Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM) (1 Kullanıcı)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleykum tsunami ablam ben konuya tam vakıf olamadım ne zamana kadar okunma süresi var ?
bide Fetih suresi de okunuyor mu ?

Ve aleykum selam cesmicim bu forumun ilk sayfasinda bir liste var leyla ablamizin niyetine kim ne dilerse onu okuyabilir belli bir suresi yok ama elimizden geldigince tez vakitte bitirmeye calisiyoruz herkesin okumasi bitince duasini yapacagiz insallah.selametle canim dua ile......

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla kardeşimin her ne sıkıntısı varsa Rabbim en kısa sürede gidersin. Fettah ismi hürmetine hayır kapılarını açsın inşaAllah.
Leyla kardeşimizin niyetine,

500 la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.
1000 salavat
okuyorum inşallah.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla kardeşimin her ne sıkıntısı varsa Rabbim en kısa sürede gidersin. Fettah ismi hürmetine hayır kapılarını açsın inşaAllah.

1000 salavat
okuyorum inşallah.
Allah razi olsun.selametle dua ile..

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
aldığım yasin ve fetihi okudum.

Rabbim selamete çıkarsın inş.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
2 yasin okunmuştur. ALLAH sıhhat afiyet huzur deva versin. Bütün şerlerden korusun inşa-ALLAH.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla ablam site uyelerimizden nemire rumuzlu saygideger buyugumuz ibrahim hocamiz adiniza hatim okutturmaktadir ben listeye ekleyecegim Allah onun gibi kullardan razi olsun selametle dua ile,,.

leyla-1

Altın Üye
Esselamu aleyküm

Hayırlı sabahlar

1000 salavat okunmuştur.

saol canım benim napalım elimizden ne gelirse artık
yeterki kardeşlerimizin sıkıntıları azalsın biraz

Aldığım cüzleri okudumm...
Rabbim kabul eyleye...

Rabbim Leyla kardeşimizin ve tüm sıkıntıda olan kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun inş.dünyada da ahirette de iyilik ve güzellik versin cümlemize.

bende bie yasin bir de fetih okuyayım inş.

Esselamu aleyküm

Yasin-i Şerif okunmuştur.

Rabbim kabul buyursun inşaallah

Tsunami kardeşim...dualarımız okunup bittikten sonra duasını yapalım inşaallah...

Aldigimi okudum abla okudukca eklerim rabbim yar ve yardimcin olsun...

esselamu aleykum tsunami ablam ben konuya tam vakıf olamadım ne zamana kadar okunma süresi var ?
bide Fetih suresi de okunuyor mu ?

Ve aleykum selam cesmicim bu forumun ilk sayfasinda bir liste var leyla ablamizin niyetine kim ne dilerse onu okuyabilir belli bir suresi yok ama elimizden geldigince tez vakitte bitirmeye calisiyoruz herkesin okumasi bitince duasini yapacagiz insallah.selametle canim dua ile......

1000 salavat
okuyorum inşallah.

aldığım yasin ve fetihi okudum.

Rabbim selamete çıkarsın inş.

5 tane Fetih Suresi okudum..
2. cüzü alıyorum..

12. cuzu. ben alıyorum

1 yasin 100 ihlas alıyorum

2 yasin okunmuştur. ALLAH sıhhat afiyet huzur deva versin. Bütün şerlerden korusun inşa-ALLAH.

Leyla ablam site uyelerimizden nemire rumuzlu saygideger buyugumuz ibrahim hocamiz adiniza hatim okutturmaktadir ben listeye ekleyecegim Allah onun gibi kullardan razi olsun selametle dua ile,,.

Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları maddi manevi sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizliklerden kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar hatimler dualar esmalar salavatlar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inş. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah kimseyi çıkmazda çaresiz bırakmasın bu aralar gerçekten çok kötü günler yaşıyorum ben hiç böyle bir şey beklemediğim için maddi manevi düştüğüm bu durum gerçekten çok acı ama asıl acı olan zorda darda olana yardım edipte onların beni düşünmeyip bir çıkmazın içine sokmaları daha çok beni üzüyor bugün bankada taksit ödemeye gittiğimde bankada çalışan bayanda birisine iyilik yapayım derken kendi adına 30 milyar kredi çekmiş ve yardım ettikleri kişi borcu ödememişler ne kadar acı durumlar değil mi Allah kimseyi nefsine şeytana uydurmasın inşallah.
Allah vicdan merhamet nasip etsin gafletten uyandırsın aldıkları borçları geri aldıkları gibi ödemek nasip etsin Rabbim şeytana nefsine uydurmasın borçlarını ödeme kolaylığı nasip etsin Rabbim.
Allah bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inş.
Allah anneme ve bütün şifa bekleyen hastalarımıza şifa, dertlilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Ablam Allah yar ve yardimcin olsun dualarimizdasin rabbim tez zamanda refaha cikarsin seni selametle dua ile....

leyla-1

Altın Üye
Ablam Allah yar ve yardimcin olsun dualarimizdasin rabbim tez zamanda refaha cikarsin seni selametle dua ile....
Amin
Allah razı olsun canım benim Allah hepimizin yar ve yardımcısı hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah hepimize hayırlı rızk iş kısmet kapıları açmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim. Ah canım insanın durup dururken 30 milyar üstüne kalması ne kadar acı değil mi? Bir iyiliğin böyle olması Allah yine de beterin beterinden korusun Allah bundan geriye bırakmasın Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun. Allah'ın izniyle sonra dualarınız sayesinde bu günlerde geçecek inşallah.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Allah razı olsun canım benim Allah hepimizin yar ve yardımcısı hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah hepimize hayırlı rızk iş kısmet kapıları açmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim. Ah canım insanın durup dururken 30 milyar üstüne kalması ne kadar acı değil mi? Bir iyiliğin böyle olması Allah yine de beterin beterinden korusun Allah bundan geriye bırakmasın Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun. Allah'ın izniyle sonra dualarınız sayesinde bu günlerde geçecek inşallah.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.
İmtihan dunyasi ablam sabret .....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt