırlısını isteyiniz
ÇÜNKÜ size hayır gelen şey sizin için şer olabilir:)
şimdidn sizlere ve tüm össye girecek olan kardeşlerime başarılar diliyorum her ne kadar sizin rakipleriniz de olsa da dualarım hep sizinle .....

:H ALLAHA EMANETSİNİZ

shinenur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleküm kardeşim kusura bakma işlerimin yoğunluğundan sadece 1 000 tane okuyabildim buarada 5 000 tanede arkadaşım dilek için alıyorum inşallah hayırlı günler. selamün aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt