Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM) (1 Kullanıcı)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim inşallah Leyla kardeşimiz hakkında hayırlı ve güzel olanı nasip eyleye...
Dertlerine deva, boçlarına eda, hastalarına şifa eyleye...
Bu dua ve hatimlere vesile olanlara, okuyanlara, katkıda bulunanlara Rabbim merhametiyle muamele eyleye inşallah...

Ayrıca Leyla kardeşimiz için bir de Hatim başlatalım inşallah...
23. ve 24. cüzleri ben alıyorum inşallah...
Rabbim kabul eyleye...

Selam ve DUA ile...
Hemen baslatiyorum abim senide ekliyorum Allah razi olsun ilk sayfadaki listenin uzerine ekleyecegim tek liste olunca takibi daha kolay olacak insalla.selametle dua ile...

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım ya selam ismi hürmetine selamete çıkarsın ya rezzak ismi hürmetine rızkını bereketlendirsin şafi ismi hürmetine acil şifalar versin inşaallah ben de 100 tane la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim 100 tane hasbünallahi ve nimel vekil ve nimel mevla ve nimen nasir okuyorum inşallah allahım kabul eylesin cümlemizin inşaallah selam ve dua ile

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım ya selam ismi hürmetine selamete çıkarsın ya rezzak ismi hürmetine rızkını bereketlendirsin şafi ismi hürmetine acil şifalar versin inşaallah ben de 100 tane la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim 100 tane hasbünallahi ve nimel vekil ve nimel mevla ve nimen nasir okuyorum inşallah allahım kabul eylesin cümlemizin inşaallah selam ve dua ile

Allah razi olsun kardesim selametle dua ile...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
bende 100 la havle vela kuvvete 1 tanede yasin okurum inşallah Rabbim yar ve yardımcısı olsun

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH ım Leyla kardeşimiz hakkında hayırlı ve güzel olanı nasip eyle...
Dertlerine deva, boçlarına eda, hastalarına şifa eyle...
Bu dua ve hatimlere vesile olanlara, okuyanlara, katkıda bulunanlara Rabbim merhametiyle muamele eyleye inşaALLAH...

Ya ALLAH....1000
Ya Sabır......500
Ya Latif.......129
Ya Nur.........256
Ya Rezzak....308
Ya Fettah....489
Ya Vedüd.....270
Ya Kadir.......305
Ya Metin......500
Ya Şafi........200
İhlas............50
Fatiha..........11
Yunus Duası...41

Bunlar kardeşimizin niyetine okunmuştur..

ALLAH kabul etsin inşaALLAH..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Bu dua ve hatimlere vesile olanlara, okuyanlara, katkıda bulunanlara Rabbim merhametiyle muamele eyleye inşaALLAH...

Ya ALLAH....1000
Ya Sabır......500
Ya Latif.......129
Ya Nur.........256
Ya Rezzak....308
Ya Fettah....489
Ya Vedüd.....270
Ya Kadir.......305
Ya Metin......500
Ya Şafi........200
İhlas............50
Fatiha..........11
Yunus Duası...41

Allah razi olsun katinda kabul buyursun selametle dua ile...

xxxLH

Kayıtlı Kullanıcı

Euzubillahimineşşeydanirracim
Bismillahirrahmanirrahim

Allah celle celalühü rızası için..,

Site üyelerimizden leyla-1 kardesimizin icinde bulundugu sıkıntıların deffi, annesine şifa, borclarına eda için okuyoruz...
Allah celle celaluhu kabul eylesin...
AMİNNN...

1.cüz................
2.cüz................
3.cüz................
4.cüz................
5.cüz................
6.cüz................
7.cüz................
8.cüz................
9.cüz................
10.cüz...............
11.cüz...............
12.cüz...............
13.cüz...............
14.cüz...............
15.cüz...............
16.cüz...............
17.cüz...............
18.cüz...............
19.cüz...............
20.cüz...............
21.cüz...............
22.cüz...............
23.cüz........... ...mavci
24.cüz...............mavci
25.cüz...............
26.cüz...............
27.cüz...............
28.cüz...............
29.cüz...............
30.cüz...............

Dua ve tesbihat listesi

Berat05............yasin-1000 (salavat)
tsunami...........yasin-(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Buket_zeynep......(1000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim
Ayla.se...........(100) ihlas (100) yunus duasi-(100) ya rezak-(100) ya vehhab
Meanihta.........yasin-(300) Rabbenafteh beynenâ ve beyne kavminâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn
Anıl91...............(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim
mir_erhan.........(10) yasin-1 fetih-(5) mülk-esma-ul husna-(100) ya fettah-(100) ihlas-(100) salat-i tuncina
Merve_talat........(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim-(100)hasbünallahi ve nimel vekil ve nimel mevla ve nimen nasir
Repsol................ yasin-(100) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim

bende 200 tane la havle vela kuvvete ılla bıllahıl alıyyıl azım okuyum ... isme mı okuyoruz pekı

_YUSUF_

Yönetici
Allah celle celaluhu kardeşimize gönül rahatlığı versin inşaallah

mir_erhan

Moderator
Rabbim inşallah Leyla kardeşimiz hakkında hayırlı ve güzel olanı nasip eyleye...
Bu dua ve hatimlere vesile olanlara, okuyanlara, katkıda bulunanlara Rabbim merhametiyle muamele eyleye inşallah...

Rabbim kabul eyleye...

Selam ve DUA ile...

Selamün Aleyküm...
Sevgili Abimiz. Çok Güzel düşünmüşsünüz Allah c.c. sizlerdenrazıolsun...
Bende Kardeşimize en kısa zamanlarda hayırlı kapıların açılması sıkıntılarının bitmesi vesile olması dua ve niyetiyle
29 ile 30. Cüzleri alıyorum.. inşallah Okuyup teslim etmeyi nasip eder RABBİMİZ...

Selam ve dua ile

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün Aleyküm...
Bende Kardeşimize en kısa zamanlarda hayırlı kapıların açılması sıkıntılarının bitmesi vesile olması dua ve niyetiyle
29 ile 30. Cüzleri alıyorum.. inşallah Okuyup teslim etmeyi nasip eder RABBİMİZ...

Selam ve dua ile
Allah razi olsun hemen ekliyorum .selametle dua ile..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

Değerli kardeşlerim

Biliyorum ki son zamanlarda epeyce üzüldük,dualarda buluştuk..Bu Cuma günü hürmetine siz kardeşlerimden isteğim özel... biraz daha özel olacak.

Leyla1 kardeşimizin içinde bulunduğu sıkıntıları çok fazla...hepimizin manevi olarak desteğine ihtiyacı var..

Manevi açıdan rahatlaması , Mevlamızın bu kardeşimize merhamet etmesi ,sıkıntılarını gidermesi , dualarımızın kabulü için hepbirlikte dua etme çağrısı yapıyorum...Biliyorum ki, herkese duada yardım eden bu kardeşimize tüm kardeşlerimizde duasıyla maneviyatta buluşacak, yardımını eksik etmeyecektir.

Şimdiden Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşaallah

Allah celle celaluhu cümlemizden razı olsun..Bu gün hürmetine cümle dertli kardeşlerimize dermanını nasip eylesin inşaallah

Aleykumselam ablacim rabbim leyle kardesimizin annesine sifa borclarina edalar versin tum sikintilarini refaha ulastirsin bol bol la havle vela kuvvete aliyyul azim cekicem insallah Allah yar ve yardimcisi olsun.selametle dua ile.

Hayırlı CUMALAR :a12:gönül dostlarım.
Allahın izniyle bende varım.
Dualarıma başladım.
Allah yar ve yardımcınız olsun.
Selametle kalın.

Allah Celle Celaluhu razı olsun

Ben 1 Yasin ve 1000 salavat-ı şerife alıyorum

Bismillahirrahmanirrahim

Site üyelerimizden leyla-1 kardesimizin icinde bulundugu sikintilarin deffi, annesine sifa, borclarina eda için okuyoruz...
AMİNNN...

Dua ve tesbihat listesi

Berat05............yasin-1000 (salavat)
tsunami...........yasin-(100) la havle vela kuvvete illa billahil azim.
Buket_zeynep...1000 lahavle vela kuvvete illa billahil azim

ben sitede yeniyim acinaze kardeşimize bende dua edeceğim RABBİM yar ve yardımcı sı olsun ne sıkıntısı varsa bu mübarek günler hatrına RABBİM feraha çıkarsın

100 ihlası Şerif

100 Yunus duası

100 Ya rezzak

100 Ya Vehhab

Bismillahirrahmanirrahim

Site üyelerimizden leyla-1 kardesimizin icinde bulundugu sikintilarin deffi, annesine sifa, borclarina eda için okuyoruz...
AMİNNN...

Dua ve tesbihat listesi

Berat05.............yasin-1000 (salavat)
tsunami.............yasin-(100) la havle vela kuvvete illa billahil azim.
Buket_zeynep.....1000 lahavle vela kuvvete illa billahil azim
Meanihta........ ..yasin + 300 Rabbenafteh beynenâ ve beyne kavminâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn
Ayla.se............. 100 ihlası Şerif + 100 Yunus duası + 100 Ya rezzak + 100 Ya Vehhab

Allah razi olsun canim tek liste uzerinden gidelim ben eklerim siz okuyacaklariniz yazin selametle dua ile

Allah razi olsun selametle dua ile...

Allah razi olsun selametle dua ile.
Not..tek liste uzerinden gidelim...

Değerli kardeşlerim

Okuyan , okuyacak olan kardeşlerimizden rabbim razı olsun..
Tsunami kardeşimizin ellerine sağlık..Bizlere bu şekilde çok desteği oluyor.

Okunacak dua - adetlerini siz yazın kardeşimiz düzenli bir şekilde listesini yapacaktır.

Selam ve dua ile

100 La havle vela kuvvete illa billahil azim. de ben alıyorum Rabbim feraha çıkartsın inşallah....

Allah razi olsun selametle dua ile.

Selamün Aleyküm...
Allah c.c. sizlerden razı olsun.. Vesile oluyorsunuz.. bir nebzede olsa teselli olabilirizi bu şekil inşallah...
Duanın da açmayacağı kapı yoktur...Bu kapı ya burda dır.. yada Ahiretimiz için uygun olanıdır..

Bende Leyla ablamız için Haftaya Teheccüd Buluşmamıza yetiştirebildiğim kadar Dua hediyeleri toplayacağım..

Şimdilik 10 tane Yasin.. 1 Fetih suresi... 5 Mülk Süresi...Esmaül Hüsna.. 100 YA FETTAH...100 İhlas 100 Salati Tüncina.. .
İnşallah daha da okuyup bildiririm..
Rabbim Kardeşimize ne kısa zamanda hayırlı çıkış kapıları nasip eylesin...
Sizlerdende razı olsun.. vesile olduğunuz için.

Selam ve dua ile

Allah razi olsun abim selametle dua ile...

Allah razı olsun abim ya ne büyük yüreğin var senin RABBİM mükafatlandırsın inşallah

Allah Celle Celaluhu razı olsun değerli kardeşimiz

Her daim yanımızda ,yakınımızdasınız.

Desteğinizi her daim hissediyoruz.

Rabbim okuduğunuz duaların -surelerin karşılığını kat be kat nasip eylesin size..

Selam ve dua ile Rabbime emanet olunuz.

Rabbim kabul eyleye...

Selam ve DUA ile...

Hemen baslatiyorum abim senide ekliyorum Allah razi olsun ilk sayfadaki listenin uzerine ekleyecegim tek liste olunca takibi daha kolay olacak insalla.selametle dua ile...

Allah razi olsun kardesim selametle dua ile...

bende 100 la havle vela kuvvete 1 tanede yasin okurum inşallah Rabbim yar ve yardımcısı olsun

Allah razi olsun canim selametle dua ile...

Ya ALLAH....1000
Ya Sabır......500
Ya Latif.......129
Ya Nur.........256
Ya Rezzak....308
Ya Fettah....489
Ya Vedüd.....270
Ya Kadir.......305
Ya Metin......500
Ya Şafi........200
İhlas............50
Fatiha..........11
Yunus Duası...41

Allah razi olsun katinda kabul buyursun selametle dua ile...

bende 200 tane la havle vela kuvvete ılla bıllahıl alıyyıl azım okuyum ... isme mı okuyoruz pekı

Allah razi olsun evet leyla ablamizin niyetine.selametle dua ile...

anladım tesekur ederım.. ALLAH tez zamanda sıfa versın ..dua ıle kalın

Allah celle celaluhu kardeşimize gönül rahatlığı versin inşaallah

Allah razi olsun hemen ekliyorum .selametle dua ile..

Selamün Aleyküm...

Selam ve dua ile

Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Şu anda beni ne kadar mutlu ettiniz beni duygulandırdınız Allah'ta sizi hiç bir zaman darda sıkıntıda bırakmasın bütün güzellikler sizinle ve sevdiklerinizle olsun inşallah.
Allah hepinizden binlerce kez razı olsun iyi ki varsınız 6 yıldır iyi kötü günde her zaman benim yanımda oldunuz zor zamanlarımda beni dualarımda unutmadınız Allah'ta her iki dünyada sizleri mutlu etsin inşallah.
Gerçekten çok kötü günler geçiriyorum ama öncelikle Allah'ın izniyle sonra sizin gibi değerli kardeşlerimin duaları sayesinde bu günleri atlatacağım inşallah. Ben zorda olana darda sıkıntıda olana yardım etmek için böyle bir duruma düştüm ben hiç yapılan bir iyiliğin böyle sonuçlanacağını düşünmedim insanların beni böyle zor duruma düşüreceğini ödenmeyeceğini düşünemedim birde mebla o kadar çok olunca maalesef insan işin işinden çıkamıyor bir türlü ama Rabbim büyük her gün yeni bir gün nasıl doğuyorsa her gün yeni bir umut doğacaktır Allah nelere Kadir'dir yeter ki Ol desin Rabbim.
Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları maddi manevi sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizliklerden kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim. Annem biliyorsunuz rahatsız hastaydı ama benim yüzümden daha çok hasta oluyor bana çok üzülüyor benim böyle bir hataya düştüğümünden dolayı tansiyonu daha çok yükseliyor benim için bu olay hayatım boyunca unutamayacağım acı bir ders acı bir tecrübe olacak:(
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inş. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inş.
Allah anneme ve bütün şifa bekleyen hastalarımıza şifa, dertlilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
tevbe suresinin son ayeti Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym leyla............................100
kalan:1.800

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
1 Yasin Süresi 1 Fetih Süresi 1 Vakıa Süresi(500) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Allah kabul etsin inşallah. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.1 cüzü alıyorum bende. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim. Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
ya müfettihal ebvab, iftah lena hayral bab, inneke kerimun cevvadun vehhab
ey bütün kilitli kapıları acan ALLAHIM, bizede en hayırlı kapıyı aç, sen şüphesiz ki cok cömert ve merhametlisin

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
tevbe suresinin son ayeti Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym leyla............................100
tsunami.......................100
kalan:1.800

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
nuraycım annemde okudu 1000 la havle okudu canım allahım kabul etsin inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt