Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM) (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Allah işin içinden çıkamayacağımız başka bir şey vermesin inşallah Allah sağlık afiyet versin.

leyla-1

Altın Üye
tevbe suresinin son ayeti Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym leyla............................1600
tsunami.......................100

kalan:200

Allah kabul etsin.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Allah saglik sirhat iman versin geriye kalan hersey yoluna girer insallah ablam sikma guzel canini...vardir bundada bir hayir rabbim ne eylerse guzel eyler .....

leyla-1

Altın Üye
Amin...amin.....amin.....

Canım yarın ben Ya Latif esması başlayacağım ben başladıktan sonra sen sitede sen öğlen başlayabilir misin? ben gündüz giremeyebilirim olur mu canım?16641 Ya latif olacak. Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Allah saglik sirhat iman versin geriye kalan hersey yoluna girer insallah ablam sikma guzel canini...vardir bundada bir hayir rabbim ne eylerse guzel eyler .....

Amin Amin Amin
Öyle canım vardır herşeyde bir hayır belki daha kötü bir olay olacaktı bu olay onu engelledi Allah hayırlı günler nasip etsin inşallah.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Canım yarın ben Ya Latif esması başlayacağım ben başladıktan sonra sen sitede sen öğlen başlayabilir misin? ben gündüz giremeyebilirim olur mu canım?16641 Ya latif olacak. Allah kabul etsin.

Abla hangi forumda baslatayim.

leyla-1

Altın Üye
tevbe suresinin son ayeti Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym leyla............................1800
tsunami.......................100

kalan:00

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
4 Yasin Süresi 4 Fetih Süresi 4 Vakıa Süresi(2000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Allah kabul etsin inşallah. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim. Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kardeslerim dun aksam leyla ablam benden rica etti sikintilarinin deffi icin 16641 tane ya latif okumamizi istedi sizlerinde yardimlari ile bitireli insallah bu mubarek cuma gununde rabbim hepinizden razi olsun selametle dua ile....
tsunami............5.000

Kalan............11641

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
4 Yasin Süresi 4 Fetih Süresi 4 Vakıa Süresi(2000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Allah kabul etsin inşallah. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim. Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

Ozur dilerim karismak istemezdim ama duramiyorum
"Rabbim beni kuluna muhtac eyleme" diyene Reseul s.a v kizmis oyle degil , kul kula muhtactir namerde muhtac kilma de...denmis
inceayrinti gibi gorunur ama çok onemli Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin malum dunya hayati , kulun kul ,ile imtihanidir
Rabbim size hayirli insanlarla karsilastirsin, sikinti ve dertlerinin çaresini gostersin bunlarin sebebiyle af olunanlardan eylesin
" Bunlar kimdir? su guzel koslerde oturan? onlar dunyada çok sikinti yasayanlardir demisler, innsanlarda keske bizde sikinti içinde olsaydikda
bunlari kazansaydik....
Rabbim her sikintiyi kazanca ceviren kullarindan eylesin bizi, sabirla kazanca donder Ya Rab!
Bilirim sen acilan elleri bos cevirmezsin, bizleri de bos çevirme, hem dunyamiza , hem ahiretimize hayirli eyle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt